Skocz do zawartości

Snowboard fred


Deathroll2097

Polecane posty

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

tak tylko mówię, że jak się doprowadzę do stanu używalności sportowej, to nie mam nic przeciwko, żeby się spotkać gdzieś na stoku :P grz akurat ma do mnie blisko, więc wspólny wyjazd też nie byłby problemem w razie czego ;] a i uczyłem już paru osób jeździć/skakać, więc w tej kwestii też sobie powinienem poradzić :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slopestyle podczas igrzysk w Soczi.

Slopestyle w Soczi byłby o 500% ciekawszy gdyby Torstein się nie połamał :<

Podziwiam uczestników takich zawodów, bo wygląda to bardzo niebezpieczne. Z drugiej strony przyjemnie ogląda się takie zawody.

Kobiety startujące w tej konkurencji są bardzo ładne. Pamiętam, że było na co popatrzeć w Soczi.

Od tego czasu nie oglądałem już Slopestylu w TV. Nawet nie wiem czy są transmisje w TV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grz ale możesz kupić o wiele taniej. Ja za mojego Burtona (pełen zestaw) dałem prawie 3k. Ale ten M4 w zestawie z wiązaniami kosztował mnie bodajże 700zł, a buty (używane) moja żona kupiła za 150.

@nevya świetne! Właśnie tak chciałbym się bawić! I to jest też jeden z powodów dla których chciałbym się wyprowadzić do Kanady - tam są najlepsze warunki zawsze, najwięcej miejscówek, a sezon trwa najdłużej. Ale moja żona nie chce opuszczać granic tego jakże wspaniałego kraju :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki nevya, właśnie minęło mi całkiem szybko 45 minut w pracy :P

Also: 12:40 - TAKIEGO!!! 'boxa' bym chciał do nauki :P

A no i przypomniałaś mi dlaczego tak bardzo zależało mi na schudnięciu/polepszeniu kondycji, więc wróciła mi motywacja do aktywniejszych ćwiczeń. Thx ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ćwicz, nie marudź, to może w tym roku razem otworzymy sezon albo jakiś wypad weekendowy zorganizujemy :]

Ja nie skakałem od jakichś 5-6lat (bo 'stanąć' na desce miałem okazję kilka razy w przeciągu tych lat, ale nigdy więcej niż godzinkę/dwie, więc nawet się dobrze nie rozgrzałem i koniec zabawy), tak więc na pewno nie będziesz odstawać poziomem :P a moja żona miała deskę kilka razy na nogach tylko, więc ona musi się nauczyć jeszcze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...