Skocz do zawartości

Rozwiązany: Flatout 1 - Nie mogę uruchomić


czesio2

Polecane posty

Zainstalowałem tą grę (jest dość stara), na końcu instalacji (instalacja odbywa się poprzez plik wsadowy) wyświetla się błąd ''Nieobsługiwana aplikacja 16-bitowa'' a niżej pod tym pisze: Nie można uruchomić programu lub funkcji \??\C:\gry\flatout1\Tecsetup.exe albo ten program lub funkcja nie działa z powodu niezgodności z 64-bitowymi wersjami systemu windows. Itd.

Dodam że mam windows 7, parę lat temu ta gra działała na windows xp (service pack 3), ale teraz gdy ją próbuję uruchomić ze zgodnością tego windowsa xp nic się nie dzieje. Z góry dzięki za odp. i pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Wiem czemu nie działa i jak naprawić, ale nie chce mi się pisać bo niby dlaczego miałbym pomagać komuś kto tak się do mnie odnosi? Jak się potrzebuje pomocy to się prosi, a nie wykrzykuje przekleństwa. Nie jesteś pępkiem świata i nie musimy ci pomagać. Życzę powodzenia z problemem. (Polecam cierpliwie szukać odpowiedzi u wujka google) .

Miłego dnia. (uff udało mi się grzecznie napisać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Koleś jak byś czekał pół roku na odpowiedź to też byś tak się odzywał. Jest tyle ludzi w Polsce i nikt nie udzieli odpowiedzi, chyba nie wiesz jak to rozwiązać bo od razu do mnie z pretensjami. Jak jesteś taki mądry to napisz, a jak nie to się nie odzywaj.

A poza tym to nie wyzywaj bo to nie jest forum do tego, tylko pomóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dobra ok, problem rozwiązany. Szukałem odpowiedzi na angielskich stronach bo na polskich szukałem i nie znalazłem. A mianowicie wystarczyło odinstalować aktualizację z października 2015 roku: KB3086255 lub inne rozwiązanie: restart sterownika SafeDisck . Szukałem tej odpowiedzi 6 godzin z przerwami, aż znalazłem :) . Temat można zamknąć. PS.: Aby usunąć tą aktualizację należy wejść w: Start/panel sterowania/programy i funkcje/wyświetl zainstalowane aktualizacje i tam szukamy tej oto powyższej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...