Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

@podbiel ja się pytam co to jest?A tak wgl to jeszcze tylko więcej czapek.A set piracki dla demo? Valve go nie zrobiło tylko na początku mogłeś go mieć jako teksturka.Co oni myślą? WIĘCEJ CZPEK ! Tak widzę jak myśli valve.

Rano w wtorek wyszedł nowy upejd.Głównie łatanie bugów.Ale zamiast starych są nowe NIEWYBACZALNE.Gdy grałem spy na cf_2fort będąc na dead ringu PRZELECIAŁEM przez ścianę (myślicie, że to dobrze?) a gdy uciekałem z teczką zapadłem się w mostek pod daszkiem.Też na cf_2fort.I niewybaczalny bug, czyli wywala mnie z gry.No TF2 to bug za bugiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Update świetny. Owszem, mam takie szczęście do przedmiotów, ze nie widziałam w swoim plecaku wiekszości przedmiotów jeszcze z Uber Update (co prawda, gram mało, ale jak coś wypada, to najczęściej nowości, jak Razorback ._. ), ale miło zawsze powitać nowy stuff. Czapki fajne, misc itemki tym bardziej (Ach, te pacynki dla Pyra...)... Trzeba zbierać metale. A niedługo pewnie update Halloween! O ile Valve się wyrobi. Zapowiada się ciekawie!

I pytanko... Na różnorakich stronach dotyczących handlu w TF trafiam często na oferty typu "Want clean Spine-Chilling Skull". Ba, w dodatku ludzie oferują sporo za tę czystą czachę! Czy jakiś miły człowiek mógłby wyjaśnić, jak ta czapka ma być "clean"? Ta i wszelkie inny? Znaczy to, że niemalowana, niepodpisywana, nie-genuine, vintage, itp? Czy jak? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clean to przedmiot który:

-Przedmiot który nie był komuś podarowany przez Giftwrapa, jeśli był jest info o tym że jest to przezent od użytkownika xxx

-Nie ma nazwy użytkownika który przedmiot wytworzył

-Nie ma craft numbera

-Można go wymieniać bez użycia giftwrapa

-Można użyć w wytwarzaniu

-Zostały Wydropione lub rozpakowane ze skrzynki

Clean czapeczki i misce to jest to :wub:

W sumie to tyle. Pacynki już nie są takie fajne odkąd dowiedziałem się że nie siedzią na ramionach pyro :/ To zepsuło cały efekt, bo to że wiszą na szelkach jest mniej fajne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z paczki wypadła tylko papierowa czapeczka. No cóż, zawsze coś.

Szlak mnie trafia jak widze taki tekst - mam przegrane (wg Steam) 120h. Moze niewiele ale mam tylko czapke z Hallowen, Aureole, Aliena i Dowod zakupu (czyli to co sie dostaje za nic). Żadnej losowej czapki. Od czego to zalezy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem pierwsza czapka wypada po jakichś... 400 godzinach gry? Więc cierpliwie czekać, sam mam około stu godzin, a jedyne co mam to... no nie, mam kilka czapek, ale żadnej randomowej.

Z innej beczki - Też zauważyliście spadek wydajności? Ostatnio strasznie mi przycina i wywala. Nie wiem czy to wina update'ów czy zmiany sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi nie gadaj głupot proooszę cię, czapki wypadają po 400 godzinach :rozpacz: . Czapki są losowane całkowicie losowo, mam 515 godzin i wypadlo mi z 10 do tej pory. Poza tym miałem tak dwa razy, że w ciągu dwóch dni padły mi dwie czapki. Mojemu kumplowi czapka padła po 25 godzinach, więc nie ma na to zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - Też zauważyliście spadek wydajności? Ostatnio strasznie mi przycina i wywala. Nie wiem czy to wina update'ów czy zmiany sterowników.

Też mnie dzisiaj dziwnie wywaliło. I ogólnie miałem małe zwiechy co jakiś czas.

Swoją drogą, tak sobie myślę, że fajny by był SSG z Dooma zamiast Force-a-Nature. Chodzi mi o coś mniej więcej takiego: http://www.youtube.com/watch?v=And9UcENoVQ Trochę za mocno się buja przy chodzeniu, ale ta animacja przeładowywania jest boska. Gdybym tylko znał się na takich rzeczach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom chamstwa na serwerach z cp_manor_event przekroczył wszelkie granice. Na większości serwerów uskutecznia się wyzysk i kolesiostwo.

Płatna klasa scout, kick do spectate gdy pojawia się prezent, kick z serwera jeśli prezent zbierzesz. Jak na razie każdy na jakim byłem zblacklistowałem.

Co ciekawe, rok temu niczego takiego nie było, jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że free to play drastycznie obniżył poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niah w tym roku nie ma spiny z tymi maskami, rok temu niezłe cyrki odwalałem przez ten badziew. Poczeka się parę dni i czapeczki będą szly za jedną broń i wtedy się kupi te brakujące, aczika za znalezienie prezentu mam od roku. Wczoraj na jednym serwerze grałem i w teamie na 12 osób, 10 było scoutami, ciekawe czemu ;) Można engim wpaść i ładnie ich kosić z działka jak latają za prezentami i nie patrzą gdzie lezą. Na Blogu napisali już że za parę dni wyjdzie Halloweenowy update, hurra :wub: Do tego czasu posiedzę sobie na Mannorze, tak by mieć zajewkę klimatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, miałem ten sam problem - gra nie wywalała wprawdzie tak często jak po Hatless Update, ale i tak dosyć często i irytująco. Na szczęście po najnowszym patchu ten problem zniknął, przynajmniej dla mnie. Po większym update za tydzień pewnie znowu powrócą te same problemy :ok:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma więcej. Możliwe że w tegorocznym updejcie (na dniach jakoś będzie) wejdzie nowa, ale małe szanse są. Poza tym proszę nie marudzić, że się czapki powtarzają, bo niektórzy grają już od ponad roku i dopiero wczoraj znaleźli pierwszy prezent. Chciałbym też nadmienić, że pogłoski o tym, że wszystkie serwery są głupie (tzn. płatny skaut, kicki za prezent itp.) są nieprawdziwe - choćby dzisiaj na dwóch serwach z manorem łącznie grało jakichś 4 skautów, czyli standard (prawda, zdarzają się też te z wymienionymi wyżej mankamentami, ale bez przesady że wszystkie). Wracając do tematu dropu czapek - wg wiki mamy 1/28 szansę, że raz na 4,5 godziny spadnie losowa czapka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Podbielami. Grałam już na kilku halloweenowych serwach, gdzie nie było żadnego banowania, wykopywania, płacenia, nic. Skautów też niewielu widziałam; raz jedynie trafiłam na serwer, na którym zabronione było wzajemne zabijanie się, kiedy na mapce pojawiał się prezent czy HHH - tam drużyny składały się niemal z samych Skautów. A i tak część graczy się zapominała (albo nie czytała informacji) i strzelała w przeciwników, ale kickowania za to nie było...

Nawiedzonego Metalu za Chiny nie zdobędę. Kilka razy prawie się udało. Tja, prawie. :3

Ale nic to, przynajmniej jeden prezent znalazłam (jak dotąd ;]). Choć jakiś gość próbował mi go zwinąć, na szczęście mu nie wyszło, mueheheh.

Szkoda, że tak mało czasu mam na granie, eech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dziś cudem udało zgarnąć gifta. Akurat walczymy o 2 punkt, gram demo przystosowanym do szybkiego biegu po prezent (czyt. ze Splendid Screenem :) ), pada info o gifcie. Oczywiście większość walk ustaje, goście biegają dookoła punktu, ja pomyślałem, że i tak nie ma sensu iść dalej szukać, zawsze jest szansa, że prezent jest gdzieś w rezydencji, więc rzuciłem się w tamtym kierunku. Jako, że środek dnia, słoneczko pięknie w monitor wali, tak więc ciemnych miejsc nie widać, no to szarza. I tak sobie próbuję wejść na te schodki po prawej od wejścia, a tu gift pod nogami o_O. Szczęście jak nie wiem.

Maski nie potrzebuję, aczika mam, choć maseczki się pozbyłem jakiś czas temu. Jak mi się zachce ją posiadać, to po prostu kupię.

W ogóle Strange broni stały się jakieś niefajne... jaka to przyjemność zdobywać kolejne rangi, skoro właściwie nikt o tym nie wie... Poza tym dziś przegapiłem jak mój Knife staje się Wicked Nasty, a Scattergun Rage-Inducting <sadface> Może jakaś petycja do Valve o przywrócenie Pop-Upów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Podbiel, MAŁE SZANSE na nową mapę? W ogóle nie wiesz co się dzieje w TF2! Za kilka dni będzie prawdopodobnie nowy tryb "Raid" z bossami, nowa mapa, a może i mapy, a ty mówisz, że chyba nie będzie niczego? LOL Będzie od groma rzeczy, to będzie jeden z najlepszych halloween :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też nadmienić, że pogłoski o tym, że wszystkie serwery są głupie (tzn. płatny skaut, kicki za prezent itp.) są nieprawdziwe - choćby dzisiaj na dwóch serwach z manorem łącznie grało jakichś 4 skautów, czyli standard (prawda, zdarzają się też te z wymienionymi wyżej mankamentami, ale bez przesady że wszystkie).

To są takie serwery? I czemu skaut, mine pod nogi i nie doleci do prezentu? :D Miałem 3 razy wczoraj prezent i 2x demo i 1x spy.

A mi sie wydaje czy na harvescie nie ma prezentu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie.

Na początku gram w darmową wersje na steamie ale teraz chce kupić chce kupić the orange box ponieważ chciałbym sobie pograć w half-life'a i portala i zastanawiam się czy dostane jakieś dodatk w team fortress za to że kupie tą gre , ponieważ kiedy klikam przycisk wymiana wyświetla mi sie komunikat żeby kupić konto premium?

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie.

Na początku gram w darmową wersje na steamie ale teraz chce kupić chce kupić the orange box ponieważ chciałbym sobie pograć w half-life'a i portala i zastanawiam się czy dostane jakieś dodatk w team fortress za to że kupie tą gre , ponieważ kiedy klikam przycisk wymiana wyświetla mi sie komunikat żeby kupić konto premium?

Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Kupując Orange Boxa, dostajesz premium z automatu z tego co wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...