Skocz do zawartości

Gdyby nie płeć piękna, to co by się stało z luźną jazdą?


Errasmus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

up: Na serio- zrób sobie przerwę od forum.

Piszesz jak Tur w szczytowej formie zakładania innych, ciekawych tematów.

Ja nie narzekam jak 90 letni piernik biggrin_prosty.gif. Stwierdzam fakt. Nie napisałem przecież nigdzie, że wszystkie kobiety muszą się tynkować to raz. Dwa, w przeciwieństwie do innych podałem argument podparty badaniami. Więc serio, to co tutaj obserwuję to raczej jakaś straszna niechęć do przyjrzenia się innemu poglądowi i tylko kurczowe trzymanie się swoich biggrin_prosty.gif.
Problem w tym, że załapaliśmy.

To dziwne, że właśnie szereg ludzi udowodnił coś innego.

Oslo

@Alpha - Już abstrahując od tematu tej dyskusji - przegrywasz ją.

dzięki za argumentację wskazującą na to, by ktokolwiek tu coś wygrał czy przegrał. Spytałbym dlaczego, ale obstawiam usłyszenie "argumentu" w stylu "jeśli nie rozumiesz to trudno" albo "nie chce mi się tłumaczyć", więc sobie odpuszczę i przyjmę, że zwycięzcą są tutaj ci, których poglądy po prostu popiera większa liczba ludzi, a nie ci, którzy próbują cokolwiek poprzeć logiką.

PS w sumie to cała dyskusja przebiegła całkiem na poziomie, pomimo kilku przypadków totalnego przekręcania moich argumentów, więc jest spoko biggrin_prosty.gif. Miło i więcej takich smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś wcześniej nie wyrobił sobie opinii, a i teraz nie zachowywał arogancko i przekazywał swoje myśli jaśniej, to więcej osób by się z tobą zgadzało. Ponadto fakt, że mężczyźni nie "muszą" używać makijażu (przynajmniej obecnie), ale za to stawia się im inne wymagania, zresztą kobiety też nic nie muszą i to wszystko kwestia uwarunkowań kulturowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alpha - Już abstrahując od tematu tej dyskusji - przegrywasz ją

Czy tylko mnie drażni patrzenie na dyskusje w ten sposób? Jeśli ktoś zaczyna ją z takim podejściem, to ja nie widzę sensu brać w niej w ogóle udziału.

Napiszę jeszcze prościej, bo widzę, że niektórych przerasta myślenie.

Ja [osoba pierwsza liczby pojedynczej] nie muszę [brak obowiązku] jako mężczyzna [organizm rasy ludzkiej z chromosomami X i Y; penis pomiędzy nogami] dodawać [google it] swojej urodzie cech [np. poprzez makijaż], które nie są mi dane przez naturę [czyli w stanie, w którym przyszedłem na świat], jednocześnie ryzykując [szansa zaistnienia zdarzenia], że kogoś mogę wprowadzić w błąd [sprawić, by ktoś przyjął błędne założenie] co do faktycznego stanu mojej urody.

Też może kiedyś tak myślałem. Mężczyznom po prostu dużo mniej na tym zależy i robią te rzeczy nieświadomie i bardziej subtelnie. Marynarki są świetnym przykładem. Gdy dobrze dopasowane, wyszczuplają w talii, poszerzają w klacie i podnoszą barki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakbyś wcześniej nie wyrobił sobie opinii, a i teraz nie zachowywał arogancko i przekazywał swoje myśli jaśniej, to więcej osób by się z tobą zgadzało.

ALE WTEDY BY NIE BYŁO ZABAWY!!!1111

BTW fajnie, że piszesz o arogancji, kiedy w moją stronę poleciało tyle różnych bezpodstawnych i bzdurnych insynuacji :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...