Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiro

Rozwiązany: Kupno PS4 - opłaca się?

Polecane posty

Cześć. Mam do was pytanie jak w temacie. Otóż mam dosyć mocny komputer, ale kusi mnie kupno konsoli. Posiadałem przez jakieś pół roku PS3, ograłem na nim część tytułów ekskluzywnych i te bardzo mi się podobały (w szczególności druga część Uncharted). PS4 chciałbym kupić właśnie z myślą o takich tytułach (obecnych i przyszłych), ale nie wiem czy warto. Początkowo pieniądze z pracy wakacyjnej (a będzie to nieco ponad 1600 zł) planowałem przeznaczyć na New Nintendo 3DS XL i resztę zostawić. Może w związku z posiadaniem takiego, a nie innego zestawu komputerowego to będzie lepszym wyborem? O innych konsolach raczej nie myślę (no, może jeszcze o PlayStation Vita, ale na to gier za wiele w ogóle nie ma). Zaznaczam też, że w przyszłym roku mam zdawać Maturę i nie wiem ile czasu na tej konsoli grać bym miał, a jeżeli bym ją kupił to w okolicach połowy/końca sierpnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PlayStation Vita, ale na to gier za wiele w ogóle nie ma

Są, tylko przeważnie niewydawane w Europie.

Trudno jednoznacznie doradzić, bo to w dużej mierze opiera się na preferencjach. Wybierz sprzęt na którym jest więcej gier które Ci się podobają. Od siebie polecam PS4 bo to świetny i obiecujący sprzęt. Ale ani Vity ani 3DSa nie mam, więc nie potrafię powiedzieć, który lepszy. A nawet gdybym mógł, to byłoby i tak tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedalem swojego starego PC i kupilem ps 4 i tv 40". Po paru miesiacach sprzedalem ps4 i tv i kupilem.znow komputer.. wiem - glupota. Ale od siebie moge dodac, ze gdybym mial.wiecej kasy to na pewno kupilbym ps4 jeszcze raz. Po prostu jestem.raczej typem osoby, ktora woli Pc.. rpg, mmo itp. Jednak super bylo polozyc sie na lozku, odpalic ps4 i popylac z ziomkami w gta online. Osobiscie polecam, sam na pewno kiedys kupie konsole.ponownie. Poszukaj na olx. Mozna znalezc w fajnej cenie konsole.na gwarancji z grami i dwoma padami. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ciach] - Nie cytujemy postów w całości nonono.gif. -- Artius

Właśnie o to mi chodzi - większość tych dobrych gier na Vitę nie wychodzi poza Japonię. Mówicie więc, że pomimo posiadania dobrego PC kupno PS4 jest dobrym pomysłem? Lubię grać w jakieś gry akcji czy RPG (głównie Action RPG i jRPG), MMO i strategie to raczej nie moja bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze jesli masz w miare dobry komputer i mozesz pozwolic sobie na zakup ps4 to nie ma sie co zastanawiac. :) Swietnie mi sie gralo z kumplami w fife 15 czy wlasnie gta. Dochodza gierki typu uncharted ktore zapowiada sie supe. The Last of Us mimo ze remaster tez bajka. i inne gierki typu Life is strange ( w ktore rowniez gralem) . Lubie takie klimaty wiec polecam. Sam na w najblizszym czasie jak pozwola Pieniazki zainwestuje ponownie w konsole :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz chyba tak właśnie zrobię. Minusem jest to, że w co ważniejsze tytuły ekskluzywne (poza Uncharted 3, coś sprawiało problemy na mojej konsoli) zagrałem. Kolekcja Nathana Drake'a co prawda i tak kusi (chociażby dla dubbingu Jarosława Boberka w części pierwszej :) ), ale większość remasterów jakoś specjalnie mnie nie ciekawi. No cóż, mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie się, także zobaczymy jeszcze co to będzie. Niemniej wielkie dzięki za pomoc ;) Temat chyba można już zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...