Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Całkiem ładna Miata Ci wyszła.

Co do tras to również nie zgodzę się że są monotone - chyb żę za monotonię uznać to że wszędzie trzeba jeździć :) Jak do tej pory to chyba najfajniejszą jest drag "pod prąd".

Dodam jeszcze moje osobiste uszeregownie wyścigów:

1. Street X

2. Drag

3. Drift (na torze)

4. Special

5. Outrun

6. U.R.L

7. Sprint

8. Circut

9. Drift (na drodze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Z tą monotonią to się nie zgodzę połowicznie. Raz - faktem jest że to nie jedynka gdzie jeździło się po trzech trasach w różnej kolejności. Ale niezrozumiałe dla mnie jest to, że niektóre odcinki (fragmenty tras) się nagminnie powtarzają. Tym bardziej że nie są to (np. w slumsach) jakieś wypaśne odcinki toru, a zwykłe skrzyżowania. Także zbyt często jeździ się na rondzie z fontanną. Ja rozumiem - czasem warto się przejechac kilka razy, ale gdy do dyspozycji jest całe ogromne miasto? No ale jest co poprawiać do ukazania się części trzeciej.

E tam Drag pod prąd :P. Wypaśny jest ten na stacji kolejowej - miodniucho te wymijanie wagonów.

>>>Racja - te też

Swoją drogą - dlaczego wpisujemy się o NFSUG2 w temacie o NFSUG1? :) (nie wiem, może było to kilka stron wcześniej wyjaśniane)

>>>Ludzie zaczeli tu pisać i nikomu to nie przeskadza - RoZy

Ok ok, tak pytałem z ciekawości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jak widać nie zrobi się gry która podobała by się wszystkim :) zawsze ktoś znajdzie coś do czego można by się przyczepić :P ale o wiele więcej można pochwalić. A co do tras to czasem się powtarzają ale mi to tam nie przeszkadza. Bo trudno żeby każda trasa była inna. Miasto musiało by być wielkości całej europy chyba ;) a jak sie komuś asfalt nie podoba to niech sobie wyłączy połysk w opcjach i po sprawie.

Swoją drogą - dlaczego wpisujemy się o NFSUG2 w temacie o NFSUG1?

Może dlatego że nikt nie zrobił tematu o NFSU 2 :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że wiele części w NFSU2(zwłaszcza unikalnych) jest takich jakiś kiczowatych. Na przykład unikalne widebody kity. Kiedy chciałem dać jakiś do mojej Miaty, myślałem że zwymiotuję! Wyglądała jak rozdeptana żaba. Oczywiście są auta, w których dobrze się to prezentuje, ale mogliby tez dać takie które pasują do małych aut. Także wygląd wielu felg i spinerów jest ohydny. Jakieś dziwactwa w kształcie gwiazdek i inne takie. A końcówki wydechu o średnicy wiadra to już wiocha totalna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem, że wiele części w NFSU2(zwłaszcza unikalnych) jest takich jakiś kiczowatych. Na przykład unikalne widebody kity. ...

Co racja to racja. Ja mam dostęp do 4 i ze wszystkich samochodow coś ładnego da sie dobrać tylko do Nissana 240 i z350, Celicy, MX-8, Civic, inne z wide body odstraszają wyglądem. :?

PS. Ponawiam pytanie kiedy dostane unikalne części - tj. co robiće by je dostać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem jak narazie 3 unikaty - po prostu scigalem sie z pojedynczymi wozami na ulicy - nie zawsze po wygranej dostawalem gwiazdke ktora prowadzila do sklepu z unikami ;) ale srednio tak co 3 wyscig sie odblokowuje jakas czesc [mam alofelgi, spojler i czesc silnika]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dawno mnie tu nie było, ale ten temat mnie nawrócił :P

A więc może od początku. Gra wypuszczona w najlepszym momencie i z wielkim hukiem. Spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak jest wyśmienicie, Samochody za często zbyt mało realistycznie trzymają się drogi, a do tego AI komputera.

Co do muzyki to zawsze byłem otwarty na nowości, poza tym słucham praktycznie każdego rodzaju muzyki, wiec ta mi przypadła do gustu, i nie wyobrażałbym sobie innej tej grze.

SUV'y --> fajny pomysł gorzej z realistyką jazdy, choć wyglądają świetnie i można fajnie zrobić car audio, poza tym Hammer H2 rządzi :D

PS. Witam tych których znam i tych których poznam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem jak narazie 3 unikaty - po prostu scigalem sie z pojedynczymi wozami na ulicy - nie zawsze po wygranej dostawalem gwiazdke ktora prowadzila do sklepu z unikami ;) ale srednio tak co 3 wyscig sie odblokowuje jakas czesc [mam alofelgi, spojler i czesc silnika]

Ja zauważyłem, że unikaty są limitowane na kazdym etapie. Jestem na ostatnim etapie i po kilku wyscigach zdobylem unikalny widebody, a potem mimo ze wygralem ponad 10 outrunow pod rzad nic nie dostalem :( . Tak samo bylo w poprzednim etapie- po siedmiu outrunach zdobylem felgi a potem spoiler, a gdy probowalem dalej nic nie zdobywalem. Ja mam unikalny silnik, nitro, vinyl, felgi, spoiler i wide body kit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy - musisz się ścigać w Outrun races

A za zwycięstwa otrzymujesz:

Maska

4 zwycięstwa na 2 poziomie

ECU, Turbo, albo hamulce

9 zwycięstw 4 poziomie

Redukcja wagi albo zawieszenie

6 zwycięstw na 5 poziomie

Silnik, skrzynia biegów, albo opony

3 zwycięstwa na 3 poziomie

Felgi

6 zwycięstw na 3 poziomie

Spoiler

4 zwycięstwa na 4 poziomie

Vinyl

6 zwycięstw na 4 poziomie

Widebody Kit

11 zwycięstw na 5 poziomie

Poziom = dzielnica, część miasta ;)

>>No to wygląda jak porządna odpowiedź - Tank You - RoZy

Ale poszerzenia są beznadzieje - na szczeście w moim karierowym Nissanki wygląda (tylko jedno - pozostałe do bani) wyśmienicie - zresztą dawałem do niego linka :twisted:

Miałem pobić rekord RoZego ale coś mi się nie chce (nie umiem powiecie pewnie :twisted: ) - moze dzisiaj wieczorkiem siąde :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy, że skoro jestem na 5. etapie, a maskę unikalną odblokowuje się na drugim to juz jej nie mogę zdobyć? Czy da się w takim razie zrobić to przez mapę w garażu albo jakoś inaczej(bo chcialbym mieć maskę unique, ale nie chce przechodzic gry od nowa)?

Co do poszerzeń to ja zamontowałem je w Mazdzie RX-7 i całkiem niezle to wyszło. Kiedyś zamieszcze jej screena na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jack_003
Spokojnie się da odblokować - jeździsz akurat na tym terenie (np 2 ) co chcesz odblokować - nie ma tak że jak przejdziesz to juz sie tamte Outruny anulują.

Ja zacząłem dopiero przy 4 etapie a mam chyba wszystkie unique

Te Uniquesa czasem brzydkie jak "noc" a nie ktore bardzo ladne.....wezmy np spojlery blee nie podobaja mi sie a Vinyle super a przedewszystki ta osmiorniczka z zebami :):):):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jak skończysz to przypuszczalnie masz sostęp do wszystkich - przynajmniej u mnie po skończeniu (a nie jeździłem w outranach) pojawiły się vinyle i widebody i jeszcze pare innych rzeczy.

Moze to dziwnie zabrzmi, ale w NFSU2 sa dwa rodzaje unikalnych winyli, tzn. unikalne zwykle, ktore mozesz kupic w graphics shopie i unikalne unikalne :) ktore zdobywasz w outrunach. Podobnie jest z wide body kitami. Zwykłe zdobywasz chyba po ukończeniu gry(ja ich jeszcze nie mam), a unikalne po outrunach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tyle, że wszystkiego nie dostaniesz jak nie będziesz miał 100% gry. Ja mam skończone na 71% (czy coś ok. tego) i unikaty mam odblokowane tylko we free run'ie, a na 100% jest także w karierze :)

No ja mam dziś zamiar trochę pozasuwać na trasach w outranach, może dostanę coś co będzie ładnie wyglądało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam do tematu glownego - gierka fajna, nie powalila mnie na kolnana, ale wciagnela na kilka dni. Raczej nie ma nic wspolnego z realizmem, ale to nie symulator tylko zrecznościowka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam do tematu glownego - gierka fajna, nie powalila mnie na kolnana, ale wciagnela na kilka dni. Raczej nie ma nic wspolnego z realizmem, ale to nie symulator tylko zrecznościowka.

No i właśnie w ten sposób należy do niej podchodzić, bo jak założy że chce symulatora, to od samego początku zraża się do gry i na pewno jej nie polubi.

Poza tym raczej od samego początku nie miała ona powalać na kolana tylko sprawiać miłe wrażenie i powodować zadowolenie wśród graczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne bryki macie, szczegolnie miata mojego zioma (AssA znany na FA jako Anemick :)), ktora jest jedyna miata ktora mi sie podoba :D ja swoje bryki zamieszcze jak mi sie w koncu uda zalogowac na freewebtown.com (wywala mnie na strone glowna). Ja wrecz kocham ;)Toyote Supre i bardzo lubie Eclipse`a. Odnosnie Supry to jestem jej zagorzalym maniakiem, takie rzeczy jak wymiana swiatel lub gigantyczne spoilery to dla mnie wrecz swietokradztwo, na widok zderzakow Orion na Suprze bierze mnie odruch wymiotny, trzeba umiec odroznic prawdziwy tuning od tego wiejskiego i bezguscia :( Coz zrobic, taka rola maniaka :roll: NFSU2 to dla mnie gierka prawie idealna, gdyby nie liczyc gumowej AI i autek pokroju 106 z giga spoilerem wyprzedzajace bryki ktore jada na dragu z predkoscia 290 km/h :evil: BTW co sadzicie o spinnerach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co sadzicie o spinnerach?

Spinnery suxx moim zdaniem. Nie pasują do sportowych autek, ja je daję jedynie do SUV-ów. Jednak i do nich lepiej pasują zwykłe felgi. Dla mnie spinery to wieśniacki bajer, podobnie jak wiele innych części w NFSU2(choćby te nieszczęsne widebody).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...