Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLodyy

Rozwiązany: Klawiatura mechaniczna

Polecane posty

Witam możecie pomóc mi w dobraniu klawiatury mechanicznej? Nigdy takiej nie miałem, budżet myśle że 300-400zł. Bardzo podoba mi się i poczytałem sporo o ozone strike pro. Ale juz chyba niemozliwe jest dostanie jej w PL? Po za tym spoko jest jeszcze Qpad mk 50 i 70. Ale ta pierwsza chyba nie ma podswietlenia? ( Chciałbym aby takowe klawiatura posiadała). Dodam jeszcze moze http://www.morele.net/klawiatura-cooler-master-storm-quickfire-ultimate-mechanical-sgk-4011-gkcl2-697480/ i ta http://www.morele.net/klawiatura-cmstorm-quickfire-ultimate-cherry-mx-brown-sgk-4011-gkcm1-615169/ chyba tylko inne podswietlnie:). Dużo gram i trochę mniej piszę. Fajnie gdyby miała podpórke lecz nie musi. Nie wiem też czy każda klawiatura mechaniczna ma funkcję game mod. Ale chciałbym żeby posiadała taką. No i ewentualnie możliwość ustawienia makr. Chyba tyle? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko inne podswietlnie:)
I inny typ przełączników (klik). W ogóle od jego wyboru bym zaczął (więcej tutaj), pod granie+pisanie chyba najlepiej się nadadzą Brown, a jeżeli grania jest znacznie więcej, to możesz rozważyć Red, ew. Black.

Możesz sobie zerknąć do tego tematu, niestety Purpl już Ci raczej nie pomoże.

@down

Klik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też ją widziałem, tylko problem jest taki że jest to chyba zwykły strike?: ) Desing ozone strike pro bardziej mi podchodzi. Zostaje chyba coś z mk 70 lub cmstrom ultimate? Chyba ze do 450zl znajde coś fajnego. Jednak mysle że taka mk 70 już chyba styknie?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawdzie, ja bym brał Browny lub Redy.

Może to moje przyzwyczajenie do miękkich klawiatur, ale po prostu Blacki moim zdaniem są dosyć problematyczne - potrzebują znacząco więcej siły niż Redy, a nie dają poczucia aktywacji.

Z powyższych opcji wolałbym Quickfire Ultimate na Brownach niż Qpad MK-70. Lepiej wykonana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znajdzie się jakaś klawiatura do 500zł. Taka, która posiadałaby funkcję gmode, mozliwość makr, podpórke i podświetlenie. Zależy mi na tym:). Właśnie zastanawiam się obecnie nad Quickfire i Qpad. Może qpad mk 85?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Purpl już Ci raczej nie pomoże.

Ban?

Tak. Purpl (a.k.a XeoN) dostał/a kolejnego zasłużonego bana. Podszywać się pod kobietę, żeby powrócić po otrzymaniu bana, mimo że wszyscy od początku wiedzieli, kim ona jest... i nie skorzystał z szansy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten corsair http://www.morele.net/klawiatura-corsair-gaming-k70-cherry-mx-red-eu-ch-9000069-eu-690715/ ? lub cos pdobnego ? powiedzmy maks 600zl gdybym mogl przeznaczyc na ta klawiature?.. Opcja game mod, mozliwosc makr , programowalne podswietlenie. Na Blackwidowa raczej mnie nie stac; f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozone Strike Pro znalazłem jeszcze tutaj : http://mediaarena.pl/pl/p/OZONE-Strike-Pro-MX-Blue/3137

Zobacz jeszcze Tesoro Lobera Supreme (w promocji za 435zł. Kalih, ładnie świeci )

Tesoro Durandal Ultimate na MX Cherry,

Asus STRIX TACTIC PRO też wygląda ciekawie ( , sporo makr, tylko nie wiadomo jak z trwałością ). Droższym rozwiązaniem może też być

COUGAR 700K

Gamdias Hermes.

Znalazłem też Roccat Ryos MK Glow w promocji za 370zł na Blackach + szalik Roccat :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durandal Ultimate to też dobre rozwiązanie.

Qpada MK-70 miałem w ręku jedynie na niebieskich switchach i miałem przez chwilę z nią obcowania, że sam mdel jest bardziej nastawiony na piszących w nocy niż graczy (w przeciwieństwie do niektórych innych Qpadów), ale to nie jest zły wybór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, że niebieskie switche absolutnie nie nadają się do grania. Raczej chodzi o to, że niekoniecznie sprawdzają się w grach, w których trzeba wykonywać dużą liczbę apm-ów (akcji na minutę), przede wszystkim w grach typu Starcrafta II, czy szybszych mobach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razer ma świetne przełaczniki Green sam je macałem i grałem u kumpla na nich,Orange nie testowałem Tak samo jak Logitech czy stellseries w nowych klawiaturach stosuje własne przełączniki są wszystkie cichsze niż MX i dla mnie Razer jest lepszy i potwierdzaja to testy juz polskie które wzowił Traffic któremu sprzęt dostarcz ProCup do testu jak i robił Rooshken i to samo potwierdzają jak ktoś nie wierzy w polskie testy bo już spokałem na tym forum się że razer sponsoruje wszystkich to radzę oberzeć testy zagraniczne LinusTechTips czy FPS Thailand którzy to samo potwierdzają.Nie którzy pisza bzdury że MX są niajlepsze a sami nie testwoali przełączników produkcji własnej producentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...