Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adimali

Święty Mikołaj dla dorosłych

Polecane posty

Słuchajcie mam sprawęsmile_prosty.gif

Otóż, dostałem zadanie od znajomego, żeby przebrać się jutro za św. Mikołaja i przyjść z przygotowanymi przez wszystkich wcześniej prezentami do nich po wigilii.

Oczywiście ma to być atrakcją dla dzieci przede wszystkim, jednak chciałbym żeby dorośli goście też mieli trochę zabawy z tego:) Zwykle jest tak, że jeśli mam jakieś zadanie chciałbym zrobić to od siebie - oczywiście znajomy znając mnie wyraził zgodę na dodatkowe atrakcje.

Chciałbym się dowiedzieć, czy macie jakieś pomysły, co do pytań, zagadek, żartów, które by można skierować do dorosłej części rodzinki. Znam ich dosyć, i wiem, że mają poczucie humoru:) Większość informacji jestem w stanie również o nich zgarnąć od znajomego.

Póki co mam parę pomysłów, ale gdzieś moja wena się kończy.

Póki co dla teścia znajomego wymyśliłem pytanie o datę ślubu + ewentualne pochwały/nagany za wiedzę/niewiedzę. Do teściowej stwierdziłem że wspomnę jako Mikołaj jak to była mała, przypomne sobię jak się nazywała itp (w sensie panieńskie adres itp). Dla samego zainteresowanego też wymyśliłem niespodziankę - zapakuje beznadziejnie małą lalkę z sex-shopu i oscentacyjnie wyciągnę ją wspominając, że "faktycznie ja stary, zapomniałem że masz już taką - a do tego masz żonę".... Nie musi to być długie, może być to coś na zasadzie hehe "eventu" chwilowego.

Czekam na pomysły:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturzyn od kilku ladnych lat robi na forum za Mikolaja, niegrzecznym userom daje bany, a tym grzecznym zmienia kolorki pod avatarem (jak widac moj przedmowca byl grzeczny w zeszlym roku). Wyslij do Arturzyna PW, na pewno z checia Ci doradzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wejdź jak gdyby nigdy nic, i rozdaj dzieciom prezenty. Potem włącz pilotem na wieży utwór:

W momencie gdy padnie 'macho' zerwij z siebie spodnie jednym ruchem (musisz zdobyć takie specjalne czerwone spodnie na spinki, ewentualnie Behemort Ci pożyczy) i rzuć nimi w teścia. Potem pochyl się przy teściowej w taki sposób, żeby jej nos znajdował się na wysokości Twoich pośladków (ale bez kontaktu), po czym zrób fikołek do przodu i wyląduj na kolanach szwagra. Potem z prezentów które otrzymały dzieci zaczną wyskakiwać karły w stringach i tańczyć razem z tobą.

Also obowiązkowo każdy karzeł po wyskoczeniu z pudełka powinien krzyknąć 'BAZINGA!'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wejdź jak gdyby nigdy nic, i rozdaj dzieciom prezenty. Potem włącz pilotem na wieży utwór:

http://youtu.be/AO43p2Wqc08?t=2m29s

W momencie gdy padnie 'macho' zerwij z siebie spodnie jednym ruchem (musisz zdobyć takie specjalne czerwone spodnie na spinki, ewentualnie Behemort Ci pożyczy) i rzuć nimi w teścia. Potem pochyl się przy teściowej w taki sposób, żeby jej nos znajdował się na wysokości Twoich pośladków (ale bez kontaktu), po czym zrób fikołek do przodu i wyląduj na kolanach szwagra. Potem z prezentów które otrzymały dzieci zaczną wyskakiwać karły w stringach i tańczyć razem z tobą.

Also obowiązkowo każdy karzeł po wyskoczeniu z pudełka powinien krzyknąć 'BAZINGA!'

PADLEM

Autor tego tematu wysłał mi na PW wiadomość z prośbą o jakieś pomysły.

Kultura nakazuje, abys uprzejmie odpisal na PW przedstawiajac mu swoje pomysly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...