Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bohenek123

Rozwiązany: [PS3]-Crysis 3,Dragon Age:Inkwizycja czy to dobre gry?

Polecane posty

Chodzi mi o dokładnie to ze czy warto zakupić,mam zamiar kupić ale zastanawiam się jaka jest Optymalizacja,jak wyglądają Fps przy ps3,Jak grafika.

Jeśli ktoś miał styczność z tą grą na Ps3 pisać śmiało.

I tak jeszcze jak wygląda Dragon Age:Inkwizycja-Fps,Optymalizacja,Grafa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tych gier na mojej plejce, ale na YT jest sporo filmikow prezentujacych wyglad tych gier i dzialanie na roznych platformach. Warto zebys tam zajrzal wpisujac w wyszukiwarce materialow wideo tytul gry i nazwe platformy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w Crysisie widziałeś takie dropy czy w Dragon Age bo w ten pierwszy tytuł przegrałem na ps3 i jak miałem jakieś spadki to czasami przy ostrzejszej zadymie i do max 20, ale nie aż 10 ;d w żadnej grze na ps3 nie miałem takich spadków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: kasa, zawsze o to chodzi. Gdyby dłużej popracowali to by było ok, ale nie muszą wydać produkcję bo brakuje pieniędzy, ale tak jak pisałem w Crysisie 3 nie miałem takich spadków, więc nie wiem skąd to wziąłeś ;d(chyba, że chodzi Ci o DA) Co do Dragon Age to nie wiem, bo nie grałem i nie zamierzam grać w to na past genie(nawet nie powinna się ukazać ta część na tych konsolach już).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...