Skocz do zawartości
Gość kabura

Need for Speed (seria)

Polecane posty

Patrząc na Twoją konfigurację stwierdzam, że gra poszłaby bez zacinek, ale nie wyżej niż średnie detale przy mniej więcej średniej rozdziałce.. Także myślę, że grę możesz śmiało kupować.. Jeśli jednak okazałoby się, że nie da rady w ogóle ruszyć (w co wątpię..), to po małym upgradzie kompa gra będzie śmigać aż miło ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By nie zakładać osobnego wątku to się spytam tutaj. Myślę o wróceniu do Worlda, tylko że. Czy da się przenieść i czy będzie działać cała gra, która jest bez naszej wiedzy instalowana na partycji systemowej? Gdy pobraliśmy instalkę to się pyta gdzie, ale to tylko do samego launchera się tyczy. Co do nowego HP, powrót do korzeni w wielkim stylu :) Ja chyba się skuszę na grę, ale bardziej mnie ciągnie do policji niż ścigantów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:} <= zaciesz posiadacza konsoli z okazji premiery dema :tongue:

A swoją drogą, zauważyliście, jak bajeczną atmosferę roztaczają wokół siebie trasy nowego NFS'a? Wystarczy spojrzeć na niebo, lazurowe morze... Nie wiem czemu, ale to wszystko w połączeniu z silnie krzykliwymi kolorami aut, którymi dane jest nam palić gumę, przypomina mi wspaniałe chwile spędzone przy trzecim Burnout (Burnoucie?)... Tam też kolorystyka powalała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEMO HOT PURSUITA

No cóż.. Po pierwsze demo będzie. Po drugie: tylko na X360 i PS3. Posiadacze PCtów muszą obejść się smakiem :dry: Bardzo szkoda, że demo nie będzie dostępne na PC :rolleyes:

Nie no teraz to mnie trochę zgasiłeś :/ Ale i tak przywykłem do braku dema - przy Shifcie i Undercoverze też tak było i nie płakałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

No tak na serio to nie ja Cię zgasiłem, tylko twórcy gry :tongue: A tej ich polityki udostępniania wersji demo na konsole nie pojmuje :wacko: Czy oni nie mogą wydać wydać wersji na PC? Cóż im to szkodzi? Czy chcą przez to "zachęcić" do zakupu konsoli? To jakieś takie międzyfirmowe konszachty mające na celu znaleźć więcej nabywców X360 i PS3 czy co :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to raczej kwestia tego, że konsole posiadają swoje dedykowane "sklepiki", dzięki którym twórcom znacznie łatwiej zamieścić demko; na dodatek mają pewność, że każdy nie będzie miał problemów ze znalezieniem i ściągnięciem dema... Zauważ, że gry związane ze Steam'em zazwyczaj otrzymują tam wersję demonstracyjną - wygoda :tongue:. Chociaż jak zwykle, są to tylko moje domysły.

Mimo to byłoby miło z ich strony, gdyby troszczyli się też o PCtowców. Zawsze większa część ludzi może może grę sprawdzić... I zastanowić się nad ewentualnym zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby jeszcze twórcy gry myśleli tak jak Ty.. Demo udostępnione na wszystkie platformy = więcej potencjalnych klientów, których zachęcimy wersją demonstracyjną do kupna gry.. Bo nie ma według mnie lepszego sposobu na pozyskanie nowych klientów, jak tylko udostępnienia wersji demonstracyjnej dla wszystkich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treser zgadzam się z tobą w pełni. Mógłbym przynajmniej sprawdzić jak nowy NfS będzie śmigał na moim kompie, bo po tym co widziałem na różnego rodzaju trailerach gra prezentuje się całkiem nieźle. No i co do niej wybrać pad czy kierownica? Wiadomo już coś o wymaganiach sprzętowych HP? Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, na chwilę obecną wymagania gry nie są znane..

A te wszystkie trailery, gameplaye z dema - to wszystko prezentuje się bardzo dobrze i zachęca do kupna gry, ale to nie to samo co samodzielny test wersji demonstracyjnej.. Ale muszę przyznać, że gameplay z dema, dostępny na stronie głównej CDA bardzo mi się spodobał - widać, że granie jako policjant będzie nie mniej trzymające w napięciu jak granie ściganym :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi żadne demo nie potrzebne do zakupu, bo już od dawna jestem doń przekonany (toto i Black Ops to moje targety przyszłego miesiąca!), ale generalnie to brzydka praktyka, bo wielu graczy nie ma po drodze z kasą i chce przetestować giercz pod względem gustu i wymagań sprzętowych - to zrozumiałe :/

Nadal waham się nad wersją iXboxową i PeCetową. Jeśli znajdę dużo chętnych do Autologa to biorę tą drugą... i zacznie się czesanie, oj zacznie - liczę na odzew, mam nadzieję, że wielu stałych bywalców wątku z Gregorem Tresherem (ups... to nie to... miało być Treserem :D) nie wykruszy się i podejmie rękawicę.

Ahh już nie mogę się doczekać tego rasowego warczenia Porsche, testu nowego SLS AMG od Merca i mojej wyimaginowanej kochanki w postaci Lambo Murcielago :D Listopadzie nadciągaj om nom mom mom :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi żadne demo nie potrzebne do zakupu, bo już od dawna jestem doń przekonany (toto i Black Ops to moje targety przyszłego miesiąca!), ale generalnie to brzydka praktyka, bo wielu graczy nie ma po drodze z kasą i chce przetestować giercz pod względem gustu i wymagań sprzętowych - to zrozumiałe :/

Ja też już przy zapowiedzi dotyczącej tego, że nowego NFSa robi studio od Burnouta, powiedziałem sobie, że kupię tą część na bank. Lecz czyż nie byłoby to piękne - zasysam demko i smakuję HP parędziesiąt dni przed premierą pełnej :) No cóż - teraz tylko czekam na listopadzik ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

No ja ma dokładnie tak samo - grę tworzy twórca Burnouta - biorę w ciemno.. Ale na pewno jest cała rzesza osób, które nie twierdzą podobnie jak my - dla nich demo jest tym, co może ich nakłonić do kupna gry..

i zacznie się czesanie, oj zacznie - liczę na odzew, mam nadzieję, że wielu stałych bywalców wątku z Gregorem Tresherem (ups... to nie to... miało być Treserem :D) nie wykruszy się i podejmie rękawicę.

Możesz na mnie liczyć Yaperze - autolog zdaje się być wisienką na tym wspaniałym torcie, jakim jest NFS HP i nie spróbować go - to

grzech

:biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Reklama - raczej nie... Bardzo w to wątpię, bo Hot Pursuit jest najlepiej zapowiadającą się ścigałką tego roku i chyba nic tego nie zmieni :biggrin: A reklama w TV, gdyby taka zaistniała, byłaby tylko zbędnym wydatkiem dal twórców, bo każdy, kto interesuje się grami musiał słyszeć o nowym NFSie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że gdzieś mi umknęła informacja jakoby demko nie miało wyjść na PCta, ale jak to się mówi... przeżyję :P Z filmiku podanego na stronie CDA dowiedziałem się w sumie, że to wygląda mocno jak ostatnie dzieła Criterionu z tym, że bawimy się w policjantów i złodziei. Sądzę, że będę miał lepszą opinię gdy już się do gry dorwę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z gry w konsolowe demo? Ktokolwiek miał okazje je testować?

Pod stosownym newsem na stronie CDA zauważyłem masę negatywnych komentarzy, że nuda, drugi Burnout itp. Niestety, 90% komentujących oceniło grę jedynie po obejrzeniu jednego, półtorej minutowego gameplaya, który IMO nie może świadczyć o całokształcie jakości gry finalnej. Interesują mnie opinie ludzi, który pomęczyli choć trochę pada i mają jakieś odczucia początkowe.

HP to przede wszystkim czysty arcade i nie wiem, czego ludzie oczekiwali po grze policjantem. Jego rola to jak największa destrukcja uciekających, a system paska zniszczeń to jedyna rozsądna opcja. IMO to gra uciekającym będzie o niebo lepsza, ale tego w demie nie uświadczymy. Po drugie, najbardziej czekam na karierę. Ta gra ma mnie przede wszystkim odprężyć i stanowić odskocznię po Forzie 3, Shifcie i F1 2010, a w takiej roli sprawdzi się i to zacnie. Model kariery, w którym mamy zdobywać kolejne osiągnięcia, unlocki byłby miodem na moje serce, ale w tej kwestii niestety nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się demko średnio podoba, ale to dlatego, że nie lubię "bernałtowego" stylu jazdy. A jeździło mi się niemal tak samo jak w Burnout Paradise (chociaż tam było otwarte miasto, więc ciut lepiej). Sterowanie jest dla mnie za sztywne, samochód porusza się sztucznie jakoś... Ale tak - Burnout.

Co mi się podoba: fajnie porozwalać "tych złych" policyjnym wozem i obserwować rozwałkę w slow-motion :P Druga opcja w demku to normalny wyścig, nic specjalnego. Do ponownej gry zachęca Autolog - znalazło mi jedną osobę ze znajomych, która ściągnęła demko i pokazuje jej czas. Kusi, żeby pobić, oj kusi. Chociaż uważam, że główną atrakcją i zaletą Hot Pursuit będą jednak polowania policjantów na "złodziei" - bo emocje są, nawet kiedy gra się z AI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko ściągnąłem niechętnie, bo arcade'owe ścigałki mnie nie grzeją. W samej mechanice nie odczułem większych zmian w stosunku do poprzednich części. Autolog naprawdę skutecznie zachęca do gry i kręcenia czasów. Pozatym skojarzenia z Burnoutem w pełni uzasadnione. Fani tego typu wyścigówek będą usatysfakcjonowani, reszta będzie czekać na Gran Turismo 5.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdeniO - Czy da się żyłować czasy tak jak w Shifcie przy sztywnym sterowaniu? Jazda sprawia przyjemność, czy raczej trzeba się z nią męczyć? A i najważniejsze - czy jest spowalniacz :P?

Porównywać Shifta do nowego NFS to tak jakby Call of Duty z ARMA :P Choć oczywiście Shift nie był super-realistyczny, to jednak zupełnie, zupełnie co innego. Hot Pursuit to czysty arcade. Więcej zależy od refleksu i farta - żeby nie rozbić się o cywilne auto.

Niektórzy lubią taką jazdę a'la Burnout, więc im sprawi Hot Pursuit przyjemność. Mi nie podszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to na podstawie dema niewiele można powiedzieć... O tym, jak grywalna będzie gra. Troszkę te przejazdy za krótkie i za łatwe (wycięte z początku gry...). Pomijając jednak ten aspekt, całość jest niczego sobie. Oprawa graficzna stoi na bardzo wysokim poziomie, a model jazdy, choć również bardzo arcade'owy, różni się od tego z Burnouta - samochody są trochę cięższe i nie reagują zbyt gwałtownie na skręty... Chwała im, że nie robią drugiej takiej samej gry. Poza tym zgodzę się, że autolog to w obecnych czasach strzał w dziesiątkę. Nic tak nie pobudza do działania, jak osiągnięcia kumpla :tongue:. Jedyne, co mi wadzi, to niewielkie uszkodzenia pojazdów. Ze względu na licencję autorzy nie mogli pozwolić sobie na orgię gięcia blachy, z której słyną... Przynajmniej odłamki i iskry sypią się w ilościach hurtowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...