Skocz do zawartości

Petycja o większe zdjęcie Kath


Lord Nargogh

Polecane posty

Ja czasami się zastanawiam w jakim świecie żyję jak używam LibreOffice, Blendera, GIMPa, 3DSMaxa, iTunes, Opery, posiadam telefon z WindowsPhone i przymierzam się do zakupu MacBooka.

LibreOffice w ostatniej wersji ma powalony interfejs drukowania, Blender jest do roboty w dziale modelowania 3D, a nie do hobby, do GIMPa kompletnie zraziłem się dawno temu gdy musiałem w nim zdjęcia obrabiać, syfiastość iTunes jest legendarna, Opera w nowej wersji to tylko reskin Chrome z dodatkowymi bugami i silnikiem sprzed paru lat, Windows Phone jest OK i lol >macbook

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Opera w nowej wersji to tylko reskin Chrome z dodatkowymi bugami i silnikiem sprzed paru lat

Jako wieloletni użytkownik tej przeglądarki potwierdzam to. Opera była kiedyś na pewno szybsza niż konkurencja, ale z czasem przewaga stopniała. W zasadzie sam korzystam z niej chyba tylko z przyzwyczajenia ;D.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam LibreOffice i Worda, czasem wygodniej korzysta mi się z Libre, łatwiej zapanować nad tabelami i tłami.

Pomiędzy Photoshopem a Gimpem nie widzę różnicy, poza tym że w Gimpie trzeba niektóre opcje doinstalować.

Wypróbuję Gimpshop podrzucony przez b3rta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opera w nowej wersji to tylko reskin Chrome z dodatkowymi bugami i silnikiem sprzed paru lat

Jako wieloletni użytkownik tej przeglądarki potwierdzam to. Opera była kiedyś na pewno szybsza niż konkurencja, ale z czasem przewaga stopniała. W zasadzie sam korzystam z niej chyba tylko z przyzwyczajenia ;D.

No ja dosłownie mówię o reskinie Chrome bo Opera od paru lat nie działa już na autorskim silniku, a na Webkicie od Chrome, jeszcze wprowadzonym gdy samo Chrome IIRC odsunęło się od Webkita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią wersją Opery, która była operą była 12.16 jeśli dobrze pamiętam. Pierwsza wersja Nowej Opery nie miała zakładek, gestów myszki, stackowania kart i mnóstwa innych rzeczy, a starsze wersje zaczęły wyświetlać "Hej, używasz jakiejś dziwnej przeglądarki".

Lubiłem starą operę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się do Opery przekonałem lata temu jak korzystałem z ogólnodostępnych komputerów wydziału, które były wszystkie w okolicach 200-300 MHz i 32 megabajty ramu, na takich komputerach Firefox mulił jak diabli, a Opera śmigała aż miło. Jeszcze ile można było korzystałem z Opery właśnie 12.17, ale w zeszłym roku się przesiadłem, bo coraz mniej stron działało sprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rankin - traktuje Blendera hobbysticznie i jakoś żyje.

Na Operę sie przerzuciłem jak mnie zaczął Chrome wkurzać, więc zaznajomić sie z legendarna dawną Operą nie miałem okazji.

I zawsze się zastanawiam co tak wkurza ludzi w iTunes.

Próbowałem wielu i jedyny na który mógłbym sie przerzucić to Rythmbox, ale nie ma go na Windzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...