Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Limon2g

Rozwiązany: Myszka + podkładka [~150zł]

Polecane posty

Witam. Wiem ze w tej cenie jest multum tematów jednak, mam pewien dylemat. Zbliżają się święta a przydała by mi się nowa myszka i podkładka(której wgl. nie mam).

[mysz]Strasznie uwidziała mi się KANA v2 symetryczna, dobry sensor, kabel opleciony i ładny profil myszki, ale jakoś nie widzi mi się wydawać na nią 200zł confused_prosty.gif (jak bym miał taki budżet to już wolał bym dorzucić na zowie fk1). Jest jakaś szansa że znowu ją przecenią? Mysz trzymam fingergripem 13,5cm. Myszka ma służyć do grania głównie w cs;go i wiadomo jakies tam przegladanie neta.

[podkładka]No i podkładka którą mam zamiar kupić, tyle ze zastanawiam się czy kupować ją pod kane i ew. jak nie zejdzie z ceny to będzie pasować do jakiejs innej myszki.

@Edit

Znalazłem dzisiaj MSI DS100 jakies opinie na temat tej myszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Jest jakaś szansa że znowu ją przecenią?

Nie ma. Szał obniżek wynikał z nadwyżek magazynowych białej wersji myszy, która po prostu się nie sprzedawała. Szanse na to, że taka promocja trafi się po raz kolejny są tak niskie, iż nawet na nie bym nie liczył.

Skoro podoba Ci się Kana to może zadowoli Cię TT Saphira? Kształt bardzo zbliżony, pasuje pod fingertipa, no i ma ten sam sensor co ona. Z podkładek polecałbym X7-200/500MP lub Tesoro Aegis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...