Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

YaliqHajsenberg

Rozwiązany: GTA 3 - Przy próbie uruchomienia pojawia się błąd "Unhandled Exception:c0000005 At address: 00630000"

Polecane posty

Przepraszam że zawracam głowę ale mam małe pytanko. Otóż posiadam GTA 3 na Steamie. Takowa gra uruchamia się na sekundę po czym wyskakuje wiadomość "Unhandled Exception:c0000005 At address: 00630000" . Mam windowsa 10. Bardzo proszę o pomoc Emotikon grin Pozdrawiam. PS:Kiedy posiadałem windowsa 7 gra działała odpowiednio więc nie jest to wina wymagań

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius

Bez tytułu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy przez pomyłkę nie masz wersji na Maca (to jest ponoć wina Steam i czasem "się zdarza" taki błąd...) - kliknij właściwości GTA3 na Steam i sprawdź jaka firma figuruje jako deweloper. Jeśli to TransGaming Inc., masz wersję Mac'ową, natomiast jesli figuruje tam Rockstar, to jest to wersja PC (co nie zmienia faktu że nie możesz jej uruchomić). O ile w pierwszym wypadku sprawa jest prosta - trzeba skontaktować się z supportem Steam, o tyle na drugi nie mam więcej pomysłów, zwłaszcza jeśli już dodałeś .exe do DEP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dj Ogi napisał:

Sprawdź czy przez pomyłkę nie masz wersji na Maca (to jest ponoć wina Steam i czasem "się zdarza" taki błąd...) - kliknij właściwości GTA3 na Steam i sprawdź jaka firma figuruje jako deweloper. Jeśli to TransGaming Inc., masz wersję Mac'ową, natomiast jesli figuruje tam Rockstar, to jest to wersja PC (co nie zmienia faktu że nie możesz jej uruchomić). O ile w pierwszym wypadku sprawa jest prosta - trzeba skontaktować się z supportem Steam, o tyle na drugi nie mam więcej pomysłów, zwłaszcza jeśli już dodałeś .exe do DEP.

Rockstar jako deweloper :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...