Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Proof of Purchase dostają tylko ci którzy mieli kupionego TFa przed F2P update.

Jak tu już jestem to obczajcie sobie ten wątek

http://halloween.tf2mods.net/

Ciekawe przedmioty tam są, Valve by miało co wrzucać przez najbliższe parę lat na Halloween :) Ciekawe co nam przyniesie tegoroczny oficjalny update, pewnie w czwartek będzie jak będzie reset dropu, szybko zleci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek - nie rób z siebie TFowego omnibusa, bo nie masz racji. Cytując oficjalną wiki:

This hat [Proof of Purchase] is given to players who purchased Team Fortress 2 before the Über Update on June 23, 2011, those who receive a gift of the game, and those who activate a retail copy of the game.

W skrócie - aktywując kod z pudełkowej lub cyfrowej wersji Orange Boxa dostaniesz Proof of Pucrchase, nawet jeśli Uber Update już minął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Before Before!! POP jest dla tych którzy kupili lub dostali TFa przed uberupdate, tak Valve chciało wyróżnić starych graczy. No chyba że ktoś nadal ma wątpliwości to niech idzie do sklepu i kupi orange boxa, jak dostanie za to czapkę to wtedy wyraze skruchę. Póki co nadal obstawiam przy swoim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stwierdzenie kupili przed Uber Update, otrzymali w prezencie lub aktywowali wersję retail jest dość jednoznaczny ze względu na to, w którym miejscu umieszczono datę Uber Update. Językoznawcą nie jestem, ale wydaje mi się, że gdyby Proof of Purchase był wręczany tylko posiadaczom TF2 sprzed wspomnianego apdejta, dalsza część zdania byłaby zbędna, a użyty by został czas przeszły. Ewentualnie stwierdzenie 'przed Uber Update' znalazłoby się na samym końcu. Valve wbrew pozorom nie lubi aż tak wyróżniać starszych graczy, szczególnie, że teraz może faworyzować tych, którzy im płacą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi

Masz rację. Przecież parę dni temu swoją premierę miał BF3 ^^

A tak troszkę poważniej - fajnie, że zrobili jakiś większy event bo ganianie za HHH już mnie troszkę znudziło.

Szkoda, że tylko 2 acziki dodali (może będą kolejne ?) liczyłem na jakąś potężniejsza kolekcję.

A dostanie się na "Loot Island" pomysłowe. Brawo dla twórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, wbicie obydwu wcale takie łatwe nie jest (a tak w ogóle to jeszcze z zeszłego roku mi jeden został).

Pomysł z Monoculusem i wyspą bardzo fajny (choć pachnie mocno MC i Terrarią) a stroje kapitalne.

Szkoda że tak trudno się do czaszki dostać, albo klasa za wolna, albo za mało życia, albo zabija ktoś, kto już tam był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, ale, te kostiumy będą chyba dostępne także po Halloween, prawda? Chodzi mi konkretnie o to, czy też będą niewidoczne, jak dynia? :P Czy będzie można w nich biegać cały czas?

W ogóle jakieś szaleństwo, z kociołka dropnął mi ogon Pyro, znalazłem już rozczochraną głowę Demo, a szarpnąłem się jeszcze i za 2 euro (akurat miałem drobniaki w portfelu) kupiłem zestaw dla Scouta. W sumie nigdy nic nie kupowałem, a chciałem - w ramach podziękowań dla Valve za to, że TF2 cały czas się rozwija :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabelski Heloim (uwielbiam to sformułowanie ks Natanka :)) jest świetny. Mapka i boss są super, prezenty też. Z kociołka odpakowałem Silver Bullets dla snajpa, potem z prezentu drugi raz to samo (ale już oddałem bratu ) i z kolejnego śruby dla grubego. Szkoda, że będzie to dostępne tylko w Halloween (wnioskuje z twierdzenia, że można używać tylko podczas halloween)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem, postaram się późnym wieczorem wbić na serwer.

Przerąbane było znaleźć rok temu 9 masek, a teraz wyskakują z 27 hatami/miscami :laugh: Tragedia będzie to zebrać. Mimo to nowe sety są mega fajne!

Ta. Wstyd się przyznać, ale do dzisiaj nawet jednej paczki na Mann Manor nie udało mi się znaleźć :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale u mnie TF 2 znowu stało się niestabilne. Przed chwilą był crash jak chciałem zmienić broń Sniperowi (lol). Po za tym mam custom skiny do broni i jak chcę wejść na jakiś serwer, to kiedy ładowanie dojdzie do końca, następuje crash. Najlepsze jest to, że kiedy gram z botami, albo na serwerze, na którym i tak są standardowe bronie, to tak się nie dzieje. Ehh... wracam do LoLa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żeby uzbierać cały set hallowenowy trzeba wyhandlować/kupić i tyle.A jedna nowa mapka i boss + 2 acziwki to mało jak na hallowen.W dodatku itemy niektóre znikną po hallowen.Strasznie mi się podoba set dla spy i pyrka.Mogli by zachować te sety bo są fajne.A i szkoda, że nie ma serwa z nieoficjalnymi mapkami z http://halloween.tf2mods.net/index.php .A do dziś mam tylko maskę demomana i nic więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi update się podoba. Wprawdzie ten zeszłoroczny był bardziej świeży, a tutaj jest tylko podmiana nowego pomysłu na nowego bossa, ale i tak gra się przyjemnie. Zbieranie giftów sobie odpuszczam w tym roku - nie ma za to achieva, za dużo różnych rzeczy jest, nie można za bardzo postawić własnego serwa, by zgarniać gifty ze znajomymi. Krótko mówiąc - nie mam czasu na to. Ale postrzelać do Monoculusa jest

.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten Helołin przytłacza. Za dużo stuffu, do tego w większości (IMO) kiepskiego. Jedyne, co jest naprawdę super i kick-ass, to set dla Pyro. Chciałbym, żeby był on aktywny cały rok. Co do aczików i zadań, mam nadzieję, że Valve jeszcze coś doda. Te, które były, wykonałem w ciągu godziny, choć zeszłoby mi szybciej, gdybym nie próbował przedostać się do książki przez portale wywołane teleportacją. Sam Monoculus mnie strasznie wkurza. Jego "oczka" są stanowczo za mocne, szczególnie, kiedy ma on mało życia. I tak spokojnie sobie snajpię w ciepłym kampidołku, a tu boom... Aha, no i gra się kraszuje, mapy ładują się strasznie długo, a na niektórych mam wrażenie lagga, pomimo stałego pinku (ok. 50, zawsze taki miałem, ale problemów nie było...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zostałem raportowany jako troll, ale prawda jest oczywista. Nie ma powiewu świeżości w tej grze. Przydałby się równie groteskowy TF3. Tymczasem Valve spoczął na laurach i liczy pieniądze zgarnięte na graczach, którzy kupują itemy na Mann Co. Dopóki ta formuła się sprawdza, nie można liczyć na nic nowego, a jedynie na denne "eventy" oferowane w ramach np. halloween. Chwała wszystkim fanatykom serii. Życzę wam. żeby jednak wyszło coś równie dobrego, przełomowego - odmiennego. Tak jak odmienne były TF1 i TF2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można grać w piłkę nożną, ja naprawdę nie rozumiem. Trzeba mieć skopane życie, żeby przez kilka, kilkanaście lat grać w jakąś głupią grę zespołową o niezmiennych zasadach :|

...

Można by też wstawić tu Counter Strike'a, StarCrafta, Diablo II i miliony innych gier, w które ludzie grają po premierze i równie dużą ilość dyscyplin sportowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...