Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

A swoja droga wlasnie tuning felg jest dla mnie najbardziej rajcujacy :D

A dla mnie to co jest u nas w polskiej rzeczywistości nieosiągalne - czyli wszystkie spojlery (ale nie tttaaaaaakie olbrzymie tylko z gustem), listwy boczne, neony (katoda jest jaśniejsza od neona? to powinni ją dawać ....) i car-audio.

Felgi też są super - dopełnienie całego zestawu odpowiednim akcentem w postaci skromnych 19" ;)

A jak ktoś nie lubi tuningu to całe to prześciganie się w tworzeniu modyfikacji będzie dla niego bezsensowane i tylko utrudnieniem w grze.

BTW. Jak zobaczyłem 1 część Undegrounda to mi seryjnie szczęka opadła (włączył samochody w menu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
taki drift np. mnie odstraszał. Udawało mi się przechodzić, ale zazwyczaj po wielkich męczarniach

:shock: Zastanawiam się, czy grałeś w tę samą grę? Drifty IMO na hardzie były banalne - to samo w dwójce (choć już nie do końca). Jak można nie było zrobić drifta ok. 50'000?

Teraz jak tak patrzę w porównaniu z dwójką - to mi się w jedynkę nic_a_nic nie chce do jedynki wrócic. Straszebne ograniczenia, jazda po kilku torach w kółko, banalnie łatwa gra na hardzie (wyjątek - 107, ale i to sposobem mozna obejść), kasy jak w GTA3...A pamiętam jak się tym jarałem! P{rzeszedłem z trzy razy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga wlasnie tuning felg jest dla mnie najbardziej rajcujacy Very Happy - to wlasnie felgi najbardziej mnie "kreca" w tej grze

Mi też najbardziej bodobają się wszystkie dostępne w grze felgi. Moze to dlatego, że nigdy ich nie zobaczę, albo są naprawdę wielkie? Fajne też są specjalne nakładki na koła - najlepsza to twister :)

A dla mnie to co jest u nas w polskiej rzeczywistości nieosiągalne

No nie powiedziałbym, prędzej czy później wszystkie części trafią do polskich sklepów. W końcu jest coraz więcej osób interesuje sie tuningiem. A im wieksze zainteresowanie to tym więcej producentów będzie się starało sprzedać (wydać w naszym kraju) dany produkt :P. Dzisiaj nawet widziałem fajnie stuningowanego Peugota 206, tylko felgi lepsze i z żywca wyjęty z NFS:U2. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki drift np. mnie odstraszał. Udawało mi się przechodzić, ale zazwyczaj po wielkich męczarniach

:shock: Zastanawiam się, czy grałeś w tę samą grę? Drifty IMO na hardzie były banalne - to samo w dwójce (choć już nie do końca). Jak można nie było zrobić drifta ok. 50'000?

NO widzisz, a dla mnie były trudne. Ja nie jestem miłośnikiem ścigałek, właściwie jedyna jaka na dłużej mnie wciągnęła to COlin2. Pewnie to kwestia wprawy, a może mentalności - ja nie puściłem komba dopóki tylko mogłem i w większości przypadków waliłem w bandę przy kilkudziesięciu tysiącach punktów :). Zawsze mi się wydawało, że przejadę jeszcze jeden zakręt :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S@d - o spinnersy Ci chodzi? ;)

No nie powiedziałbym, prędzej czy później wszystkie części trafią do polskich sklepów.

No ale niewielu Polaków może sobie pozwolić na wypasiony tuning fury (taki z prawdziwego zdarzenie a nie jakieś shity :) )

Co prawda są ludzie dla których jest to ważne, ale przewaznie dostępność takich części (i w takiech różnorodności) jest mała i trzeba:

a)robić samemu

b)sprowadzać

Kurde ale motoryzacją zajechało :]

Do odowiedniego wątku w offtopicu prosze a nie :P

Zresztą zapraszam serdecznie :twisted:

A mi do dzisiaj śni się "stunjingowany" maluch... (z pewnej śmiesznej /dla mnie strasznej historii 8) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
Gra po prostu wymiata totalnie!!

Fizyka jazdy jest swietna, a modele samochodow jeszcze lepsze! :lol: :lol: :lol: :lol:

moim zdaniem fizyka jest duzo lepsza..... dla mnie jest to najlepsza gra samochodowa nie liczac serii Collin-ow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
taki drift np. mnie odstraszał. Udawało mi się przechodzić, ale zazwyczaj po wielkich męczarniach

:shock: Zastanawiam się, czy grałeś w tę samą grę? Drifty IMO na hardzie były banalne - to samo w dwójce (choć już nie do końca). Jak można nie było zrobić drifta ok. 50'000?

NO widzisz, a dla mnie były trudne. Ja nie jestem miłośnikiem ścigałek, właściwie jedyna jaka na dłużej mnie wciągnęła to COlin2. Pewnie to kwestia wprawy, a może mentalności - ja nie puściłem komba dopóki tylko mogłem i w większości przypadków waliłem w bandę przy kilkudziesięciu tysiącach punktów :). Zawsze mi się wydawało, że przejadę jeszcze jeden zakręt :).

Niektore Drifty sa proste a niktore trudne dla mnie proste sa te na torach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Souljah

Heh, z małym opóźnieniem, ale lepsze to niż nic: tutaj znajdziecie save'a z "karierą" ukończoną w 100%. Jedynej rzeczy której nie ma w tym 'sejvie' to unikalne części - to sobie odblokowałem na innym profilu :P Można między innymi zobaczyć fajnego Civica Si Coupe i Escalade'a - reszta slotów jest pusta.

Have Fun! :P

Add-on:

Jakby ktoś nie wiedział - zawartość archiwum należy wrzucić do katalogu (w przypadku WinXP) C:Documents And Settings[nazwa profilu użytkownika]Ustawienia LokalneDane Aplikacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość :chupacabra:
ja kieruję, brat zmienia biegi
Skądś to znam :) Ja sobie poradzę, ale bratu zmieniam biegi, bo sam sobie bidulka nie potrafi poradzić... Gierka jest taka, jakie kocham - łatwa i przyjemna, ale wrażenia z jazdy 250 km/h wypasionym wozem (a szczególnie zderzenia :P) są tym, co w nfsu2 najlepsze. I nie szkodzi, że absolutnie nierealne.

A najlepsze, że można się rozbijać bez uszkodzeń :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze' date=' że można się rozbijać bez uszkodzeń :D[/quote']

dla mnie wrecz przeciwnie - wprowadza to brak konsekwencji w nierozwaznej jezdzie .. ale i tak pozostaje to w cieniu w porownaniu z grywalnoscia

ps mam dosyc glupie pytanie - gdzie sprawdza sie stopien przejscia gry ? :oops: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość :chupacabra:
wprowadza to brak konsekwencji w nierozwaznej jezdzie
Więc nie każdy może z nią grać - do tego trzeba wiedzieć, że to jest całkowita fikcja. To tak jak z demoralizowaniem małych dzieci Harrym Potterem - wszystko zależy od interpretacji :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

Dla mnie najlepszy w dwójce jest drift i U.R.L :shock:

Narazie 50% gry na medium dla mnie już robi się trudno. :D

Jeżdże eclipsem przez przypadek go kupiłem ( nawet fajny ). :)

Underground 2 :P

Bardzo fajna gierka, super grafika, tuning jest najlepszy, fajne wozy, więcej wyścigów, miasto i panorama i cała reszta. Kiedy siadasz przed kompem to nie wiesz w co grać kariere w Fifke 05 lub Undergrunda 2- ja od tygodnia wybieram Undergrunda 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy w dwójce jest drift i U.R.L

O ile z tym pierwszym zgadzam się to z tym drugim raczej w połowie.

U.R.L. do 1/3 gry są super - miłe urozmaicenie, dużo kasy sie za nie dostaje i w ogole wypas.

Ale juz po przyjściu dużej części gry one po prostu nudzą !!!

Ile to razy musiałem lampić się w ekran i tylko czekać aż się skończy jak przejeżdzałem trzeci pod rząd etap URL-a i każy mający po 3 czy 4 okrążenie -_-

Na poczatku to mi się podobało, ale jak dowalili taką liczbę okrążeń to mi sie zyć odechciało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość John Dombi

ja od samego początku grzeje nissanem....wyzylowany na max...ale jednak gierka dość szybko sie nudzi...ja mialem taką bajke ze był OGROMNY DEFICYT bo nagle sie prawie wszystkie części odblokowaly....

tuning nawet niezly ale ma i tez wady...

DRAG RULES

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość green_lantern

NFS Underground no co tu duzo mówić [beeep]ista gra a juz o drugiej części nie wspomne bo kazdy chyba wie sam a jak nie no to ma pecha i sam sobie jest winien ze jeszcze nie grał w nią

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doctor_Andre

Dla mnie najłatwiejszy w 2 drugiej części Undregrounda jest Street X i Drag. Chociaż ostatnio zaczynam miewać problemu na Dragu! Chodzi o to, że ... silnik mi wybucha pod koniec trasy!!! A jak na chwilkę puszczę gaz to mnie zaraz dranie wyprzedzają!!! Dziwne że oni nie miewiają takich problemów!? A co do driftu to wydaje mnie się trudniejszy niż w pierwszej części - wtedy wygrywałem bez problemu - ale teraz dali wszystkich razem i niektórzy sprytnie zostają sobie na końcu (tak jak i ja :D ) i nabijają sobie punkty!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komputeromaniak

Mój ranking wyścigów w NFS:U2:

1. DRIFT

2. DRAG

3. OUTRUN

4. SPECIAL

5. SPRINT

6. STREET X

7. U.R.L.

8. CIRCUIT

U.R.L. i CIRCUIT są starsznie nudne i długie!! Natomiast DRIFT i DRAG są spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U.R.L. i CIRCUIT są starsznie nudne i długie!! Natomiast DRIFT i DRAG są spoko.

Swieta prawda! Zalosne sa te wyscigi... Nuda wieje az w zebach strzela. Pod koniec mialem dosyc Undera tylko z powodu tych wyscigow... Ukonczylem na 75% i jak najszybciej wywalilem ta gre. Zaluje kasy wydanej na nia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość :chupacabra:

Ooo... drag to dla mnie wyzwanie, a drift fajoski - zwłaszcza jak się uda zrobić ślizg za 80 tysięcy :) Ale muza w pierwszej części była lepsza. I jakaś taka jakby jeszcze łatwiejsza ta druga... Jedynkę skończyłam na hardzie całą a ta - taki cienias jak ja wygrywa większość wyścigów za pierwszym razem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...