Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

The Witcher: Versus (Duel Mail)

Polecane posty

Ja obecnie od 2dni gram w tę grę i jestem bardzo zadowolony, gram na 2świecie Wiedźminem i przerazą Wiedźminem mam 11lvl a przerazą 5.Jest to świetna gra polecam wszystkim.

A jeżeli chodzi o obrone to 4razy walczyłem z kolesiem i miałem 4(!) razy remis tak sie "gardowaliśmy" ze nikt nie mógł wygrać ^^. Według mnie przerazą się walczy prościej jest ona leprza od WIedźmina ( to są moje odczucia po graniu obydwoma postaciami ) przerazą w pare minut mialem 5lvl a Geraltem trudniej było ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w to gralem, i powiem ze gra jest bardzo fajna, lecz klasy są według mnie trochę niezrównoważone...bo np.jak gralem wiedźminem, to nie moglem pokonac ŻADNEJ czarodziejki, bo one mają jakiś atak(nie pamiętam nazwy), którego nie da się zablokować :blink: , i jakiś czar obronny który blokuje chyba każdy rodzaj ataku :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie sądzę, każdy atak obronić można, a i żadna obrona nie broni wszystkiego.

Że Versus nudny i schematyczny...niby tak, ale często jest tak że każda walka jest inna, zwłaszcza jeśli się nie spamuje.

A przyznam rację-taktyka...póki co liczy się szczęście...ale trzeba umieć postaci dać takie umiejki, aby pomimo braku szczęścia, umiała wybronić crity itd.

A ja narazie mam 20 level przerazą, św. 1, ten sam nick.

Ghost-coś słabe ratio masz. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu znajdowałem się w top10 w becie. :) Gra jest jedną z lepszych browserówek obecnie dostępnych. Jej dużym minusem jest , że wiekszość walk jest pozostawiona szczęściu i tak naprawdę umiejętności gracza mają tu małe znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie najprościej gra się wiedźminem (szczególnie na wysokim poziomie), gdyż ostatni patch "zbalansował" rozgrywkę. Lekko osłabiona została przeraza, a czarodziejką... cóż, bez dobrej taktyki nie wygrasz :D

Niestety ostatnio wśród nowszych graczy pojawiła się tendencja do spamowania (w tym przypadku używania przez cały czas walki tej samej obrony, ataku lub tego i tego) co w pewien sposób ogranicza przyjemność z grania na samym początku. Ale im dalej w las tym lepiej :D

Tak przy okazji dla szukających tutaj również potencjalnych przeciwników :

Nick : Smoczy Mag

Poziom : 20

Klasa : Czarodziejka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja jeszcze coś napiszę

Uważam tę grę za jedną z lepszych browserówek, nie wiem, może dlatego że nieźle mi idzie :)

Jakby ktoś chciał ze mną walczyć:

Nick Ur-shack

czarodziejka 25 lvl (na dzień dzisiejszy) 360-120 (wygrane-przegrane, mniej więcej)

świat drugi (top 300 ranking, się pochwalę :wink: )

Plusem tej gry jest też to, że wcale nie trzeba kupować mandragory, ja użyłem może 2 mikstur jednodniowych, a tak od początku (czyli od jakiegoś miesiąca) gram spokojnie czarką co dwa dni, godzinkę dziennie powiedzmy..;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem jeden dzień dobiłem do 10lvl. Znudziła mi sie skończyłem grać, zapomniałem. Dla mnie jak narazie za mało rozbudowana. Czekam na jakieś ciekawe zmiany.

Byłem w takiej samej sytuacji, jakos bardzo latwo wygrywalem wiekszosc starc i szybko awansowalem. Z poczatku bardzo mi sie podobala, ale gdy mialem bodajże 11 lvl i ciagle nic sie nie zmienialo stala sie niesamowicie nudna i przestalem w to grac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się w tą grę bawię. Tym razem mam już 6 postaci. W sumie można sobie grać sam ze sobą na jednym kompie i nawzajem rzucać wyzwania. Dzięki temu można zaliczyć dużo tromfeum. Tylko jest ograniczenie po kilku walkach z tym samym graczem niestety kolejna już jest tylko treningowa. Trzeba trochę odczekać i znowu można walczyć. W sumie gra jest dość zabawna i nie wymaga pieniędzy. Oczywiście jak się chce wydać kasę to jest wszytko szybciej vide eliksiry za mandragorę. Generalnie polecam bo można sobie ciekawie pograć. Plus jest też życie gildiowe które się sprowadza do oblegania twierdz w świecie gry i też to jest niezła zabawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu grałem w to regularnie, teraz wchodzę na Versusa rzadko kiedy. Nick crowmaster86, bez gildii i oczywiście grałem Geraltem. Statystki raczej kiepskie (wygrane 768 - 38%, przegrane 1233 - 61%; wiem, że razem nie ma 100%, ale miałem kilka remisów).

Raz nawet pisałem (niby)recencję tej gry na wspólnego bloga, którego redagowałem wraz z kolegą. Ogólnie gra jest bardzo ciekawa, szczególnie po rozbudowach. Dawniej były tylko walki, teraz są wyprawy, wyzwania, sporo miejsc do podróżowania. Nic tylko grać. Tyle, że zapału już nie ma bo konto ma ponad trzy lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywam w Witcher Versus, ale w wersji mobilnej na iPhone. Gierka choc jest ubozsza od jej obecnej wersji na kompa i tak jest calkiem sympatyczna i mozna sie przy niej rozerwac. Poki co nie zaszedlem jeszcze zbyt daleko w rozwoju mojej postaci (dopiero co wbilem 20 lvl), ale statystyki stoczonych walk sa raczej ok - 210 zwyciestw i 44 porazki. Nie wiem tylko czy bedzie mi sie chcialo brnac dalej, tym bardziej ze kilka dni temu odkrylem MetalStorma, w ktorym duele sa duzo ciekawsze. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra byłaby potęgą...ale jest chyba troszkę olewana. Przydałoby się dodać jakieś nowe rasy,skille,itemy (jakby mało tego było w świecie Wiedźmina -.-)...Męczyłem się pół dnia żeby ustawić avatar,ale chyba nie da rady tego zrobić obecnie,gdyż gra była powiązana ze starym forum gry Wiedźmin...teraz jest nowe i kupa. No chyba,że idzie to zrobić nadal. Jeżeli ktoś wie co i jak to info pls.

A jeżeli ktoś zna podobne tego typu gry na pozomie to także info na PW pls.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...