Skocz do zawartości

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]


SilentBob

Polecane posty

  • Odpowiedzi 700
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

AAAAA. Co zapamiętałam z filmu najlepiej? Nos. Zdecydowanie ten nos.

Also, rudy Hitler.

Ta śmierć Solo... SERIO? Żałosne. I słabe. Rozczarowanie wielkie.

Romans wciśnięty na chama. Finn friendzoned so much. :D

A kiedy Kylo zdjął maskę przestałam go brać na poważnie.

Ale, ale - PŁASZCZ. MASKI. GŁOS KYLO. HHNNNNNG.

I Sokół. I BB-8. CHCĘ TAKIEGO. <33333333333

W ogóle nie wiedziałam, że Luke się pojawi. Zaskok spory, bo nie liczyłam, że go pokażą w filmie!

Ciekawe, ile mu zapłacili za występ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Czy ja wiem, czy śmierć Hana Solo to słaba rzecz? Przynajmniej Disney nie trzyma się kurczowo obsady i nie boi się takich zabiegów. Wiadomo, lepiej widzieć w każdym filmie Marvela śmierć bohatera, żeby na koniec się okazało, że on jednak żyje :v

PS. Możemy już w końcu pomijać tagi i pisać normalnie o tym filmie? :|

Każdy zainteresowany raczej film już obejrzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie tam Kath widziała jakikolwiek romans, ale to chyba jest jakieś damskie zboczenie.

http://lava-alley.tumblr.com/post/135630909541/space-boyfriends

Dev, a w tej bajce były smoki? Mnie ta scena się nie podobała, była przewidywalna i mogła zupełnie inaczej wyglądać, takie jest moje zdanie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kath

Zgadzam się, że ta scena z jednej strony była dość przewidywalna, ale z drugiej, i tu zgadzam się z dodatkiem do recenzji Dema, ładnie zwieńcza rozwój postaci Hana. Od cwaniaka którego nic poza własnym dobrobytem specjalnie nie obchodzi, przez jednego z najlepszych pilotów Rebelii zaangażowanego w walkę, potem męża, znowu przemytnika uciekającego od odpowiedzialności i w końcu ojca, który postanawia się z tą odpowiedzialnością zmierzyć.

No i zmieniłem tytuł, skoro pojawiła się taka koncepcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAN SOLO UMIERA.

A tak serio, to dzisiaj sobie myślałem nad Poe, którego ucieczki z Jakku nie widzieliśmy, gdzie potem nagle pojawia się podczas ataku Oporu. Nikt nie wie, co się z nim dzieje, nikt o nic nie pyta. Szpieg Najwyższego Porządku? Czy po prostu dobry materiał na książkę/komiks?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że takie rzeczy będą wyjaśniać w nowym kanonie.
Aktualnie skupiali się tylko na wydarzeniach pomiędzy Nową Nadzieją, a Imperium Kontratakuje, teraz dopiero się zacznie przygoda z rozwijaniem filmu. Cieszę się, że spory nacisk kładą właśnie na komiksy, bo zawsze to była mocna strona Expanded Universe w przeciwieństwie do książek, gdzie na 20 tytułów trafiało się 5 naprawdę dobrych książek. No i kreska jest przecudowna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...