Skocz do zawartości

Kalambury


Marek Lenc

Polecane posty

Nie wyrobię się, nie mam czasu, nie da rady.
Gratulacje dla nowych, którzy szybko załapali o co biega.

Racja, w młodości siła :P Nawet olszes sobie odpuścił.

Ja też. :smile: Choć to ja jestem tu najmłodszy. :smile:

Co do zmian to proponuję zmianę godziny (na wcześniejszą), choć to chyba niemożliwe.

EDIT OMG?! To było 8 zagadek? <wali głową w ścianę> Mogłem zostać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Propozycje zmian:

- po 30. minutach podana zostaje pierwsza litera wyrazu

- kalambury odbywają się tylko w weekend

- zaznacza Pan wyraźnie zboczenie z tropu

- sezon składa się z 50. kalamburów, niepodzielonych na konkursowe i poza konkursowe

- propozycje rebusów przysyłane są przez cały sezon

- myślę, że przez wakacje powinniśmy ustalić świąteczne maratony (ile i kiedy)

- uzasadnianie hasła

Propozycje nagród:

(uwzględniając wejście mojej propozycji o dłuższym sezonie)

a) Za 1. miejsce nagroda główna (film, gra, książka) natomiast za drugie, wyróżnienie (Fan Kit lub jakaś inna fanowska rzecz)

b) Za 1. miejsce nagroda (film, gra, książka), a za sporo sensownych propozycji na nowe kalambury (coś fanowskiego)

c) W ramach nagrody Kalamburowy Dyplom.

SPOILER-DRASTYCZNE-PRZED PRZECZYTANIEM NALEŻY...-KONTROWERSJA-TOP SECRET!!!

Już wyjaśniam. Uwaga. Wprowadzenie systemu punktowego według:

a) czasu odgadywania

b) stopnia trudności

Przykład:

5min. 10pkt.

do 15min. 7pkt.

16-30min. 5pkt

1h 3pkt.

lub odwrotnie:

trudna zagwozdka odgadywana długo

10pkt.

szybki strzał

5pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zmieniałbym zasad.

Wprowadzenie czasu, zabije "smaczek" tej gry... przejrzałem cały (tak ponad 140 stron) ten temat i właśnie to, iż trzeba czasem się długo mećzyć zanim odgadnie się hasło jest świetną zabawą. A po wszystkim daje ogromną radość.

Druga sprawa to właśnie nagrody. Tyle, że poszedł bym w przeciwną strone niż Luke13. Tj, zostać tylko przy jakiś wyróżnieniach, typu nowa ranga, czy może coś do sygnaturki.

Czytając ten temat, można dojść do wniosku, że niektórzy na ślepo mówią jakieś słowa byle "nabić punkta" i dostać gre.

Dziękuje za wszelkie pochwały, ale miałem tylko 2/8 więc aż tak dobrze nie było ;p

pozdrawiam aDEk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dziwiłem się czytając Pana słowa, że małe zainteresowanie skoro na początku było ok. 20 osób, a na koniec 10. Zaraz napiszę parę propozycji zmian, a może Pan teraz podzieli się swoimi? :rolleyes:

Może i sporo osób odwiedziło temat, ale tempo zgadywania było wolniejsze niż dotychczas.

Co do zmian to proponuję zmianę godziny (na wcześniejszą), choć to chyba niemożliwe.

Możliwe, tylko jak bardzo? Wrócić do 20? Na zimę do zrobienia.

EDIT OMG?! To było 8 zagadek? <wali głową w ścianę> Mogłem zostać!

Fakt, zapowiadałem 5 z okładem (ten okład to zapas, gdyby jakaś zagadka była zmiażdżona przedwcześnie).

Propozycje zmian:

- po 30. minutach podana zostaje pierwsza litera wyrazu

Bez sensu. Wolę logiczniejsze podpowiedzi.

- kalambury odbywają się tylko w weekend

Odpada, jestem w rozjazdach (choć są wyjątki).

- zaznacza Pan wyraźnie zboczenie z tropu

Do zrobienia, choć tradycyjne "Nie" też się sprawdza ;)

- sezon składa się z 50. kalamburów, niepodzielonych na konkursowe i poza konkursowe

50 to bardzo dużo (długo), początkowo właśnie z tylu zagadek miał się składać sezon. Czyli nie ma proponowania własnych zagadek? Hm...

- propozycje rebusów przysyłane są przez cały sezon

Według jakich zasad?

- myślę, że przez wakacje powinniśmy ustalić świąteczne maratony (ile i kiedy)

Proste: ważne uroczystości, święta. Nie więcej niż 3-4 razy w roku :)

- uzasadnianie hasła

Nie zawsze się sprawdza, choć mile widziane.

Propozycje nagród:

(uwzględniając wejście mojej propozycji o dłuższym sezonie)

a) Za 1. miejsce nagroda główna (film, gra, książka) natomiast za drugie, wyróżnienie (Fan Kit lub jakaś inna fanowska rzecz)

Fan Kit to materiał na naprawdę specjalne okazje. po kilku sezonach kalamburowych byłby w posiadaniu zacnej części forumowiczów. No i dlaczego KFK na drugim miejscu? Dla mnie to materiał cenniejszy niż każda gra czy film ;)

b) Za 1. miejsce nagroda (film, gra, książka), a za sporo sensownych propozycji na nowe kalambury (coś fanowskiego)

OK.

c) W ramach nagrody Kalamburowy Dyplom.

Ciekawe :)

SPOILER-DRASTYCZNE-PRZED PRZECZYTANIEM NALEŻY...-KONTROWERSJA-TOP SECRET!!!

Już wyjaśniam. Uwaga. Wprowadzenie systemu punktowego według:

a) czasu odgadywania

b) stopnia trudności

Przykład:

5min. 10pkt.

do 15min. 7pkt.

16-30min. 5pkt

1h 3pkt.

lub odwrotnie:

trudna zagwozdka odgadywana długo

10pkt.

szybki strzał

5pkt.

To się nie sprawdzi. Kalambury to nie sport wyczynowy, nie mam zamiaru siadać do zagadki z stoperem. Kilka razy wspominałem, że to, co trudne dla mnie, dla Was jest za proste ;)

A ja nie zmieniałbym zasad.Wprowadzenie czasu, zabije "smaczek" tej gry... przejrzałem cały (tak ponad 140 stron) ten temat i właśnie to, iż trzeba czasem się długo mećzyć zanim odgadnie się hasło jest świetną zabawą. A po wszystkim daje ogromną radość.

System ma swe wady i zalety. Zastanawiam się tylko nad ujednoliceniem regulaminu (a właściwie stworzenie go ;)).

Druga sprawa to właśnie nagrody. Tyle, że poszedł bym w przeciwną strone niż Luke13. Tj, zostać tylko przy jakiś wyróżnieniach, typu nowa ranga, czy może coś do sygnaturki.

Nie wiem, czy będzie to wystarczający wabik, ale propozycja ciekawa i do zrobienia ;)

Czytając ten temat, można dojść do wniosku, że niektórzy na ślepo mówią jakieś słowa byle "nabić punkta" i dostać gre.
Fakt, zauważyłem :/
Dziękuje za wszelkie pochwały, ale miałem tylko 2/8 więc aż tak dobrze nie było ;p
Jak na początkującego jest OK ;)

Raczej pospamować i nabić staty posów...

Zwykle strzelanie na oślep na nic się nie zdaje, no nie? :happy:

Ba, a i ostrzeżenie można załapać :)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowych, ktorzy szybko zalapali o co biega.

Racja, w młodości siła :P Nawet olszes sobie odpuścił.[quote name='Luke13' post='882152'

A prawda, od 18:30 do 20:00 miałem angielski, a na nim paskudne przypomnienie wiadomości przed egzaminem na certyfikat. Potem nie miałem już siły na męczenie mózgu. Zasługuję na najwyższy wymiar kary :confused:

PS Jednak nie udało mi się wejść do gdańskiej galerii :mad:

A co do zmian:

- pozbyłbym się wszystkich zagadek z naruszoną (niepoprawną) pisownią, wtedy jest chyba najwięcej błądzenia

- niech wysyłanie haseł nie będzie tylko nagrodą za kalambur konkursowy, a stanie się powszechne, dla najlepszego "wymyślacza" drobny upominek (obrazek z dedykacją)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat, można dojść do wniosku, że niektórzy na ślepo mówią jakieś słowa byle "nabić punkta" i dostać gre.
Fakt, zauważyłem :/

JA wiem, że nie wygram, ale przyznaję, że zgadniecie kalamburu daje niemałą satysfakcję. :smile:

Raczej pospamować i nabić staty posów...

Zwykle strzelanie na oślep na nic się nie zdaje, no nie? :happy:

Ba, a i ostrzeżenie można załapać :)!

Ja w ten sposób złapałem jedno. :confused:

Z innej beczki, odkryłem niesamowitą rzecz! "Kalambur" w Dopełniaczu (kogo? czego?) pisze się "kalamburu"! :laugh:

W styczniu będę miał szybkie łącze i olszes&47 się schowają. :smile: Howg!

Mistrzu! Znam doskonały pomysł jak wymyślać kalambury nie myśląc. :smile: Wystarczy oglądać stare strony tematu, tam jest sporo dobrych pomysłów. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kalambury odbywają się tylko w weekend

Odpada, jestem w rozjazdach (choć są wyjątki).

Myślałem, że w weekend każdy ma mnóstwo wolnego czasu i wtedy kalambury niemalże bezproblemowo trwały by do późna.

- sezon składa się z 50. kalamburów, niepodzielonych na konkursowe i poza konkursowe

50 to bardzo dużo (długo), początkowo właśnie z tylu zagadek miał się składać sezon. Czyli nie ma proponowania własnych zagadek? Hm...

To żeby nagrody nie były zbyt częste. Propozycje są cały sezon. :teehee:

- propozycje rebusów przysyłane są przez cały sezon

Według jakich zasad?

Bez zasad. :turned:

- myślę, że przez wakacje powinniśmy ustalić świąteczne maratony (ile i kiedy)

Proste: ważne uroczystości, święta. Nie więcej niż 3-4 razy w roku :)

Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela ( :rolleyes: ), Nowy Rok ( :tongue: )

- uzasadnianie hasła

Nie zawsze się sprawdza, choć mile widziane.

Żeby nie było nieporozumień kto odgadnął zagadkę.

Propozycje nagród:

(uwzględniając wejście mojej propozycji o dłuższym sezonie)

a) Za 1. miejsce nagroda główna (film, gra, książka) natomiast za drugie, wyróżnienie (Fan Kit lub jakaś inna fanowska rzecz)

Fan Kit to materiał na naprawdę specjalne okazje. po kilku sezonach kalamburowych byłby w posiadaniu zacnej części forumowiczów. No i dlaczego KFK na drugim miejscu? Dla mnie to materiał cenniejszy niż każda gra czy film ;)

Dlatego uzasadniłem, że Fan Kit tylko przy wydłużeniu sezonu. Zakładając, że olszes będzie wygrywał kolejne Fan Kity nie będą mu potrzebne :biggrin: .

b) Za 1. miejsce nagroda (film, gra, książka), a za sporo sensownych propozycji na nowe kalambury (coś fanowskiego)

OK.

Coś fanowskiego, czyli np. poniższy dyplom. Chyba żeby całkowicie wywalić gry itd., a wprowadzić dyplomy i rysunki, i skrócić sezon.

c) W ramach nagrody Kalamburowy Dyplom.

Ciekawe :)

;)

SPOILER-DRASTYCZNE-PRZED PRZECZYTANIEM NALEŻY...-KONTROWERSJA-TOP SECRET!!!

Już wyjaśniam. Uwaga. Wprowadzenie systemu punktowego według:

a) czasu odgadywania

b) stopnia trudności

Przykład:

5min. 10pkt.

do 15min. 7pkt.

16-30min. 5pkt

1h 3pkt.

lub odwrotnie:

trudna zagwozdka odgadywana długo

10pkt.

szybki strzał

5pkt.

To się nie sprawdzi. Kalambury to nie sport wyczynowy, nie mam zamiaru siadać do zagadki z stoperem. Kilka razy wspominałem, że to, co trudne dla mnie, dla Was jest za proste ;)

Spodziewałem się takiej reakcji. Rozpaczał nie będę :unsure: .

Śmiem zaprzeczyć aby pierwszego września był powód do świętowania. Już bardziej 19.06 na koniec roku. :tongue:

Nie wyrobię się, nie mam czasu, nie da rady.

To żartobliwe.

Chociaż taką mini rundkę ze trzy...

Cos czuje, ze nastepny sezon bedzie bardzo emocjonujacy.

Planuję zmiany.

Nie o to mi chodziło. Emocjonujący pod względem dołączenia nowych, a nie regulaminu. Poza tym nie wiem co tu jeszcze do zmieniania jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zmian:

- pozbyłbym się wszystkich zagadek z naruszoną (niepoprawną) pisownią, wtedy jest chyba najwięcej błądzenia

Nie wypali, uwielbiam je ;)

- niech wysyłanie haseł nie będzie tylko nagrodą za kalambur konkursowy, a stanie się powszechne, dla najlepszego "wymyślacza" drobny upominek (obrazek z dedykacją)

Dobry pomysł.

Znam doskonały pomysł jak wymyślać kalambury nie myśląc. :smile: Wystarczy oglądać stare strony tematu, tam jest sporo dobrych pomysłów. :smile:

Kiedyś nawet o tym myślałem, bo kilka typów mnie zainspirowało ;)

Myślałem, że w weekend każdy ma mnóstwo wolnego czasu i wtedy kalambury niemalże bezproblemowo trwały by do późna.

Następnego dnia i tak trzeba wcześnie wstać :/...

Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Dziecka, Dzień Nauczyciela ( :rolleyes: ), Nowy Rok ( :tongue: )
Nowy Rok, Dzień Nauczyciela- dajcie mi też świętować poza komputerem ;)

Nie o to mi chodziło. Emocjonujący pod względem dołączenia nowych, a nie regulaminu. Poza tym nie wiem co tu jeszcze do zmieniania jest.
Uzbieraliśmy już sporo konkretnych propozycji zmian ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Maratonu z okazji nowego roku szkolnego nie będzie- mam niemiecki :/. Kolejny sezon kalamburów też się opóźni (trudno mi powiedzieć, kiedy się rozpocznie). Wcześniej jednak poproszę Was o udział w "ankiecie" dot. zagadek. Proszę o szczere, wyczerpujące odpowiedzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań (a właściwie luźnych uwag) na początek. Bardzo proszę zainteresowanych o ustosunkowanie się ;).

1. Zagadki 2 razy w tygodniu: poniedziałek i środa, ok. 20:30.

2. Minimalizm kategorii (maks. 3-4).

3. 10 zagadek= jeden sezon, 5 sezonów= podsumowanie.

4. Nagrody: laureat sezonu: gra i film, laureat podsumowania: fan kit, rysunek i takie tam ;)

5. Czy przed każdym sezonem zapowiadać jakie będą nagrody (gry, filmy), czy nagradzać nimi w ciemno ;)?

6. Brak rozróżnienia zagadek na konkursowe i pozakonkursowe (jednak liczę na Wasze pomysły!).

Start: za 2 tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Czy przed każdym sezonem zapowiadać jakie będą nagrody (gry, filmy), czy nagradzać nimi w ciemno ;)?

Z jednej strony lepiej będzie gdy nie będziemy wiedzieli o jaką stawkę gramy, bo pewnie kilku by się znalazło takich, którzy graliby tylko dla nagród. Z drugiej strony może to i lepiej z góry wiedzieć, bo gdy lepsza gra to znajdzie się więcej chętnych do zabawy? IMO lepiej gdy będziemy wiedzieli z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

1. Nie mam nic przeciwko, bo jeszcze mam wakacje, a szczerze wątpię byś dla jednej osoby chciał zmieniać cały rozkład, jakby mi potem nie pasowało :laugh: Dostosuję się innymi słowy.

2. O jakie kategorie chodzi? Bo jedna kategoria rebus jest cholernie pojemną kategorią i starczy za wiele innych.

3. Nie mam nic do dodania.

4. Jak to mamy rozumieć? Laureat podsumowania to ten kto wygrał najwięcej sezonów?

5. Nie. Bo ktoś ma grę i nie weźmie udziału. Niepewność wzmaga chęć brania udziału ergo popularność rośnie :laugh:

6. Tak. Zagadki wysyłają ci co mają pomysły, a nie nagrodzeni. Jak już pisałem wcześniej, najlepszy wymyślacz dostaje nagrodę.

Tyle ode mnie, życzę owocnej pracy w nowym roku :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. O jakie kategorie chodzi? Bo jedna kategoria rebus jest cholernie pojemną kategorią i starczy za wiele innych.

O tej kategorii właśnie myślałem :) Nie chcę abyście mieli zbyt łatwo :)

4. Jak to mamy rozumieć? Laureat podsumowania to ten kto wygrał najwięcej sezonów?

Nie, liczy się klasyfikacja zsumowana z każdej zagadki, czyli nagradzamy tę osobę, która spośród 50 zagadek roztrzaskała najwięcej.

5. Nie. Bo ktoś ma grę i nie weźmie udziału. Niepewność wzmaga chęć brania udziału ergo popularność rośnie :laugh:

Głos za "nie", podliczam...

6. Tak. Zagadki wysyłają ci co mają pomysły, a nie nagrodzeni. Jak już pisałem wcześniej, najlepszy wymyślacz dostaje nagrodę.
Hm, nagrody dla wymyślacza? :ok:
Tyle ode mnie, życzę owocnej pracy w nowym roku :happy:

Przyda się, nawet się sprawdza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może być.

2. Zależy w jakim sensie? IMO poprzedni sezon był pod tym względem odpowiedni.

3. Why not? ;]

4. Właśnie, kim jest laureat podsumowania? Może osoba, która odgadła w przeciągu 5 sezonów najwięcej zagadek?

5. W ciemno.

6. Jestem za.

EDIT: "Nie, liczy się klasyfikacja zsumowana z każdej zagadki, czyli nagradzamy tę osobę, która spośród 50 zagadek roztrzaskała najwięcej." ---> ok. ;]

6. Tak, bo takie talenty jak 47 należy doceniać

Weź przestań. :P Ale fakt, nagrody dla wymyślaczy są jak najbardziej trafionym pomysłem. Przeca pamiętam jak miło mi się zrobiło, kiedy dostałem paczkę z różnymi fantami. Motywuje. ;]

Mam nadzieję, że wszystko "przypasiło" ;)- Marek Lenc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wybaczyć brak cytowania, będę się odnosił do punktów.

2.Okej, czyli kategoria "rebusy", która starczy za 10 innych. Jakie inne? Gry komputerowe? Filmy? Odchyły od normy? (Do dziś pamiętam "mogula" :laugh: )

4.Co do zwycięzców:

Ten kto wygra najwięcej spośród 10 zagadek ma nagrodę? Ej, a jak bedzie remis? :laugh:

Ten kto wygra najwięcej zagadek spośród 50? Tu jest jakby łatwiej.

Ogólnie pomysł bardzo dobry, więcej wygranych ergo mnie przegranych. A Twe rysunki są BARDZO cenne. Wiem po sobie :laugh:

5. I tego się będę trzymał bardzo mocno. Marku, bez obrazy i z całym szacunkiem jakim Cię darzę... Ale ja widziałem film "Sisters", który mi podarowałeś. I choć z ręką na sercu doceniam gest podarowania mi tego filmu, dziełem nazwać go nie mogę (patrz Filmweb). I to może ludzi zniechęcić.

A tak przy okazji, i mówię to bardzo serio, mogę wysłać Ci swoje gry, które posłużą za nagrody? Nie mam w zwyczaju sprzedawać gier, a tak posłużą na zbożny cel? :cool:

6. Tak, bo takie talenty jak 47 należy doceniać

Co do życzeń: Proszę bardzo, znam ten biznes z 2. strony :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Właśnie, kim jest laureat podsumowania? Może osoba, która odgadła w przeciągu 5 sezonów najwięcej zagadek?

Tak, roboczo to właśnie taka osoba ;)

2.Okej, czyli kategoria "rebusy", która starczy za 10 innych. Jakie inne? Gry komputerowe? Filmy? Odchyły od normy? (Do dziś pamiętam "mogula" :laugh: )

Rebus, film, gra, natura... Tak z głowy i na gorąco.

4.Co do zwycięzców:

Ten kto wygra najwięcej spośród 10 zagadek ma nagrodę? Ej, a jak bedzie remis? :laugh:

Wyszukam coś jeszcze ;)

Ogólnie pomysł bardzo dobry, więcej wygranych ergo mnie przegranych. A Twe rysunki są BARDZO cenne. Wiem po sobie :laugh:

Nie tylko rysunki. Pamiętam, że kiedyś miałem nietypową nagrodę w jakimś konkursie blogowym: wydrukowany i zszyty Klarendarz z moimi (odręcznymi) dopiskami. Ach, czego ja tam w tych datach nie pisałem :P...

5. I tego się będę trzymał bardzo mocno. Marku, bez obrazy i z całym szacunkiem jakim Cię darzę... Ale ja widziałem film "Sisters", który mi podarowałeś. I choć z ręką na sercu doceniam gest podarowania mi tego filmu, dziełem nazwać go nie mogę (patrz Filmweb). I to może ludzi zniechęcić.

Racja, ale każde crapiszcze kształtuje gust lepiej, niż arcydzieło :P

Spokojnie, teraz będzie lepiej: Brudny Harry, Amelia, Rejs, Telemaniak (wśród gier też OK: pierwszy FEAR, SWAT 4, Enemy Territory...), choć nie ukrywam, że pozbyłbym się masy kiepskich produkcji ;) i mnóstwa gier z czasopism.

A tak przy okazji, i mówię to bardzo serio, mogę wysłać Ci swoje gry, które posłużą za nagrody? Nie mam w zwyczaju sprzedawać gier, a tak posłużą na zbożny cel? :cool:

O, świetny pomysł.

6. Tak, bo takie talenty jak 47 należy doceniać
Doceniam, doceniam :)
Co do życzeń: Proszę bardzo, znam ten biznes z 2. strony :laugh:
E, że co?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby nie dawano do zgadywania takich kalamburów typu Bramka, w których liczy się szybkość internetu. Postawcie się w mojej sytuacji, macie internet 7kb/s (tak to prawda, NIE PRZESADZAM!) i czekacie 30s na załadowanie swojego posta na forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminy zagadek i sposób nagradzania - bez zastrzeżeń - do wszystkiego się dostosuję.

Co do nagród to najlepiej w ciemno, żeby nie było sytuacji typu "Łee... Mam/grałem/widziałem, więc nie będę zgadywał". Pomijając zupełnie to, że większość (taką mam przynajmniej nadzieję) odwiedza ten temat dla miłej zabawy, a nie dla nagród... :ermm:

W kategoriach jeszcze bym trochę uogólnił film, gry itd. Mogłoby po prostu być np. "Multimedia" albo "Dzieła", żeby za łatwo nie było.

Jakby był remis, to proponuję bezpośrednią dogrywkę :happy:

>>>Marku, jeśli masz problem z grami z czasopism to (IMO!) jako nagroda byłyby jak najbardziej OK. Bynajmniej dla mnie (i byle nie z CDA, bo mam wszystkie od stycznia 2007) :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategoriach jeszcze bym trochę uogólnił film, gry itd. Mogłoby po prostu być np. "Multimedia" albo "Dzieła", żeby za łatwo nie było.

Kat. "Dzieła" do mnie nie przemawia, na dodatek jest nieprecyzyjna. Ale multimedia jak najbardziej OK.

Jakby był remis, to proponuję bezpośrednią dogrywkę :happy:

I niby jak ją przeprowadzić ;)?

>>>Marku, jeśli masz problem z grami z czasopism to (IMO!) jako nagroda byłyby jak najbardziej OK. Bynajmniej dla mnie (i byle nie z CDA, bo mam wszystkie od stycznia 2007) :laugh:

Mam z CDA (także starsze), jak i z innych pism. Będę dorzucać je losowo, jak zawsze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej dogrywki to mogłoby być coś innego, a nie tylko kalambur. Np. obaj wymyślają propozycje, a Ty premiujesz tego, który bardziej błysnął pomysłowością. Albo zagadka logiczna do indywidualnego rozwiązania (czyli bez udziału innych forumowiczów).

Możliwości byłoby sporo.

>>Wiem że to dość nieprecyzyjnie wyszło, ale ciężko zamknąć film i gry w jednej klatce. Do dzieł jeszcze się np. obrazy i muzyka wdzierają... :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Okej, czyli kategoria

Ogólnie pomysł bardzo dobry, więcej wygranych ergo mnie przegranych. A Twe rysunki są BARDZO cenne. Wiem po sobie :laugh:

Nie tylko rysunki. Pamiętam, że kiedyś miałem nietypową nagrodę w jakimś konkursie blogowym: wydrukowany i zszyty Klarendarz z moimi (odręcznymi) dopiskami. Ach, czego ja tam w tych datach nie pisałem :P...

>>>> Kusisz :happy:

A tak przy okazji, i mówię to bardzo serio, mogę wysłać Ci swoje gry, które posłużą za nagrody? Nie mam w zwyczaju sprzedawać gier, a tak posłużą na zbożny cel? :cool:

O, świetny pomysł.

>>> To na priv podam co bym wysłał, muszę jeszcze przepatrzeć kolekcję. Wieczorem albo jutro rano wyślę.

6. Tak, bo takie talenty jak 47 należy doceniać
Doceniam, doceniam :)
Co do życzeń: Proszę bardzo, znam ten biznes z 2. strony :laugh:
E, że co?

Rodzice są nauczycielami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie brałem jeszce udziału, ale teraz tym sezonie zamierzam, dlatego też napiszę co o tym sądzę

1. Dla mnie może być w każdy dzień o tej godzinie, ewentualnie o 30 min. wcześnej.

2. Dla mnie to obojętne.

3. Też mi pasuje.

4. To też mi pasuje.

5. Nie, lepiej jak będzie w ciemno.

6. Obojętne

Start: za 2 tygodnie.

Czekam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...