Jump to content
Sign in to follow this  
Szymek781

Windows 10 - aktualizacja bez wypalania obrazu

Recommended Posts

Siemanko, po kliknięciu w ikonkę "Uzyskaj system Windows 10" na pasku zadań wyskakuje mi informacja o upragnionym systemie i cały czas pisze "Ok, powiadom mnie jak wszystko będzie gotowe". Problem tkwi w tym, że zarezerwowałem Windowsa ze dwa miesiące temu i w żaden sposób nie mogę go teraz zainstalować z pozycji tej ikony. Istnieje jakiś sposób aktualizacji mojego Windowsa 7 na Windowsa 10 bez wypalania tego drugiego na płytce lub USB?

Po kliknięciu w ikonę jest też info, że komputer spełnia wymagania i, że moje uaktualnienie jest zarezerwowane i nic w tym kierunku już nie muszę robić tylko czekać.

w instalatorze ręcznym windowsa 10 ciągle jest postęp 0%.

Edited by Szymek781

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej po prostu poczekaj na swoją kolej. MS stworzył kolejkę, żeby serwery wytrzymały. Jeśli naprawdę musisz mieć Windows 10 już teraz, to możesz użyć tego narzędzia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie chciałem sobie zaktualizować system z nadzieją, że na nowym Windowsie nie będą występowały bluescreeny, z którymi borykam się od kilku lat. Już kiedyś taki zabieg wykonywałem, ale na poprzedniej wersji i niespodziewanie błędy ustąpiły.

Na razie używam podesłanego przez ciebie programu. Dopiero po restarcie zaczął działać i na chwilę obecną mam 60 procent pobierania. Zobaczymy jak będzie dalej. Może [ciach] odpali i windows zacznie pracować.

Edited by MikaelDorren

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro od kilku lat (!) masz bluescreeny to zamiast miec nadzieje, ze aktualizacja do kolejnej wersji Windowsa cos tu zaradzi duzo rozsadniej byloby poszukac wlasciwego zrodla problemu. Tym bardziej, ze Windows 7 to stabilny system i BSOD-y w nim nie biora sie z powietrza, cos musi je wywolywac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem tyle czasu źródła problemu i na nic. Wymieniałem kilka razy zasilacz, zamieniałem miejscami kostki RAM. Generalnie to stosowałem się do porad z forum i jak problem znikał, tak wracał.

Z systemem już sobie poradziłem. Po dwóch godzinach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...