Skocz do zawartości

Rozwiązany: Dark souls 2 cofnięcie aktywacji produktu


Gatsu

Polecane posty

Witam, dostałem dzisiaj taką wiadomość:

Aktywacja produktu na twoim koncie została cofnięta, ponieważ wystąpił problem z płatnością za ten produkt. W związku z tym gra powiązana z tym produktem została również zablokowana. Może być to związane z metodą płatności, która została przez ciebie wybrana do zapłacenia za ten produkt u swojego sprzedawcy lub może być to związane z tym, w jaki sposób twój sprzedawca uzyskał klucz produktu. Skontaktuj się ze sprzedawcą klucza produktu, aby uzyskać pomoc.

Odwiedź sklep Steam, aby kupić ten tytuł. W przeciwnym wypadku zalecamy usunięcie lokalnej zawartości związanej z grami.

gra zakupiona przez allegro na aukcji (http://allegro.pl/dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin-dlc-steam-i5239330968.html), wypłaciłem się wierząc, że nie będzie problemów (sprzedający same pozytywy) a teraz nie mogę korzystać z produktu,

proszę o poradę co powinienem zrobić aby odzyskać produkt, bądź pieniądze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skontaktuj sie ze sprzedawca, bo wygloada na to, ze klucz jest trefny (moze np. pochodzic z Rosji, ktora nie dosc, ze znajduje sie w innym regionie handlowym niz Polska, to jeszcze ostatnio Steam ja zablokowal).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...