Skocz do zawartości

Sztim Sejl 2015 Valve Skiepszcza Sprawę Edyszyn


Alpharadious

Polecane posty

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zacząłem sprzedawać cały swój inwentarz z gier Steamowych żeby uzbierać na Grim Dawn. Jakbym uzbierał chociaż 10 euro to 5 był sobie dopłacił i kupił. Na razie uzbierałem nieco ponad 8 a jeszcze mam trochę kart, czapek z TF2 i itemków z Doty i CS:GO do sprzedania.

BTW, nie wiedziałem że starsze skrzynki i kapsułki z naklejkami są tyle warte. Jakieś 1,7 euro sztuka i schodzą od razu.

EDIT:

Dycha uzbierana, dość szybko poszło. Ale na 15 już raczej nie ma szans, musiałyby pójść wszystkie śmieciowe karty i itemki, a na to raczej nie mam co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem. Nie spodziewałem się za wiele wobec tej części, więc sobie ją odpuściłem. Dwójka była spoko, nabiłem w niej dużo godzin, ale za mało zmian w stosunku do jedynki. W kolejnych częściach spodziewam się już raczej wałkowania utartych schematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójke sam też grałem kilka lat temu, spodobało mi się (pod koniec zaczęło mi się dłużyć). Niby Pre-sequel wygląda na typową kontynuację bez szaleństw ale z ten tytuł odpowiada studio które zrobiło też Bioshock 2. Ten dużo mocniej spodobał mi się od oryginału, może tutaj będzie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi. Jak Tebowi czegoś szukałem to mi się dwie pozycje w oczy rzuciły takie, ale pewnie już masz, nie chce mi się sprawdzać

http://store.steampowered.com/app/287120/?snr=1_7_7_204_150_2

http://store.steampowered.com/app/255870/?snr=1_7_7_204_150_19

//edit: sprawdziłem i oczywiście obie masz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands?

Grałeś też w Pre-Sequel? Dwie pierwsze części mam już za sobą, zastanawiam się czy warto spróbować też tej odsłony.

Nawet ja, bodaj największy entuzjasta bordera na tym forum uważam Pre-Sequel za stratę pieniędzy, a dostałem go w prezencie

bierz tylko, jeśli będzie poniżej 5 euro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...