Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szymek781

Windows 10 - aktualizacja bez wypalania obrazu

Polecane posty

Siemanko, po kliknięciu w ikonkę "Uzyskaj system Windows 10" na pasku zadań wyskakuje mi informacja o upragnionym systemie i cały czas pisze "Ok, powiadom mnie jak wszystko będzie gotowe". Problem tkwi w tym, że zarezerwowałem Windowsa ze dwa miesiące temu i w żaden sposób nie mogę go teraz zainstalować z pozycji tej ikony. Istnieje jakiś sposób aktualizacji mojego Windowsa 7 na Windowsa 10 bez wypalania tego drugiego na płytce lub USB?

Po kliknięciu w ikonę jest też info, że komputer spełnia wymagania i, że moje uaktualnienie jest zarezerwowane i nic w tym kierunku już nie muszę robić tylko czekać.

w instalatorze ręcznym windowsa 10 ciągle jest postęp 0%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem sobie zaktualizować system z nadzieją, że na nowym Windowsie nie będą występowały bluescreeny, z którymi borykam się od kilku lat. Już kiedyś taki zabieg wykonywałem, ale na poprzedniej wersji i niespodziewanie błędy ustąpiły.

Na razie używam podesłanego przez ciebie programu. Dopiero po restarcie zaczął działać i na chwilę obecną mam 60 procent pobierania. Zobaczymy jak będzie dalej. Może [ciach] odpali i windows zacznie pracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro od kilku lat (!) masz bluescreeny to zamiast miec nadzieje, ze aktualizacja do kolejnej wersji Windowsa cos tu zaradzi duzo rozsadniej byloby poszukac wlasciwego zrodla problemu. Tym bardziej, ze Windows 7 to stabilny system i BSOD-y w nim nie biora sie z powietrza, cos musi je wywolywac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tyle czasu źródła problemu i na nic. Wymieniałem kilka razy zasilacz, zamieniałem miejscami kostki RAM. Generalnie to stosowałem się do porad z forum i jak problem znikał, tak wracał.

Z systemem już sobie poradziłem. Po dwóch godzinach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...