Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

Mówisz o tej lodówce? Nie, nie - ja mam zwykłą, drewnianą skrzynkę.
To w takim wypadku musisz zakupić klucz, bo z tego co się orientuję te nie wypadają i raczej nie można ich dostać przez handel :P Jedyna możliwość to zakupienie ich przez sklepik więc jak kiedyś będzie się miało kasę, z którą nie wiadomo do końca co zrobić to przerzuca się ją na Steam Wallet i voila! Cóż, kupowanie sobie daruję i czekam na okazje jak ta "wakacyjna", ostatnim razem wypadła mi czapka ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
To w takim wypadku musisz zakupić klucz, bo z tego co się orientuję te nie wypadają i raczej nie można ich dostać przez handel

Nie orientujesz się.

Skrzynka se będzie siedzieć w plecaku aż ją otworzysz. Klucz dostaniesz ze sklepu, przez handel albo rzadki drop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś jak zdobyć Low-fi Longwave ? Z angielskiej wiki dużo się nie dowiedziałem :) I ponawiam, że sprzedam Flipped Trilby. A nową skrzynkę mam tylko jedną i liczę, że szybko dadzą te klucze, bo mogę go nie wykorzystać (wakacje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo-Fi był przeznaczony dla fanów podcastu Kritzkast - należało przed hajpowanym wydaniem (było odliczanie) dołączyć do grupy Kritzkast, a potem się zalogować na specjalną stronę i tam odpowiedzieć na quiz złożony z kilku pytań, dotyczących tych 100+ wydań Kritzkastu. Z tego też względu hat był zaplanowany jako nagroda dla osób będących prawdziwymi fanami tego podcasta.

Albo dla cwaniaków, którzy węsząc darmowy hat dołączyli na parę godzin przed deadline'em do grupy, a odpowiedzi na pytania wyguglali, dostając go - jak ja.

Aha, jakby co, to właśnie teraz wyszedł update - wg notatek doszły klucze do "lodówek", nowy achiev związany z konkursem na Steam i "wiele wakacyjnych przedmiotów". Nie wiem jak to działa w praktyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje, że jest to niewykorzystany update z 2009:

http://www.alphastudiossoftware.nl/islandupdate/day1.php

Teraz go wykorzystają

Lulz. To nie jest żaden niewykorzystany update, tylko strona z modelami czapek zrobionych przez Mistera Royzo.

Ciekawym, czy klucze do chłodziarek będzie się dało wydropić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było dostać się na 2Forts, ale achivement już zaliczony. Warto wiedzieć, że żeby go zaliczyć trzeba popalić się jakieś 5-10 sekund, zanurzyć w wodzie tak głęboko jak się da i później z niej wyjść na ląd i trochę przeżyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy sobie jednego nie kupić i dodać do tego te japonki dla skauta. Mam dylemat - albo gry z promocji, albo itemki w TF-ie :( I dropnął mi pierwszy uberowy item - strzelba dla solda. Niewielka różnica jeżeli chodzi o wersję podstawową, chyba wrócę do kompletu z poprzedniego updatu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich itemów za tickety najbardziej mnie interesowały okularki i wczoraj natychmiast je wybrałem. Mi osobiście bardzo się podobają, lubię takie okolicznościowe itemy, jak na Boże Narodzenie była czapka-choinka czy światełka na hełm enga. Nawet zmieniłem na medzie moją tradycyjną Towering Pillar of Hats na German Gonzillę i okularki :D

Itemy z coolerów niby fajne, ale żaden z nich nie wzbudził mojego natychmiastowego pożądania. Choć domyślam się, co może być hitem (YEEEAAAHHH_city.jpg). Wczorajszy patch (jeden z ilu - dwóch, czy trzech?) ograniczył też demotrolling ze Sticky Jumperem i szarżami, Demomen mad as hell :trollface:

Czy będą darmowe klucze: fakt, że są w sklepie nie wyklucza (get it? xD), że nie będzie darmowych, mi jednak ta sprawa jest obecnie raczej obojętna - wakacyjne itemy po prostu nie zainteresowały mnie jakoś specjalnie, bardziej ciekawią mnie Strange Weapons w tej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz byłby fajny. Nowe skrzynki są ciekawe, szczególnie, że nie da rady odpakować broni jak np. Sandwich. Jako, że nikt nie chciał kupić Flipped trilby przemieliłem go z Towering Pillars of Hats i dostałem Magnificent Mongolian. Warta jest ona coś ? Podoba mi się, a dla Heavyego nic nie miałem, więc jestem zadowolony. I podoba mi się Big Steel Jaw of Summer Fun. Fajnie byłoby tak ganiać jak w Pile :) Także wziąłem okularki za bilety - fajnie wygląda soldier z wiadrem z PvZ i okularkami :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tickety również zamieniłem na okulary, chociaz wahałem się co do mapki do Magicki. Ale wyprzedaż jeszcze troche potrwa, wiec moze i to uda sie dorwać. Co do lodówek i kluczy, w zasadzie sam jej opis sugeruje że jeden klucz wpadnie nam za free. Z ciekawostek: przypadkiem wyszła mi fajna akcja w trybie sredniowiecznym, nie wiedziałem ze mozna sie pobawić w Małysza :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gerbilos coś jak kiedyś było polowanie na nagrody, i trza było robić acziki, za 5, 15 i wszystkie ileśtam były czapki do tfa. Teraz dostajesz za to tickety, za 3 możesz sobie wybrać jakąś nagrodę - w tym pingle do tfa, pełno dlc i jedna gierka. Wchodzisz w steam, sklep, tam masz ogólnie letni klimat, szukasz guzika z napisem find out more, i tam masz acziki do zdobycia. Protip: da się też wykonywać już "wczorajsze" acziki. :D

Najprostszy komplecik to połączenie konta steam z facebookiem, dołączenie do specjalnej grupy na steamie i osiągniecie w tfie, za wskoczenie do wody po podpaleniu. Polecam 2forts.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Tego całego Summer Camp Sale Najbardziej podobają mi się Jawsy dla Heavy :wub: Nawet sobie je kupiłem za 2 ref 2 rece, czyli za cene kluczyka tak jakby :happy:

Szczeki

Tickety to wymienie sobie na Summer Shades i Alien Breeda 2, narazie mam 2 tickety bo nie chce mi sie męczyć z FB.

Szkoda tylko że kluczyków nie ma (narazie?) za free. Przydały by się jeszcze klapki i plecaczek dla scouta. Ostrogi dla Engi ssą bo chce misia, a garnitur dla Spy tez ssie bo tak, wolałbym już Mademana.

A jeszcze wahadlo200 bardzo słaby craft ci wyszedł, Niepotrzebnie użyłes TPoH, bo to fajna i cenna czapka jest, natomiast Mongollian jest mało warty i brzydki, myśle ze jest wart 1,66 ref.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...