Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bejker72

Medieval 2 Total War

Polecane posty

Mam problem z instalacją dodatku Królestwa. Otóż jak wiadomo dodatek ten wymaga Medievala 2 w wersji 1,2/1,3. Po nieudanej próbie odnalezienia patcha 1,0-1,2/1,3 postanowiłem pobrać go z sieci. Trochę mi to zajęło zważywszy na mój "boski" net. Gdy go odpalam i chce zainstalować dostaję taki komunikat:

Screen[LINK]

Instalacja patcha zostaje przerwana i nie mogę w ten sposób zainstalować Królestw. Podstawka chodzi bez problemu. Gra z serii Total War Ery Wielkich Wojen.

Sprzęt:

AMD Athlon X2 5200+

GF 8800 GT 512

2 GB RAM

DirectX i stery najnowsze mam.

Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem, bo miałem patcha do angielskiej wersji językowej a gra była spolszczona. wystarczyło podmienic plik "localized.pack" z tym od angielskiej wersji gry.

Ale nie wiem co zrobic dalej bo po wypakowaniu plików z królestw mam plik taki sam jak we folderze z grą (chodzi o "localized.pack"). jakby co to mam pirata

...i ostrzeżenie za piractwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym ściągnąć moda Stainless Steel (ten co jest opisany w CDA 04/2009) no i w wymaganiach jest napisane że potrzebuję Miedka z patchem 1.04 i 1.05.

Szukam po googlach jak głupi tych dwóch patchy i znaleźć ich nie mogę.

Czy przypadkiem patche 1.04 i 1.05 to nie dodatek? A jeśli nie to gdzie moge je znaleźć?

Edit: Ściągam Wersję 6,1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...