Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maszyn

Rozwiązany: Restart komputera

Polecane posty

Komputer po włączeniu cały czas się restartuje co 10-15 s , a monitor wyszukuje kartę, ale nie pokazuje obrazu. Co robić ?

Wszystko dokładnie wyczyściłem z kurzu , ale problem pozostał do tego próbowałem patentu z baterią na płycie głównej.

W czym tkwi problem ? Miałem już podobny problem z tym komputerem, ale zwykłe czyszczenie karty pomogło i dam głowę uciąć, że karta nie jest zepsuta ani spalona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System: Win 7 64 bit

Procesor: Intel Pentium x4 (2.60GHz)

Grafika: Palit GeForce GTS 250 (1GB)

RAM: 4gb ram GoodRam (starocie)

Płyta główna: GIGABYTE MA770T-UD3P ddr3

Zasilacz : Modecome Carbon ATX 620w

A może być coś związane z kablem od zasilacza , że jak podłączę inny to nie będzie dostarczał wystarczającej ilości prądu??? (bzdury z internetu, czy prawda? )

Jednak to bzdura

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, jest to AMD Athlon x4 smile_prosty.gif

Kurcze jak pozbyć się tych restartów, pamiętam, że już miałem taki problem i sam to jakoś naprawiłem tylko jak to szło....

Dobra problem restartów załatwiłem, ale pozostaje wykrywanie monitora przez kartę.... Kiedy podłączam monitor do karty to reaguje on na połączenie, ale jak włączam komputer to obrazu nie pokazuje.

Dobra problem rozwiązany. Pomogło dokładne umycie procesora i nałożenie nowej pasty, a do tego miałem dziwnym trafem nowy box chłodzenia i założyłem. Widocznie kurz i brud w czymś przeszkadzał.

Temat do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...