Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Swoją drogą ciekawi mnie, czy oznacza to, że niedługo będzie można się spodziewać konkretnych zapowiedzi TFa 3-ki, tak jak to było przy udostępnieniu Portala jedynki za darmo.

Już bardziej bym się spodziewał zapowiedzi nowego L4D3 niż TF3 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wiedziałam ,że mnie nie zrozumiesz .Widzisz za dużo tłumaczenia co i jak wiec nie pytaj się tylko wejdź na tą wiki .Bo ta gra jest skomplikowana i zróżnicowana .Trudno ją ogarnąć za 1 razem .A tak w ogóle to dropnołem czape HEŁM TYRANA (dla niekapujących http://wiki.teamfortress.com/wiki/Tyrant%27s_Helm/pl ) Fajna ta czapa ale znaczniej wole coś dla pyrka :3 Więc się wymienię za fajną czape da pyrka i będzie git majonez ,a tak muszę się cieszyć tym co mam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie, czy oznacza to, że niedługo będzie można się spodziewać konkretnych zapowiedzi TFa 3-ki

Bardzo w to wątpię, itemy ze sklepu sprzedają się zbyt dobrze, a prace nad nowymi update'ami trwają. Sądzę, że TF2 pociągnie jeszcze kilka lat, co najmniej 2-3, nim zabiorą się za coś nowego, jeśli w ogóle - ponieważ Valve.

od 4 dni przestało mi dropić jakiekolwiek przedmioty, wypadnie tylko stuf za Milestones od czasu do czasu, nie wiem może to normalne

Tak, to normalne, od czwartku znowu zaczną ci dropić...

Ludzie się wyzywają, krzyczą przez mic jak jacyś psychicznie chorzy.

Poszukaj lepszych serwerów, gdzie community bardziej przypadnie ci do gustu, serwerów jest mnóstwo. Poza tym jest w grze opcja "mute", gdzie możesz wyciszyć wkurzających graczy, albo po prostu wszystkich.

można chodzić z rozkręconym minigunem

Słusznie, powinna przy tej okazji być jakaś porada dotycząca skakania z rozkręconym Minigunem, czy też raczej zeskakiwania. Taktyka "it's raining fat, ubercharged men" świetnie się spisuje tak na payloadach, jak i na innych mapach, np. cp_gorge :trollface:

W drugiej grze zdobyłem 29 punktów, nie mam pojęcia, czy to dobrze, czy źle ;)

Zależy ile mieli inni, czy twój team wygrał i ile miałeś zgonów, a ile killi (nieistotne w przypadku, gdy gra się medykiem, ale lepiej nie ginąć zbyt często, żeby częściej wrzucać ubery/kritze).

Also: wakacyjne okularki świetnie wyglądają na

.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawi mnie, czy oznacza to, że niedługo będzie można się spodziewać konkretnych zapowiedzi TFa 3-ki, tak jak to było przy udostępnieniu Portala jedynki za darmo.

Valve nie potrafi liczyć do trzech, więc nie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! po 5 godzinach gry scoutem mam Milestone 2! No cóż, piłeczka leci troche wolno ale widok ogłuszonego grubego któremu zatrzymała się broń-bezcenne.

Mam jeszcze pytanie dot szpiega-czy podczas niewidzialności można dźgać? Bo z jakiegoś powodu niemoge. W ogóle przydałaby się możliwość strzelania ślepakami, albo udawania że rozkręcam maszynówę. Jest coś takiego?

Edit: Sandman jest epicki! Właśnie uciekłem duetowi heavy+med mając mniej niż 20 hp! Pobieram QuickTime'a i zaraz wrzucam powtórkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czeka nas masa głupich pytań ,ale cóż można zrobić .Trzeba na nie odpowiadać .W ogóle są takie oksy (znaczy okularki) teraz i można je jakoś zdobyć ale nie wiem jaki (wiem wiem sam zadałem głupie pytanie )?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrPyro, chodzi Ci o Patrzałki Profesora ? Czytałem, że osoba, która miała darmowe konto i przejdzie na premium (chyba tylko kupując coś w sklepie Mann.co), to przy pierwszym kliknięciu na "Wymiane" w menu Przedmiotów wyskoczy komunikat dotyczący właśnie tego i wtedy taki gracz będzie miał wybór, czy dać je komuś z serwera na którym obecnie gra, czy komuś z listy znajomych na Steamie.

Btw. to jest na wiki xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By mieć okulary profesora nie trzeba być niczyim trenerem. Wszystko robi się tak jak podał ChowChowMurphy. Sam to sprawdzałem, bo mam patrzałki profesora :) Ciekawe kiedy się wam wyczerpią te beznadziejne pytania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darius, fajnie że urodziłeś się geniuszem, ale nie każdy wszystko wie od razu i nie wszystko jest na wiki, dlatego ludzie pytają. Od tego jest forum.

Jeśli tak ci to przeszkadza, to nie czytaj, nie pisz, nie wchodź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten temat jest przeznaczony na dyskusje o grze Team Fortress 2, a nie na pytania :P Szczególnie, że np. nie wiem jak nieogarniętym trzeba być, żeby nie wiedzieć jak zdobyć słoneczne okulary - toż to wystarczy główną stronę Steama otworzyć :P

Po prostu ludzie powinni się nauczyć, żeby najpierw choć przez 5 minut poszukać info na własną rękę, a dopiero, gdy nie znajdą - zapytać na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie dyskusje, czy głupie pytania się skończą, czy nie. Są nowi gracze, to będą pytania. A tutaj zazwyczaj szybciej można uzyskać odpowiedź. Z tym że jedna moja uwaga - tutaj jest dział dyskusyjny, a nie Pomocna Dłoń. Rozumiem, że w między czasie może paść jakieś pytanie, ale jeśli ma być jedyną treścią posta... to idźcie do Pomocnej Dłoni.

Informuję, że w przyszłości będę ew. "samotne pytania" kasował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś trochę na UKCS (megaserver, bo payload extreme również padł :trollface: ), dość sporo było graczy nowych, a gracze bardziej doświadczeni tylko farmili na nich kille do Strange Weapons, średnio mieli 400 i więcej. No nic, dzisiaj wieczorem znowu przyjdzie mi pewnie grać na UKCS, więc lepiej przygotować swój Strange Minigun.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem prześwietnego Trejda :happy: Wymieniłem Summer Coolera na... Strange Shotguna !! Najciekawsze jest to że jeszcze on mi za to podziękował, służę pomocą jak by ktos chciał :) Z ciekawszych tradów to jeszcze 2 scrapy za kij golfowy i Big Earner za Hatless Scouta. Uwielbiam przesiadywać na Trade Serwach i czyhać na takie okazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ja pamiętam mój pierwszy handel....negatywnie go wspominam bardzo. Gościowi za jedną czekoladke dałem 3 metale 3 poziomu...a potem czekoladka mi wypadła 2 min po tym... Cholernie sie wkurzylem gdy się dowiedziałem że "lekko" przepłaciłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że pisałem tutaj post w którym zamieściłem link do mojej powtórki. Teraz go nie widzę, a Moderator nic nie napisał na ten temat, więc wnioskuję że

a) Nie nacisnąłem "dodaj odpowiedź" lub

b) został pomyłkowo usunięty.

No więc chciałbym się podzielić z wami moją powtórką, drugi raz się niebędę nad nią rozpisywał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...