Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

To teraz niech mnie ktoś z błędu wyprowadzi - w jednym z wywiadów ktoś tam z Valve powiedział, że niektóre itemy będzie można TYLKO kupić, ale będą one kosmetyczne. Czyli czapki. Potrzebne do zestawów. Które dają bonusy.

A itemki z update można wytwarzać starą metodą "dwie bronie" (Crit-a-cola = BONK + Kritzkrieg). Tylko nie znam(y?) planów...

BTW akurat pistolet dla Szpiega nie wydaje się wcale taki useless. Przynajmniej w teorii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

<ciach>

Tak , ale craftowanie np.Black Box'a czy Sydney Sleeper'a jest proste - 1 metal z odzysku + Direct Hit = Black Box , 1 metal z odzysku + The Huntsman = Sydney Sleeper.No i jeszcze Degreeser , czyli 1 metal z odzysku + The Backburner.

MSaint>>>nie cytujemy w całości poprzedniego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre itemy będzie można TYLKO kupić, ale będą one kosmetyczne

Sprawdzałem na TF2 Wiki, gdzie niby pisze, że czapki można wydropić (a może też i wycrafcić)... Co do tych kosmetycznych rzeczy to możliwe, że chodzi o farbę zmieniającą kolor albo te przedmioty do Dueli.

Aha, przemyślałem na spokojnie wysokość cen itemów. One są skandalicznie wysokie.

PS Chcę wypróbować Vita-Saw!

PPS Trzeba walnąć tylko jednego szpiega wołającego o pomoc, ale nie zaliczyło mi poprzednich osiągów :zly: Trzeba będzie wejść na pusty serwer i poprosić jakąś uczynną osobę o pomoc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Saint - No ba ! O ile jeszcze ceny broni OD BIEDY ujdą to ceny zestawów to rozbój w biały dzień ! 80 zł za zestaw i to ze zniżką z okazji promocji , która trwa do poniedziałku ! Jeszcze nie upadłem na głowę aby za np.czapkę dawać 20-30 zł.Co prawda połowę broni już wycraftowałem , ale nadal pozostaje sprawa zestawów i innych bajerów , które naginają grę (kość leci z black boxem i tym czymś co jak buff banner działa i jeszcze go medyk leczy.No i jak takiego ubić)...

EDIT : No dobra raz wydałem 300 zł na złote konto premium i bronie do WarRocka na 30 dni , ale to było tyyylko raz !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Robin Walker ujawnił, że w odpowiedzi na zarzut o "pay to win" odnośnie czapek zostaną przygotowane odpowiednie recepty dotyczące kapeluszy z zestawów, aby można je było sobie wycrafcić, bez elementu losowego. Oczywiście chyba wszyscy wiemy, jak to jest z "mailami od Robina Walkera", ale jeśli to prawda, to można powiedzieć, że "chociaż tyle".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy macie tyle tych itemów? Co drugi post to informacje co mi tam dropnęło lub wycraftowałem ... a ja mam prawie wszystkie milestony numer 2 a ani Wranglera ani niczego nowego nie wypadło. Do dziś ani Critacoli ani Bonka nie zdobyłem, nie mówiąc już o jakiejkolwiek czapce :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba update. Sprzęt ze sklepiku można i tak zdobyć za darmo, a jak ktoś jest niecierpliwy, to sypie groszem i nie narzeka. Nie ich wina, iż jest teoretycznie drogo, nie ich wina, iż nie ma u nas euro. Ale zgadzam się, ceny czapek nieco przegięte, nawet dla obcokrajowców... Chyba :)

Nowe przedmioty są bardzo ciekawe, nie licząc Rocket Jumpera, moim zdaniem Valve zrobiło świetny update. Owszem, kupowanie przedmiotów wydaje się... niefajne, ale w końcu pracowali przez 3 lata niemal za darmo, cały czas ulepszając TFa. Jeśli zwiększy się ilość graczy, to ja się będę cieszył.

BTW - Mam w plecaczku sporo niepotrzebnych rzeczy, które chętnie bym wymienił. Chciałby ktoś dać mi Axtinguishera za Sandmana, albo SkullCuttera?

Mam też kanapkę niepotrzebną (za cokolwiek, nie jest mi potrzebna w ogóle, mam 2) no i oczywiście czapki - Brainslug dla Pyro za jakąkolwiek inną czapkę dla Pyra oraz Łysinka Engiego, za jakąkolwiek czapę :)

@down

Głupio to mówić, ale od Gentleman's Gatsby już bardziej Upiorny Cylinder pasuje.

A co do tematu na targowisku - jestem za! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba pomyśleć nad jakimś tematem w "Targowisku", przeznaczonym do wymiany przedmiotów :D Ja z dziką rozkoszą rozstanę się z Gentleman's Gatsby, może ktoś chce i daje jakiś w miarę sensowny hat za to :D

Aha, jeśli ktoś dostał zamkniętą skrzynkę, to dla własnego dobra niech się jej pozbędzie albo schowa na dnie plecaka i czeka, aż Valve się opamięta. Żeby ją otworzyć, trzeba kupić klucz, a możliwe jest, że ze skrzynki zamiast ultra-rare item wypadnie zwykły Equalizer :lol2:

Refleksja: Valve kombinuje jakąś grę LoL-podobną, prawda? Obstawiajcie ceny bohaterów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jest jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę - rzeczy kupionych nie da się przecraftować ani przehandlować. Nie wiem jak itanzy Vintage (oddam wolnego Flareguna, Dead Ringera, Chargin' Targe i Wranglera), ale materiały do craftingu trzeba zdobyć "ręcznie" i jak komuś się znudzi czapka, to ma problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak niektórym wypadają przedmioty ;P U mnie, żeby cokolwiek się wydropiło to kwestia ogromnego szczęścia a tutaj mówicie o tym jak gdyby padał śnieg ^^ Tak czy inaczej, nie rozumiem również tej kontrowersji wobec sklepika w grze. Jest sobie... i co z tego? Bardziej niecierpliwi wybulą szmal, reszta poczeka aż im się dropnie a same przedmioty są jak dla mnie dobrze zbalansowane i nie dają przewagi ludziom z grubymi portfelami ;D Mogę się mylić, bo nie wczytywałem się ich statystyki bądź bonusy jakie dają. Update generalnie fajny - dodał masę nowego i nie zmuszającego do zakupu żelastwa i system wymiany ^^ Aha, Valve nadal robi darmowe updaty, radzę o tym nie zapominać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pewne obawy co i jak dzisiaj będzie się działo, ale w sumie gra się nadal tak samo przyjemnie, jak było do tej pory. Nie widziałem jakichś przegięć i haxów, za wyjątkiem jednego - tego pistoletu dla Scouta. Na hightower dwóch latało z takim i najzwyczajniej w świecie jak mnie zobaczyli (też grałem Scoutem), to byłem trupem, jeszcze nie obczaiłem jak się przed tym bronić. Szkoda tylko, że nie wypadł mi żaden item z nowego packu, ale przecież nigdzie mi się nie spieszy. Ludzie chcący pohandlować są nieco irytujący, gdy gra się na serwerze szybko wyrzucającym do spectator gdy nie grasz długo, poza tym nikt nie chce Gentleman's Gatsby, nikt nie lubi tego szajsu chyba :> Wrażenia z gry nadrabiają kontrowersje związane ze sklepikiem, zresztą Brytyjczycy też uważają ceny za bardzo wysokie: "mógłbyś mieć za to nową grę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na sklepik jest imho głupie, ale cóż poradzić? Jedyne co chciałbym ze sklepiku to czapeczka z daszkiem za jakikolwiek zakup i ją planuje zdobyć ... jak tylko uda mi sie naprawić własnego STEAM'a i to, że nie mogę nic kupować z włąsnej karty którą kupowałem (Pomocy!!!)

Co do przedmiotów to większość można spokojnie samemu wycraftować. Ja tak zrobiłem z Mlekiem dla Scouta i pistoletem dla niego, plus rewolwer Spaja =]

Z nowych przedmiotów to wpadła mi Makrela (uber broń!!! :D) jak i nowy banner dla Soldata. Rakietnica/Bazooka wycraftowana dzieki pomocy Trade :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a są już bluprinty dla tych nowych broni? Bo ja chcę głównie Makrelę i nowy nóż dla Spy (ależ irytujący! I fajny).

Hmm... ja też jakoś nie odczuwam, żeby gracze, którzy mają te zestawy byli jakoś znacznie lepsi... na Spy'a tak jak wcześniej trzeba uważać (dochodzi tylko kwestia informowania reszty drużyny, kogo zadźgał i do kogo strzelać). Scout... hmm... w sumie chyba tylko raz mnie zabił z tego pistoletu, tak poza tym - głównie rushowali na mnie z makrelą XD... Pyro... trochę wkurzające, jak się taki healnie przez zabójstwo z tego młotka... ale nie zmieni to faktu, że dalej jest śmiertelny... I nie zawsze może sobie trafić, co udowodniłem wczoraj. A Soldier... a tutaj się nie wypowiem :P.

Ahh... wczoraj 3 dominacje pod rząd. Jedna za drugą :D

Black - trzeba po prostu grać, wczoraj mi np. wypadł FaN... choć kilka godzin wcześniej dostałem go od RIPa. Nigdy nie wiesz, co ci dropnie :D (teraz ja chcieć... Natasha!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bethezer - jak chcesz Natashe to mam jedną zbędną. Wymienie ją za Huntsmana jak masz =] Ogólnie zdobycie tych nowych broni nagle okazuje się banalnie proste jak masz "dodatki" z wcześniejszych patchy. Jak mówiłem - dropnęło mi tylko 2 najnowsze bronie a reszte wycraftowałem sobie spokojnie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wiele negatywnych głosów na temat Scout Update (kiedy to było? ponad 19 miesięcy temu, 7 nim kupiłem Orange Box i 11 nim zacząłem grać @_@ ) - FaN wymaga przyzwyczajenia, choć wczoraj grało mi się z tą bronią na hightower najlepiej. Bonk czasem kompletnie nie pasuje do sytuacji, w której się znajdujemy, zresztą nadal możesz być odepchnięty np. rakietą. W sumie tylko Sandman, po poprawkach, wydaje mi się okej. Dzięki przedmiotom z Polycount Update więcej ludzi gra Scoutem, nie tylko dlatego, że

jest takie zabawne, ale też dzięki użyteczności Mad Milk i Shortstopa. Często zdarzały się sytuacje, gdzie nikt nie grał Scoutem, a teraz zawsze jest przynajmniej jeden gracz. I bardzo dobrze.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...