Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Reformat tableta?

Polecane posty

Ok so znajomy podrzucił mi tablet Pentagram Quadra 7 Ultra Slim do "naprawy" (ugh), a tam generalnie katastrofa - co chwila wyskakują komunikaty typu "Aplikacja YouTube została zatrzymana", wszystko działa powoli, czasem aplikacje w ogóle się nie odpalają. Nic czego (przy mojej dość ograniczonej znajomości androida) próbwałem nie działa i pomyślałem że trzeba spróbować bardziej inwazyjnej metody.

Reformat i instalacja systemu "od zera" - czy w ogóle na tablecie jest coś takiego możliwe? Jeśli tak to w jaki sposób / gdzie mogę znaleźć jakiś tutorial jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję , że do fabrycznych już przywracałeś. Ogólnie to instalację systemu od zera można przeprowadzić na każdym urządzeniu z androidem, ale robi się to różnymi programami w zależności od modelu i producenta. W przypadku tej Quadry nie mam pojęcie czy istnieje dedykowany flashtool i paczka pod niego, a jedyne co znalazłem to stockowy system pod recovery. Rzekomo ma działać też w systemowym, bez wgrywania cwm ale to musisz sprawdzić samemu. Polecam format pamięci wewnetrznej, następnie wrzucić tego zipa na kartę i zainstalować przez recovery (tutoriale od wszystkiego powinny być w dziale tego urządzenia na zalinkowanym forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...