Skocz do zawartości

8azyl is new postapo fred


Alpharadious

Polecane posty

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Z tym ćpaniem Tesu to był tylko taki żart, nie mogłem się powstrzymać, przepraszam.

Spoko Still jak będe wychodził poza lużnymi gacami to będe brał słownik i poźniej jeszcze wszystko rzucę do jakieś podróbki word żeby mi sprawdził błędy.

Przecinków Ci nie powstawia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stacha kojarzę, zepsula mu się karta graficzna i płakał straszliwie, ale dostał nową z gwarancji i nawet załapał się na jakieś darmowe gierki.

Z tym ćpaniem Tesu to był tylko taki żart, nie mogłem się powstrzymać, przepraszam.

Spoko Still jak będe wychodził poza lużnymi gacami to będe brał słownik i poźniej jeszcze wszystko rzucę do jakieś podróbki word żeby mi sprawdził błędy.

Przecinków Ci nie powstawia.

Dlatego wezme też słownik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, czosnek to jednak nie jest 8azyli. Nadal sądzę, że to jakieś multikonto (kogo? diabli wiedzą...), ale ma kompletnie inny styl i poglądy od 8azylego. No chyba że nasz stary znajomy wszedł na tak wysoki poziom kamuflażu, lecz w to wątpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abbyss ale naprawdę aż tak bardzo wam przeszkadzam?

10 lat sledzenia forum, a juz drugi raz ma problem z poprawnym napisaniem nicka osoby, ktora na forum udziela sie dosc czesto. Za co wczesniej polecial ban Czosnku? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha, nie świruj. W najgorszym wypadku wszystko wyjdzie w praniu.

Mam trochę PTSD jeśli chodzi o literówki popełniane przez ludzi w moim nicku. Grałem za dzieciaka w WoWa i na serwerze był warlock o nicku Abbys. Dostawałem dziennie kilka pytań o to czy komuś otworzę portal do jakiegoś miasta albo czy zrobię coś z alchemią albo inne głupoty. Wkurzało mnie to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...