Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2015

Polecane posty

pismo powinno dawać bez żadnych DRMów i innych steamów (a przecież wiem że to możliwe bo Faery: Legends of Avalon dali bez DRMów, a wersja sklepowa wymaga jakichś aktywacji).

Piszesz tak, jakby to CDA szło do dystrybutorów i wykładało własne żądania.

Zejdź pan na ziemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Genialny" pierwszy pełniak. Na razie nie będę nic komentował bo jeszcze 2 ale zapewne będzie je można spotkać w koszyku z grami w pierwszym lepszym spożywczym ;) No dobra dobra, poczekam. Może zostanę miło zaskoczony i wreszcie kupię numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to błysnęło, rypło i mamy Freelancera. Jestem na tak, ale trochę pomarudzę, bo gierka nie była tym czego oczekiwałem (jak wyszła), ale co tam. Biorę! :P

Dobra, teraz czekam na ostatni pełniak. Początek 2015 zapowiada się dobrze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie staram się już nie kupować wersji z pism, z wyjątkiem pełniaków, których nie ma i nigdy nie było w sklepach, ale...Nie mam teraz kasy (i pewnie za szybko mieć nie będę) na pudełkowego Freelancera. Taki, sidiekszynowy jak najbardziej mi wystarcza. Zeusie Olimpijski, piękny pełniak, jeden z najlepszych (najlepszy?) w tym roku. Ja wiem, że gimby będą marudzić, że symulator, że trudne, że po angielsku, ale to jest największa pozytywna niespodzianka od czasów Imperium Galactica na waszym coverze. Kupie ten numer, nawet jeśli będę miał okradać cyganów pod kościołem. Do mojej kolekcji Freespace, Battlecruiser 3000AD, NOMAD, Absolute Zero, The Last Dynasty, Shockwave Assault, Pyrotechnica, Star Crusader, X-Wing Alliance, Tachyon the Fringe i X-Com Interceptor dołącza kolejny symulator sci-fi. Miodzio:)

Czekaj, czy to nie ty wczoraj marudziles, ze pelniaki do bani? Niedaleko u was od milosci do nienawisci i odwrotnie... {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant a)

Wykosztowaliście się na licencję gry AAA+ i dlatego dwa crapy dajecie a poza tym wszystko po angielsku

Wariant b)

to numer pożegnalny, już więcej nie będzie CD-A bo zbankrutowaliście

Za pół darmo dają mu ciekawe pismo, kody do jednej z najlepszych gier F2P, przyjemną gierkę (dodatkowo na steam) i rzadkiego klasyka a ten jeszcze narzeka. Znajdź mi inny taki zestaw za 15 zł. Ciekaw jestem czy na następny numer też będziesz narzekać bo nie dadzą ci na płytce najnowszego Battlefield'a smile_prosty.gif

Btw, znajomość podstaw języka angielskiego to rzeczywiście bardzo trudna sztuka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niesamowicie excite jeśli chodzi o Freelancera. Ta gra jest absolutnie genialna, co udowadnia mój Overwolf (patrz: sygnatura, konto założone w maju tego roku). Pytanie tylko: czy wśród tych "kilku modów" jest też Discovery Freelancer?

Co prawda Discovery to nieco trudniejsza forma zabawy niż Crossfire (cały ten rolplej i trzystronicowe zasady, ale da się przeżyć), ale jest o wiele fajniej zrobiony jeśli chodzi o połączenie go do całego "lore" Freelancera.

Ogólnie polecam grę i kupujcie następne CD-Action bo chociażby dla samego Freelancera jest warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariant a)

Wykosztowaliście się na licencję gry AAA+ i dlatego dwa crapy dajecie a poza tym wszystko po angielsku

Wariant b)

to numer pożegnalny, już więcej nie będzie CD-A bo zbankrutowaliście

Od kiedy Freelancer to crap? Jesli stwierdzasz tak tylko na podstawie wieku tej gry, to pewnie wszystkie tytuly majace juz ponad 5 lat to crapy sa dla Ciebie. Wliczajac w to takie perelki jak Planescape Torment, Half-Life 2, pierwsze Modern Warfare, Fallout itp. No a jesli dla Ciebie to crap tylko dlatego, ze nie odpowiada Ci gatunek gry, to problem jest raczej z Toba, a nie z gra...

A co do wariantu B, to jak to ktos kiedys powiedzial "Psy szczekaja, karawana jedzie dalej"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że po wyjściu tego numeru liczba graczy na serwerach mp (szczególnie Hamburg City) wzrośnie ^^ Jest już ich duża liczba, ale paru więcej polaków nie zaszkodzi smile_prosty.gif Polska scena FL'a nie jest jeszcze martwa. Świadczy o tym np. polski klan <{NS}> działający na serwerze Hamburg City.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...