Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Chciwość ludzka nie zna granic i nawet nie mówię tu o samym Valve. Strange Medi Gun lata obecnie za dwa klucze, mam nadzieję, że to szaleństwo szybko się skończy. Nowe itemy prezentują się bardzo ciekawie i chciałbym je wypróbować, szczególnie nową snajperkę i bronie enga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Strange Medi Gun lata obecnie za dwa klucze, mam nadzieję, że to szaleństwo szybko się skończy. Nowe

Skończy się, podobnie jak szał przy ostatnim rzucie skrzynek, kiedy ludzie chcieli po 4-6 refów za Strange Scattergun albo Knife. Sam mam jeszcze jeden klucz w plecaku, odłożony na S. Sniper Rifle, tylko muszę poczekać aż hype na te przedmioty trochę minie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, bo teraz to, co się dzieje na Steam forums czy TF2TP jest niepojęte. A wspomniane przez ciebie itemy (knife, scattergun) chodzą obecnie za 1-2 ref. Jasne, chciałbym mieć Strange Medi Gun już teraz (szkoda, że nie ma Strange Kritzkriega - Valve chowa te wesołe itemy na drugą serię skrzynek, rzecz jasna :lol2: undocumented patch notes wspominają też coś o nowej item quality o nazwie "completed").

Generalnie z nowych Strange Weapons chcę mieć: Medi Gun (pozostałych zabawek ze skrzyni meda nie używam), Frontier Justice, Jag (podobno na chwilę obecną nie liczą one killi z Sentry Gunów, jak na SPUF się skarżono) oraz wszystkie bronie ze skrzynki snajpa. Na razie otworzyłem jedną i wypadło mi Strange Jarate, na pewno wszyscy mi zazdrościcie teraz :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO właśnie teraz opłaca się otwierać skrzynki tylko po to, by sprzedać zawartość. Można na tym naprawdę zarobić, jeśli się trafi Sniper Rifle czy inna wartościowa rzecz, to za 2, 3 tygodnie z jednego iteamku można wycisnąć 3 czy 4. Jestem ciekway, co Valve zrobi teraz. Czy wróci do sytuacji sprzed paru miesięcy (praktycznie bezwartościowe cratesy), czy może wprowadzi Strange Black Boxy itp.

Jeśli to drugie, to jestem chyba gotów zainwestować trochę w sklepie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale otwierając skrzynkę przyjmujesz ryzyko na siebie - możesz wyciągnąć przedmiot, który nie jest pożądany i w związku z tym nie osiąga wysokich cen. Co do kolejnych skrzynek to uważam, że Valve puści kolejne z nowymi strange items (np. dla meda nie było Strange Overdose, Strange Ubersaw, Strange Kritzkrieg - szczególnie to drugie to byłaby rzeź winiątek) i/lub wymyśli jakiś nowy bajer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego z tym item dropem. Jak dotąd wypadło mi kilka broni, w tym Family Business i Tomislav, a także Physician's Procedure Mask :laugh: A grałem ledwo kilka godzin.

Dodatkowo, sprawiłem sobie Eviction Notice, Enforcera i Stejka. Pierwsze szczególnie świetnie działają z tym ostatnim-Heavy uderzający szybciej niż Scout i jeszcze mini-critami do tego...fajne.

Enforcer z kolei nie przypadł mi do gustu. Ot, zwykły rewolwer, z podniesionym trochę dmg, co nie wpływa zanadto na osiągi. Dodatkowo, wydłużenie czasu potrzebnego do zamaskowania się wprawdzie na papierze nie wydaje się zbyt długie, ale w praktyce stwarza problem. Już nie rozumiem, czemu ludzie z nim biegają. Wolę mojego Ambasadora :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu los się do mnie uśmiechnął - najpierw jak na życzenie Original z nieba, a potem wymieniłem Sandmana na Diamondbacka.

Niestety ten ostatni poza fajnym wyglądem i dźwiękiem nie jest specjalnie skuteczny (albo jeszcze nie miałem okazji sobie nabić sapów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dłużej, sprawiłem sobie tez nową snajperkę. I... [CIACH] dla enga to świetna rzecz! Epicki griefing można wyrabiać, a i w szczytnych celach wykorzystać :3 (jako że mam pro inglisz, myślałem że to zdejmuje wrogie sentry na hita, lolololol). Snajperka zaś - właściwie nie ma minusów, snajpera i tak wyczaisz, i bez scope raczej rzadko się strzela. 518dmg :D

poluję na shotguna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam se kupić paysafcarda na premkę, co opłaca się kupić w sklepie, a co craftować?

Btw jaki jest najlepszy nóż na spy?

Nie ma najlepszego noża, tak samo jak nie ma najlepszego camo. ;) Każdy wymaga odmiennego stylu gry, osobiście polecam standardowego motylka, albo Ethernal Reward

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić Was o radę. Chcę upgrade'ować konto darmowe do premium poprzez zakup w Mann Co. Store.

Oczywiście jak najtańszy zakup, bo ceny są średnio opłacalne.

Zastanawiam się między przedmiotami: dupalacz, sztandar chwały, Kryt-o-Cola, Bonk! Atomowy Kop. Który z nich (lub inny za 0.39 euro) opłaca się najbardziej kupić- będzie najbardziej przydatny, najtrudniej go zdobyć (sztandar chwały to dopiero milestone nr 3)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można kupić najtańszy przedmiot w Store a resztę przeznaczyć np. na gry na steam, niekoniecznie trzeba wszystko pakować w TF2.

Co do przedmiotów: jeśli lubisz zbierać czapki to kup sobie znaczek za chyba 0,79 euro. Dostaniesz do niego World Traveler's Hat, czapkę która nie jest dostępna w inny sposób, a przy okazji wesprzesz twórców map z community TF2. Jeśli zaś wolisz bronie, to osobiście wziąłbym dupalacz, bo IMO po dodaniu airblasta (nawet mimo zużycia amunicji) jest lepszy od zwykłego miotacza. Ale co do broni to już sam musisz zdecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się między przedmiotami: dupalacz, sztandar chwały, Kryt-o-Cola, Bonk! Atomowy Kop

Ja na twoim miejscu nie kupowałbym tych przedmiotów, po pierwsze wszystkie z nich (oprócz Crit Coli) dostaniesz prędzej czy później za achievementy, po drugie są to przedmioty powszechnie występujące i bez problemu je zdobędziesz poprzez trade, gdy będziesz ich potrzebował. Polecałbym kupić coś, co występuje tylko w sklepie Mann Co., na przykład klucz do skrzynki, znaczek, może jakaś farba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do Was prośbę o pomoc. Mianowicie w niedalekiej przyszłości zamierzam ulepszyć moje konto darmowe do konta premium.

I tutaj pojawiają się moje pytania:

Czy jeśli pobrałem grę za darmo poprzez Steam, mogę ulepszyć konto do premium poprzez zakup Orange box?

Jeśli tak, to jak to działa?

Jeśli nie, to jak najbardziej opłacalnie zrobić to poprzez sklep Mann. Co. ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMGWTFBBQ?.Taka była reakcja moja jak wypadł mi pierwowzór.Po jakiego grzyba mi ten pierwowzór, i z jakiego grzyba mi się wytrzasną jak nawet quejka nie mam.A z resztą ja mam farta bo w zaledwie 300 godzin miałem 2 hat dropy .A i nadal czekam na meet the pyro(mam nadzieje, że Gaben nie wykasuje meet the pyro).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...