Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 01/2015

Polecane posty

Hamburg City co prawda jeszcze dycha, ale nie ma sensu tam grać, z prostego powodu który ma dwie literki - BB, czyli Blackbirds, innymi słowy po prostu cziterzy. v0dk4 z tego co wiem nie ma już ochoty rozwijać antycheata pod HHC i BB czitują sobie ile im się podoba.

Chociaż prawda, że na Hamburg City było bardzo wiele miłych chwil spędzonych, głównie z dobrymi ziomkami z 317th (wcześniej [Division.PL]) i Western Alliance.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, pierwszego Baldura bym z miłą chęcią przygarnął (w wersji dostosowanej do nowych komputerów- nie mam na myśli Enhanced Edition a coś w rodzaju jak na gog.com). Cóż, są gry które starzeją się z godnością (Baldur, Stalker, Wiedźmin, Twierdza, Company of Heroes Kompania Braci) a są gry które niestety staną się crapami.

Na Dungeon Siege II- choć jeszcze nie grałem- nie narzekałem a wręcz podobało mi się to.

Po prostu jak dają stare to niech się wysilą smile_prosty.gif

Ale czekam na finał smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak dają stare to niech się wysilą smile_prosty.gif

Ale czekam na finał smile_prosty.gif

Znaczy chcesz mi powiedzieć że Freelancer to gra która się zestarzała i jest nic niewarta? Żarty. No ludzie, ja przedwczoraj skończyłem polskiego Świrusa (recka na blogu) z 1996 i się świetnie bawiłem. To że CDA daje stare gry nigdzie niedostępne a będące megaklasykami jest jak najbardziej na plus.

Smuggler -----> ja nie marudzę na pełniaki. Jestem cholernie staroświecki, nie uznaję steama, origina, "kajdanów", aktywacji przez neta itp. Posiadam zbiór ponad 600 oryginalnych gier, tal od 1994 do około 2010 (niewiele z lat późniejszych). Żadna nie wymaga neta do czegokolwiek. Dla mnie gra ma się instalować i już, jak w latach 90tych. Dodatkowe aktywacje i konta bo takie jest widzimisię producenta nie pasuje mi. Wiem, że nie każdy to rozumie, ale ja już tak mam i nie zmienię zdania. Wiem, że to nie wasza wina. Ot, po prostu miałem kiedyś nadzieję że pismowe pełniaki będą omijać te wszystkie steamy itp. Niestety się myliłem. Ale to bardziej mój problem niż wasz. I błagam was - więcej takich klasyków albo gier niedostępnych w sklepach (np. Legend of Grimrock). Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburg City co prawda jeszcze dycha, ale nie ma sensu tam grać, z prostego powodu który ma dwie literki - BB, czyli Blackbirds, innymi słowy po prostu cziterzy. v0dk4 z tego co wiem nie ma już ochoty rozwijać antycheata pod HHC i BB czitują sobie ile im się podoba.

Chociaż prawda, że na Hamburg City było bardzo wiele miłych chwil spędzonych, głównie z dobrymi ziomkami z 317th (wcześniej [Division.PL]) i Western Alliance.

Oprócz BB mianem cziterów określa się również USAF :) Czasem jednak dochodzi po prostu do wypędzania ich z serwera za pomocą bitew w stylu 10v4 :)

Na przykład tutaj:

ckmKFLx.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bluestorm

Kogo zniechęcasz to zniechęcasz, ja tam się na multi nakręcam. O ile je ogarnę smile_prosty.gif

Ale serio, dawno z pełniaka tak się nie cieszyłem smile_prosty.gif

edit:

Równiutkie 1500 postów smile_prosty.gif

Oprócz samego MP myślę, że spędzisz godziny w SP odkrywając przeróżne lokacje i ich historię smile_prosty.gif Warto chyba dodać, że świat jest w 100% otwarty biggrin_prosty.gif Same umiejętności w MP to kwestia godzin spędzonych na trenowaniu walki PvP smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA nauczyło mnie jednej rzeczy, mianowicie tego że ani gatunek ani wiek gry nie powinien decydować o tym czy w nią zagram czy nie.Gimbuchy ogarnijcie się bo się nauczyliście że gry ze starą grafiką są ble.Wy się cieszcie że CDA do pisma wogóle coś daje i że są tu gracze którzy chcą pograć w starsze gry.Ja o tych dwóch grach wogóle nie słyszałem i dziękuje CDA że będę mieć okazje zagrać w niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonusy - Niby nie potrzebne, ludzie marudzą, ale że akcja się powtarza, więc ludzie chyba jednak korzystają z tych kodów. W WoT co prawda nie gram, ale może sprawdzę, o co cały ten szum.

Tak swoją drogą, ciekawe czy kiedyś nas zaskoczycie kodami do DLC jakichś znanych gier.

Pirates of Black Cove Gold Edition - Już mam, chociaż do tej pory jeszcze tego nie sprawdziłem. Co prawda gra zbierała takie sobie oceny, ale podobno nie jest aż tak zła.

Freelancer - Jak dla mnie gra numeru. Ładnie się zgrało z ukończeniem prac nad modem poprawiajacym grafikę (news chyba z poniedziałku).

X-Men Origins: Wolverine - Nie miałem przyjemności zagrać (chociaż kiedyś dawaliście chyba demo), ale słyszałem, że jak na "filmową grę" Wolverin naprawdę daję radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirates of Black Cove Gold Edition - nie uznaje steama, więc tej gry też nie

Freelancer - gra numeru, prawdopodobnie najlepszy pełniak od ładnych paru miesięcy.

X-Men Origins: Wolverine - nigdy bym tego nie kupił (nie mój gatunek), , ale bez steama a brat ma i mówi że fajne więc traktuję jako bonus do Freelancera. Zagram, bo lubię X-Menów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...