Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bendzo

Jak sprowadzić ruch na stronę?

Polecane posty

Reklama + pozycjonowanie. W dobie portali społecznościowych nie powinieneś mieć problemu przynajmniej z tym pierwszym, (jeśli oczywiście blog jest na wysokim poziomie i czymś się wyróżnia względem innych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzielaj się też w komentarzach na innych blogach tematycznych. Możesz ewentualnie dać linka w stopce na forum.

Co jeszcze? Pozycjonowanie to podstawa - chociaż pozycjonowanie bloga? Na jakie frazy? Blog? Może puść Google Adowrds. Można załapać się na 200 zł kupon + Ty dorzucasz swoich 100 zł i masz 300. Ewentualnie napisz tutaj http://www.system3.pl/widocznosc-w-google/ppc/ oni mogą Ci załatwić kupon (tak mi się wydaje) jeżeli wykupisz u nich adwordsy. Nie jest to tanie - ale wejść z tego będziesz miał dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard: zdarzało mi się otrzymywać PW z prośbą o skasowanie profili spamerów, gdyż dostawali "kary od Google za nienaturalne linki". Nie jestem więc przekonany, czy rel="nofollow" działa do końca tak, jak powinno (na profilach tutaj jest to stosowane) - skoro Google i tak je bierze pod uwagę. Albo po prostu źle rozumuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...