Skocz do zawartości

Need for Speed (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Ahhh zabiliście mnie tą informacją 2za1 ;P ale cóż.

W sumie ten nowy NFS jakoś mnie nie zachwycił. Podoba mi się pomysł ścigania przez neta. ooo to jest ok. Szkoda tylko, że nie można tak jak w MW wklejać naklejek, przemalowywać itp. No i brak JAKIEJKOLWIEK fabuły jadę dojeżdżam, jadę dojeżdzam jadę niedojeżdżam i niedeojeżdzam i niedojeżdżam bulwers i koniec na tydzień :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając politykę EA to przy premierze 'Shifta 2' 'Hot Pursuit' zejdzie do Classiców i będzie do wyhaczenia za 50 złotych. Świąteczna promocja EA fajna, ale osobiście z niej nie skorzystam, bo nie ma tutaj dwóch konkretnych pozycji w które nie grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Th3Pinek

W Hot Pursuitach nigdy nie było tuningu tylko zmiana kolorów, więć nie dziwota że i tym razem tuningu nie dostaliśmy. Ale mi to nie przeszkadza... Dostajemy szybkie autka z nitrem które podczas wyścigów się przywraca, dodatkowo z czasem odblokowujemy turbo więc nie ma co marudzić.

A fabuła w grach wyścigowych nigdy nie była ważna, przynajmniej dla mnie nie wiem jak z tym jest u was? Przecież można powiedzieć że w Shifce też fabuły nie było...

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając politykę EA to przy premierze 'Shifta 2' 'Hot Pursuit' zejdzie do Classiców

I za to duży plus. Ostatnio EA ma naprawdę fajną politykę cenową, i takiego Mass Effecta 2 można było kupić (i nadal można) za około 40-50 złotych. Jak ma się szczęście, to i trafi się pudełko w wersji premierowej.

Co do samej gry NFS:HP - na razie jestem na początku gry, ale to, że ominęli fabułę w ogóle (dwie równoległe kariery i zdobywanie kolejnych poziomów) to jednak IMO minus. Co jak co, ale nawet jakiś motyw oklepanej zemsty, zdobywania reputacji, odzyskiwanie pieniędzy... Choćby jedna z tych wymienionych przeze mnie rzeczy dałaby nam jakąś większą motywację, a tak co mamy? Zdobywanie kolejnych poziomów, nic więcej. Co nie zmienia faktu, że najnowszy NFS naprawdę wciąga :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tuningu nie było, nie wiem. Ja się zatrzymałem na Most Wanted i pewnie dlatego tak mi zostało, że w NFS się tuninguje. Lubiłem to!! :P

A co do fabuły to fakt faktem nie do końca trzymała się kupy ale... co kto woli. Ja lubiłem poczytać, że gonie jakiegoś Króla Ulicy albo cosik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Rzeczywiście Most Wanted to taki król NfS tak się już przyjęło xD Ale mi ciężko powiedzieć która część z serii była najlepsza ale na pewno MW Shift i najnowszy Hot Pursuit były cudowne ;D Dziś z nudów odpaliłem Most Wanteda i sobie jeżdżę Aston Martinem tyle że tuningu optycznego nie ruszam jakoś nie mogę dla mnie oczywiste jest że lamborghini ma być pomarańczowe bez żadnych naklejek... podobna sytuacja z Aston Martinem on z kolei musi być srebrny ;] Nigdy tuningiem specjalnie się nie interesowałem wole jak samochód nie ma żadnych naklejek itp. bez tego auto wygląda ładniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie wiem co widzicie w tym MW?

Dla mnie to taki sam słabiak ja Undercover. Klimatu tam nie uświadczyłem, o ile w U2 było widać,że to nielegalne wyścigi i cała ich otoczka (wieś tuning,muzyka,laski) to wprowadzenie dnia w MW zabiło ten klimat. Ta gra to był NFS Wieś-dres, brakowało tylko starego BMW i malucha z tłumikiem kupionym na bazarze. właśnie z tym kojarzy mi się MW.

Najlepszy NFS to U2 za klimat i świeżość, ale i tak wolę shifta i HP2. Shift bo to coś innego i lubię takie trudniejsze wyścigi od czasu do czasu,a HP2 bo to pierwszy NFS w jakiego grałem i dał mi naprawdę wiele radości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - wiesz, może i dziś Most Wanted to tandeta, lecz większość z nas podczas premiery tego NFS'a była jeszcze młoda (ja to byłem wtedy szczenięciem :D) i jarał nas ten tuning, policja i ta cała czarna lista. I to przywiązanie zostało do dziś. Ja na przykład do dziś mam w głowie wielgodzinne pościgi jakimś Lamborghini, bo wtedy jeszcze nie umiałem jeździć tak dobrze. A teraz gdy jesteśmy trochę starsi te wszystkie nowe NFS'y wydają się nam... dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja chyba nie należę do pokolenia młodych graczy (do tych starszych też chyba nie :tongue: ), a według mnie MW to najlepsza odsłona serii ^^ Najbardziej spodobała mi się wolna jazda.. Owszem, wcześniej można tego było doświadczyć w Undergroundzie 2, ale tam nie było policji, a gra rozgrywała się w nocy.. MW było fajne, bo wprowadziło wyścigi rozgrywane za dnia. A do tego policja i tryb "wolnej jazdy" + bardzo dobry tuning - to wszystko wystarczyło żeby gra była cudowna :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie Underground 2 to najlepsza wg. mnie część serii. Spore możliwości tuningu i przede wszystkim efektowne wyścigi w nocy przy świetle lamp ulicznych i neonów. Jazda w dzień jest nudna, a policja? Po co komu ona, tylko denerwuje gra ma polegać na wyścigach między graczami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Underground jest kozacki i szczerze mówiąc, to marzę o trzeciej części. W końcu jakieś oderwanie od policji, bo ostatnio same NFS'y z glinami, a jak nie gliny, to tory :/ I przydał by się pełen tuning w dzisiejszej super oprawie graficznej, bo ta z Undergrounda się troszkę postarzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko ogólnie dotyczące samochodówek: Więc tak miałem kierownicę logitecha z fajną skrzynią biegów lecz niestety kierownica się zepsuła :/ Ale mam drugą taką zwykła, za kierownicą mam łopatki do zmiany biegów takie jak w autach F1 czy tam w nowszych wersjach lamborghini są i tu nasuwa się moje pytanie, która łopatka prawidłowo służy za wyższy bieg a która za niższy? Chciałbym w MW czy tam inną ścigałkę (prędzej zagram w F1 2010) pograć ale nie wiem jak ustawić, tak aby było jak w realu ;D

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

A tak w ogóle to jakiej grze mówisz, bo tutaj toczy się dyskusja o serii NFS :tongue:

Towarzysze, a jak oceniacie soundtrack nowej części NFSa?? Bo jak dla mnie, to nie jest wcale taki zły jak się już gra.. Słuchając kawałków tak "poza grą" to są one niezbyt fajne.. Ale jak "lecą" w grze, to jakoś tak jest lepiej :smile:

Edytowano przez Treser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w nowym NFS jest... słaba i to nawet bardzo.

Żaden z kawałków które możemy usłyszeć w grze nie jest więcej niż średni, do tego dochodzi słaba i denerwująca muzyka pościgowa(instrumenty).

W każdym NFS muzyka zawsze była dobra tylko tutaj nic nie wpasowuje się w klimat gry,a jak już coś leci jest to darcie japy. Nawet piosenka na otwarcie jest nijaka,niby jest fajna ale jakoś mi nie pasuje do tej gry. Tu by pasowała jakaś muzyka elektroniczna albo z lat 80. Właśnie z taką muzyką kojarzy mi się to co pokazuje gra: piękne samochody,zachód słońca i woda/ noc i pustynia. Barkuje tylko Jima Carrey i piosenki "what is love" + zimny łokieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...