Skocz do zawartości

8azyl is new postapo fred


Alpharadious

Polecane posty

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nom, tym bardziej ze nikt nie nazywal 8azyla Bazilim tylko jesli juz to Bazylem... Oslo, po 10 latach stalkowania forume czosnkowe konto pojawilo sie wkrotce po tym, jak jareq dostal bana za bycie Bazylem. Na dodatek posty pisane tylko w luznych gaciach stylem stalego luznogaciowicza. Przypadeg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mi się wydaje podejrzane? Alpharadious ostatnio cały czas o tym Bazylim, jeszcze udaje głupiego, że proxy i TOR nie istnieją, wskazuje ironicznie innych użytkowników. Alpha, przyznaj, że tak naprawdę to ty jesteś 8azliszkiem! On przejął twoje konto i teraz tak sprytnie odwraca uwagę!

Niestety, ale w ramach potwierdzenia twojej tożsamości będę musiał poprosić o jakieś zaświadczenie pracy zarobkowej dłuższej niż jeden miesiąc, bo jak wiemy bazyliszki nie pracowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mi się wydaje podejrzane? Alpharadious ostatnio cały czas o tym Bazylim, jeszcze udaje głupiego, że proxy i TOR nie istnieją, wskazuje ironicznie innych użytkowników. Alpha, przyznaj, że tak naprawdę to ty jesteś 8azliszkiem! On przejął twoje konto i teraz tak sprytnie odwraca uwagę!

Niestety, ale w ramach potwierdzenia twojej tożsamości będę musiał poprosić o jakieś zaświadczenie pracy zarobkowej dłuższej niż jeden miesiąc, bo jak wiemy bazyliszki nie pracowały.

Schylenie się, rozwarcie pośladków i kaszlnięcie wystarczy? Mogę dostarczyć pics.

A popos proxy to myślalem, że da sie to mimo wszystko wykryć. No ale ja jestem laikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czosnek

Pojawiasz sie po zbanowaniu multikonta 8azyla, wypowiadasz sie w tematach, w ktorych on sie udzielal i na dodatek robisz to w stylu stalego bywalca forum (jakos nie kupuje tej bajki o stalkowaniu forum od 10 lat i poznaniu nas wszystkich przez ten czas). To sa moje przeslanki do nazywania Cie bazylem.

Chetnie poslucham o przeslankach, z ktorych wedlug Ciebie wynika, ze jestem cpunem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czosnek

Pojawiasz sie po zbanowaniu multikonta 8azyla, wypowiadasz sie w tematach, w ktorych on sie udzielal i na dodatek robisz to w stylu stalego bywalca forum (jakos nie kupuje tej bajki o stalkowaniu forum od 10 lat i poznaniu nas wszystkich przez ten czas). To sa moje przeslanki do nazywania Cie bazylem.

Chetnie poslucham o przeslankach, z ktorych wedlug Ciebie wynika, ze jestem cpunem.

Wystarczy przeczytać 1 post z tematu wyborczego w którym niejaki Bazyl porównuje Korwina to Kukiza i się zastanawia który jest lepszy, no sorry ale to już pokazje, ze dla mnie ten cały Bazyl to typpowy obrońca antysystemowy który siedzi w domu przed telewizorkiem z piwem w kapciach i ratuje Polskę, ja Korwina nie wspieram, wydaję mi się, ze mówi rozsądne rzeczy wśród tej całej reszty elity politycznej która chce tylko wyciągnąć ze zwykłych obywateli pieniążki, ale na niego nie głosuje, bo nie mam pojęcia aż tak wielkiego o politycę żeby móc głosować na kogokolwiek bez wyrzutów sumienia, nie chcę ryzykować czy jego plan na świat jest dobry - bo może się okazać katastrofą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...