Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2015

Polecane posty

W końcu przeszedłem.

Walka z ostatnim bossem jest najgorzej skonstruowaną walką z ostatnim bossem w historii walk z ostatnimi bossami. (Na myśl przychodzą mi jeszcze Titan Quest i Polanie 2 RPG, które mają szansę wygrać z Wolverine'm pod jednym względem - tam doszedłem do ostatniego przeciwnika, ale żadnej z tych gier nie przeszedłem i nie mam zamiaru). W Wolverinie jednak nie chodzi nawet o to, że Deadpool (Ach! Zdradziłem to, teraz kto nie widział filmu, będzie zły!) jest zbyt potężny, ale o samą architekturę poziomu - nie dość, że brzydki, nie dość, że nie da się w sensowny sposób ustawić w nim kamery, to jeszcze - co najważniejsze i najgorsze - pozwala przeciwnikowi na zrzucenie bohatera w przepaść w ostatniej fazie walki, co zmusza do powtarzania większości pojedynku. A gdy dojdziemy do ostatniej fazy, robi to ponownie. I ponownie. Łącznie przegrałem z nim około 20 razy i dopiero za 21-szym udało mi się go zniszczyc, przy czym ANI RAZU nie pobił mnie przez K.O. - zawsze albo rozwalał ziemię pod moimi nogami, albo strzelał we mnie laserem akurat w momencie, gdy przeskakiwałem nad przepaścią, a dwukrotnie - w skrajnych przypadkach - powalał w walce wręcz, teleportował się i rozbijał mi ziemię pod plecami - wszystko w sekundę, zanim miałbym szansę się ruszyć. Słowem - ring out.

Takie chamskie, nieuczciwe zagrywki nie są spoko. Żeby chociaż checkpoint ustawili w adekwatnej chwili, ale nie - jeśli spadniesz, musisz powtarzać prosty, ale długi pojedynek. Po tak świetnie skonstruowanej całej reszcie gry nie spodziewałem takiego rozczarowania na samym finale.

Punkt w dół od oceny, jaka ona by nie była, właśnie za ostatnią walkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam olbrzymi problem, bo XMen absolutnie nie działa... Mam XP Home SP3, Core2 Duo 3GHz, 3GB RAM, Radeon HD 4800, aktualne sterowniki i dla pewności zainstalowany od nowa DX 9.0c, mimo to gra pluje okienkiem beż konkretów (wystąpił bład, nastąpi zamknięcie)...

Ktoś wie, co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie freelancera - czy wy również macie problem polegająćy na tym, iż po zakończeniu kampanii nie możecie lvl'ować dalej? Robicie misje, zarabiacie, ale cel do następnego lvl to albo wykonanie misji (nie związanej z kampanią - ta jest już zakończona), albo określenie odpowiedniego poziomu "wartości gracza". Po zakupieniu czegokolwiek i sprzedaniu tego z zyskiem wasza wartość rośnie, przekraczając cel do następnego lvl, ale dalej lvl'ować nie można. Czy tylko ja mam taki problem? Jeśli tak to jak można go rozwiązać? Przeinstalowywałem grę, nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie techniczne. Zainstalowałem Wolverina i po odpaleniu go ze skrótu na pulpicie gra się uruchamia na chwilę (widać proces gry w menedżerze zadań) po czym się po chwili się on zamyka i nic się nie dzieje.

Sterowniki mam świeże, komputer reinstalowany, zresztą sama gra też była już reinstalowana. Żadne sztuczki z uruchom w trybie kompatybilności z ... ani też uruchom jako administrator nie pomagają.

------------------

System Information

------------------

Time of this report: 2/22/2015, 11:49:22

Machine name: BARTEK-DESKTOP

Operating System: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.150113-1808)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: MSI

System Model: MS-7816

BIOS: BIOS Date: 06/04/14 11:44:39 Ver: 04.06.05

Processor: Intel® Core i5-4590 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz

Memory: 4096MB RAM

Available OS Memory: 4040MB RAM

Page File: 2162MB used, 5915MB available

Windows Dir: C:\Windows

DirectX Version: DirectX 11

DX Setup Parameters: Not found

User DPI Setting: Using System DPI

System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)

DWM DPI Scaling: Disabled

DxDiag Version: 6.01.7601.17514 32bit Unicode

Card name: NVIDIA GeForce GTX 760

Manufacturer: NVIDIA

Chip type: GeForce GTX 760

DAC type: Integrated RAMDAC

Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_1187&SUBSYS_326519DA&REV_A1

Display Memory: 3754 MB

Dedicated Memory: 1990 MB

Shared Memory: 1763 MB

Current Mode: 1680 x 1050 (32 bit) (60Hz)

Monitor Name: SyncMaster T220/T220G,SyncMaster Magic T220/T220G(Digital)

Monitor Model: SyncMaster

Monitor Id: SAM03E5

Native Mode: 1680 x 1050(p) (59.883Hz)

Output Type: DVI

Driver Name: nvd3dumx.dll,nvwgf2umx.dll,nvwgf2umx.dll,nvd3dum,nvwgf2um,nvwgf2um

Driver File Version: 9.18.0013.4475 (English)

Driver Version: 9.18.13.4475

DDI Version: 11

Driver Model: WDDM 1.1

Driver Attributes: Final Retail

Driver Date/Size: 11/13/2014 01:20:36, 19966344 bytes

WHQL Logo'd: Yes

WHQL Date Stamp:

Device Identifier: {D7B71E3E-52C7-11CF-116B-68121CC2C435}

Vendor ID: 0x10DE

Device ID: 0x1187

SubSys ID: 0x326519DA

Revision ID: 0x00A1

Driver Strong Name: oem13.inf:NVIDIA_SetA_Devices.NTamd64.6.1:Section035:9.18.13.4475:pci\ven_10de&dev_1187

Rank Of Driver: 00E02001

Video Accel: ModeMPEG2_A ModeMPEG2_C ModeVC1_C ModeWMV9_C

Komputer spełnia wymagania kilkukrotnie zapewne, zresztą grałem w Wolverina dawno temu na znacznie słabszej konfiguracji.

Nie miał ktoś może podobnego problemu i nie znalazł rozwiązania?

Pozdrawiam

HuskyDC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...