Skocz do zawartości

podbiel

Polecane posty

Zakończył się chyba ostatni etap zjazdu anno domini 2015. Pierwsza część odbyła się w Krakowie, dwie kolejne w Warszawie. W zasadzie tylko ta ostatnia zasługuje najbardziej na zaszczytne miano czegoś więcej niż zwykłe spotkanie, ale co mi tam, a do tych trzech mogę dorzucić jeszcze wojaże yojca po Katowicach. Szczytową liczbą uczestników było 6 (słownie sześć) osób płci obojga związanych z forume w ten czy inny sposób. Zaraz się zacznie >sugerowanie, że taki zjazd to gówno nie zjazd. Otóż nie. Okazało się, że można i trochę bez ładu i składu wziąć, zebrać dupy i zobaczyć jakie zakazane mordy piękne facjaty kryją się za literkami w internecie, nawet bez organizacji itp. Pewnie tak wyglądał trochę pierwszy zjazd, kiedy ja jeszcze na chleb mówiłem pep. Serdecznie pozdrawiam każdego, kto był i przepraszam, jeśli ktoś się czuje pominięty, ale tak to już wyszło. Nawet nie zaczynam wypisywać #memów, bo >implikando nie jest we mnie zbyt mocne o tej porze. Holownik. Czeskie gówno. #stolica. Dziękuję dobranoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbiel, jak już tak wymieniasz to można by było doliczyć do tego pierwsze spotkanie w Wawie na początku czerwca, gdzie byłem ja, Kath, Teb i Hakken. A po zjeździe Kath z Hakkenem znikli gdzieś w oddali i pewnie robili bardzo sprośne rzeczy

Zawsze się trochę gwałci...

To piwnica Kath jest mobilna jak woz Drzymaly?

Owszem, tyle że jest duuużo większa.

Poza tym w każdym mieście znajduje się co najmniej jedna taka moja piwnica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...