Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Itemy za acziki można normalnie dropić, więc w czym problem?

Praktycznie wszystkie itemy można normalnie dropić (z małymi wyjątkami). Itemy z acziwów nie różnią się niczym od tych dropionych (poza brakiem możliwości handlu ofkos), więc zaznaczając że chodzi ci o "itemy z aczików" jednoznacznie dałeś do zrozumienia że właśnie chodzi ci przedmioty bezpośrednio z osiągnięć. Więc albo wyraziłeś się nieprecyzyjnie, albo teraz próbujesz ukryć swoją niewiedzę i przekręcić kota ogonem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze kupuje się w sklepie, ale można też kupić od innych graczy. Na trade portalach/serwerach bez większych problemów można kupić je za średnio 2.3 ref. Chociaż IMO kupowanie kluczy dopiero teraz ma jakiś sens, jak wprowadzono Strange Weapons (o ile oczywiście to kogoś bawi). Przedtem jedyny trafny drop ze skrzyni to unusual hat, ale prawdopodobieństwo wyciągnięcia takiego jest znikomo niskie. Za te klucze/refy lepiej od razu kupić itemy które nas interesują niż bawić się w skrzynki. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

choć okazjonalnie (święta przeróżne) trafiają się okazjonalnie darmowe klucze

Do tej pory był jeden taki przypadek, kiedy na święta zaczęły dropić inne skrzynie, i każdy dostał po jednym specjalnym kluczu. Poza tym nie przypominam sobie żeby było rozdawane za free. Zostaje tylko trade/Mann Store

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jest tak jak b3rt powiedział, tzn. do tej pory był jeden taki przypadek, na ostatnie Święta. Wypadały wtedy specjalne skrzynki świąteczne, które można było otworzyć tylko kluczem, którego jeden egzemplarz dostał każdy (pasował on tylko do świątecznych skrzynek). Mi wypadło wtedy lipne Candy Cane, a niektórzy mieli farta i trafiały im się świetne czapki dla Engiego albo innych klas :zly: Do tej pory była tylko jedna podobna inicjatywa, ze skrzynkami (lodówkami) na lato, ale tutaj klucz trzeba było kupić. Oczywiście dostałem Postal Pummeler, bo kto by chciał Security Shades czy kapelutek dla Demo ._.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaopatrzyłem się w Diamondback'a i YER, dla mojego ukochanego "spaja" ofc ^^. Muszę niestety przyznać, że się niestety trochę zawiodłem. Mówiąc szczerze, od razu nie spodziewałem się po Diamondbacku jakiś cudów, bo wiadomo, że rewolwery szpiega mają kiepską celność, czyli gwarantowane crity raczej można sobie odpuścić. Ambasador dalej wykonuje swoje zadanie lepiej. Natomiast jeśli chodzi o YER'a, to może nie jestem tyle zawiedziony co zdegustowany. Jednak zestaw przebrań to rzecz której wcześniej nie doceniałem. Podchody pod wieżyczki na moim ulubionym cp_orange stały się troszkę trudniejsze, za cenę łatwiejszego i szybszego koszenia przeciwników, gdzieś z dala od "strażniczek". YER zostanie u mnie w plecaku, może z czasem lepiej mi będzie szło bez disguise kita. Diamonback prawdopodobnie pójdzie na handel. Wniosek tego tygodnia - trzeba było się zaopatrzyć w The Big Earnera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie Your Eternal Reward strasznie wkurzał, głównie z tego powodu, że najczęściej byłem koszony przez Spy'ów właśnie z tego nożyka, najczęściej na payloadzie gdzie nie było sentry gunów ;] Ostatnio jednak sytuacja się odwróciła, bo wreszcie wyrobiłem w sobie odruch spycheckowania i np. cztery razy pod rząd jako Heavy zdjąłem podchodzącego szpiega pchając wózek na Upwardzie w tym tunelu nie mówiąc o tym, że zdolności trollowania Scoura z Force-A-Nature bardzo się przydają i te dwa pociski z bliska można posłać - zazwyczaj cel ginie od razu a jak nie to trzeba kombinować i nie wystawiać się na ostrzał (wiem, mówię oczywistości ;p). Generalnie odkryłem, że - przynajmniej na Upward przy ostatnim checkpoincie - może narobić sporo zamieszania wyskakując snajperom na plecy i nie tylko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślenia: Sydney Sleeper coraz częściej wydaje mi się być bronią niedocenianą, przynajmniej jeśli chodzi o trollowanie przeciwnika. Na 2fort spisuje się całkiem nieźle przeciwko wrogim snajperom (oczywiście gdy masz cały set), a trolling można uprawiać na rocket jumpujących soldach. Chyba będę częściej używał tego zestawu.

Poza tym bodajże w piątek udało mi się znaleźć hat - Armored Authority. Cieszy mnie to znalezisko, bo po pierwsze hat mi się podoba, po drugie ostatni hat znalazłem gdzieś tak jeszcze w czerwcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio się opuścili trochę, dawno nie było zrzutu itemów, a zwłaszcza hatów z prawdziwego zdarzenia. Obawiam się tylko że dadzą teraz za dużo :P No i w becie testują multiple miscs slots, może z tym bedzie związany update :) Pewnie szykują łakocie na Halloween, wtedy bym się spodziewał pieprznięcia, no ale jeśli będzie coś wcześniej tym lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że klucze da się wymienić, więc z tym nie ma problemu. Chciałbym wiedzieć ile metalu/broni/czapek/innych przedmiotów musiałbym wymienić za taki kluczyk. Z czego czapki mam tylko 2, więc ich raczej nie chciałbym wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dark elvis Nie znasz się na cenach to się nie wypowiadaj. Nie znasz się więc nie rób ludziom wody z mózgu. Na trade serwerach ludzie by ci szybko wyjaśnili gdzie możesz sobie wsadzić 20 broni za klucz ...

@piotrekn Klucze w Giftwrapie...

@AdiXeR - Ostatnio Klucze chodzily za 2ref 1rec, lub 2 craft haty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...