Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

U mnie niestety sprawa z nowymi itemkami beznadziejna. Nic jeszcze nie wypadło, a przydałaby się nowa bron dla Scouta lub Demo.

Zastanawiam się jak zrobić tego achiva dla Demo i Solidera z zabiciem dwóch wrogów podczas bombowego/rakietowego skoku. Może ktoś wie jak to wykonać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hm, może spróbuj zabić dwóch wrogów podczas jednego rocket/sticky jumpa? :tongue:

A na serio- spróbuj namówić Medyka, by pomógł ci Kritzkriegiem. Wiem, że krótki czas po lądowaniu (ale KRÓTKI) też liczyć się będzie jako lot.

A odnośnie reszty nowych itemów- miałem styczność jeszcze tylko z jednym, Fan O' War. Dostając nim po łbie od wrogiego Scouta. I tak dobrze, że działa to na tylko jedną osobę na raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zakraść się za linię walk, znajdź miejsce, gdzie stoi paru snajperów (to można w sumie łatwo zrobić na Doublecrossie) podskocz i strzelaj pod siebie ile wlezie. Simple. Możesz też to zrobić na takim np. Freighcie (mi się to udało właśnie tam - grałem Demo) wskocz na daszek przy centralnym punkcie, poczekaj, aż zdobywać go będzie dużo ludzi, skacz i strzelaj w dół. Też simple ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za post pod postem, ale czy mi się wydaje, czy są nowe acziki? Bo przeglądam co już zdobyłem, a u Demo i Pyro jest coś o 1000000 punktów od ognia/wybuchu, a ja pomimo tego, że grałem nimi nie mam ani jednego punktu obrażeń wpisanego pod osiągnięcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usłyszeniu ostatniego newsa ze steama co poniektórzy pewnie zakrzykną "W KOŃCU!!". Pracę nad "Meet the Medic" - filmikiem prezentującym klasę medyka, będącym częścią serii "Meet the..." - są już prawie zakończone. Z tego co można wyczytać to gotowe jest jakieś 80% animacji, a film jest jedną z najlepszych odcinków "Meet the...". Trochę im to czasu zajęło, zważywszy na fakt że ostatnia animacja z tej serii ukazała się jakiś rok temu. Ciekawe co nam pokażą specjaliści od Valve. No i czy na "Meet the Pyro" - ostatni z tej serii animacji - będziemy musieli czekać równie długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usłyszeniu ostatniego newsa ze steama

The next TF2 video will star the Medic, according to a fan who recently visited Valve?s offices.

according to a fan

fan

:dry:

Przeczytałem cały post tego fana, będąc mocno sceptycznym, bo doniesienia o "prawie gotowym Meet the Medic" pojawiły się już parę miesięcy temu. Spora część posta fana wygląda tak, jakby koleś chciał przekazać to, co ludzie chcą usłyszeć, a to automatycznie wywołuje mój sceptycyzm. Natomiast zdjęcia, które pokazał, szczególnie to z Gabe'em Newellem (GabeN zapuszcza długie włosy!), są przekonujące i przynajmniej prawdą jest to, że był w siedzibie Valve. Ale Gabe grający w Dota 2? :huh:

Ostatecznie informacja o "Meet the Medic" może być prawdą, spora część zasobów Valve szła do Portala 2, który na niecały miesiąc przed premierą powinien być bliski ukończenia, więc więcej ludzi może zająć się czymś innym. Fajnie, gdyby też informacje o nowej mapce typu pl okazały się prawdziwe.

Wesołe zdjęcia:

http://i.imgur.com/ynDu7.jpg

http://i.imgur.com/qOgE0.jpg

Niewesołe (ale za to dziwne) zdjęcie:

http://i.imgur.com/Uom4Y.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun Pack wyszedł dość niefortunnie, bo w tym samym dniu nastąpiło trzęsienie ziemi w Japonii. Od razu na Steam forums pojawiły się tematy nawołujące do przekazania części dochodów ze sprzedaży itemów na rzecz ofiar katastrofy. Dzisiaj Valve wprowadziło trzy nowe haty do sklepu - całkowity dochód z ich sprzedaży (minus podatki) zostanie przeznaczony na fundusz pomocy, założony przez amerykański Czerwony Krzyż. Uważam to za pomysł godny pochwały, przede wszystkim znika poczucie, że "ktoś wywalił kasę na wirtualny przedmiot" - tak nie dość, że masz raczej unikatowy item, to jeszcze zrobisz coś dobrego. Ceny są niestety tradycyjnie dosyć wysokie, a najdroższy hat to 99 ełro, ale skoro są ludzie wywalający po 200 ojro na każdą z community maps czy na ten hat z ośmiornicą, to na pewno znajdą się chętni i na ten najdroższy. Hatów nie można też odsprzedać (chyba że z całym kontem - ale i tak ograniczono spekulowanie tymi itemami). Krótko mówiąc - pozytywny ruch Valve, a już na pewno dobry zabieg PR-owy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do v. kuszy to moze i nawet za rafina pójdzie, teraz za v. ullapollski pal płacą koło jednego rafinka :)

Co do tego aczika z bombowym skokiem to mozna go zrobic stickując wrogów i przy okazji rzucając sobie jeden pod nogi. Podskakujesz, wysadzasz sticki czyli wyrzuca Ciebie w powietrze i zabija wrogów. Ja zrobiłem w ten sposób tego aczika, więc może metoda jeszcze działa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farby kosztuja tak 1-2 reclaimy, w zależności kto sprzedaje :) Jedynie team spirit, biała i czarna można sprzedać/kupić za rafina. Jeśli pal jest n.v. to raczej nie opłaca sie kupować za farbe (ale sprzedac jak najbardziej :) ) Jeśli zaś v. to mozesz poszukać kogoś kto da wiecej niz jedna farba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisaj w betę i chcę się z wami podizelić doznaniami. Po pierwszegrając szpiegiem nie musiałem się w ogóle martwić o spychecki, gwałtowne odwracanie się czy coś w tym rodzaju... Co się tam dzieje??? Potem postanowiłem sobie zrobić trening Scoutem, nawet się znalał gość, który tez chciał poćwiczyć, trenować się nie dało. Dlaczego? Bo mimo tego, że i ja, i on pisaliśmy, żeby nikt nas nie leczył, nie pomagał itp. ciągle zwalało się paru kretynów, którzy znajdowali okazje do poprawienia wyniku. Wiecie, ja tutaj patrzę tylko na przeciwnika, a nagle od tyłu podbiega Heavy i wali serię z Sashy... Na ale trudno. Aha, i jeszcze jedno: Detonator jest taki sobie, aczkolwiek ten Medigun (Quick-Fix? Nie pamiętam dokładnie nazwy) jest bardzo przydatny. Ubera byduje się BARDZO szybko, więc brak overheala można przeboleć. Przydałby się tylko jakiś nowy model i moim zdaniem owa broń powinna się znaleźć w grze.

Jeszcze jedna sprawa. Otóż nigdy nie miałem hat dropa. Udało mi się co prawda trochę pohandlować, czytaj: za metal kupiłem czapkę, aczkolwiek chciałbym dostać coś za darmo. Pewna osoba napisała mi, że hat drop jest mniej więcej co 200 godzin. Dzisiaj mam 267 godzin i nic. Wspomiana wyżej osoba napisała mi, że niedługo powinno się coś trafić, jednak chcę poznać wasze zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...