Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Khalim

Rozwiązany: Heroes of Might & Magic III HD Edition - brak dzwięku

Polecane posty

Jestem szczęśliwym posiadaczem gry HoMM3 HD edition, która działa pięknie, lecz jest niezwykle milcząca. Przechodząc jednak do konkretów...

Gra odpaliła się po raz pierwszy bez najmniejszych bugów. Niestety przy każdym ponownym jej uruchomieniu, towarzyszyła mi totalna cisza.

Ponowna instalacja gry, aktualizacja sterowników czy uruchamianie w "zgodności" nie przyniosło żadnych efektów.

Zauważyłem, że jedyny pozytywny efekt daje usunięcie folderu konfiguracyjnego gry, znajdującego się pod ścieżką:

C:\Users\Khalim\Documents\Ubisoft\Heroes of Might & Magic III - HD Edition 

Wtedy na czas jednego uruchomienia gry problem znika, choć niestety przy okazji usuwam sobie zapisy gry. Kombinowałem z usuwaniem pojedynczych plików konfiguracyjnych i żadnego efektu - działa jedynie wywalenie całego folderu.

Po wystąpieniu błędu, w dzienniku błędów pojawia się zapis:

Couldn't open audio: DirectSoundCreate: Mixing buffer was lost

cały log dorzucam do załącznika.

Działam na Windows 7 x64, a doznań słuchowych zapewniają mi Razer Kraken w wersji USB.

W skrzynce mam zainstalowaną również kartę dźwiękową Xonar DG, ale na nią gra również nie wysyła ani jednej nutki.

Proszę o pomoc i czekam na pomysły wink_prosty.gif

dotemu_log.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, doszukałem się informacji, że problem spowodowany jest używaniem zestawu słuchawkowego Razer Kraken USB.

Ustaliłem optymalny sposób doraźnego rozwiązania tego błędu.

Mianowice...

Przed każdym uruchomieniem gry, udajemy się do folderu:


C:\Users\Khalim\Documents\Ubisoft\Heroes of Might & Magic III - HD Edition

I usuwamy całą jego zawartość, za wyjątkiem folderu:


C:\Users\Khalim\Documents\Ubisoft\Heroes of Might & Magic III - HD Edition\pref\games

gdzie siedzą zapisane stany gry.

Pozostaje czekać na oficjalną łatkę ze strony twórców, więc temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...