Skocz do zawartości

Fantasy Premier League


raveno

Polecane posty

Ja trochę zmieniłem koncepcję składu. Jakoś nie pasował mi Silva i wziąłem Bale'a. W końcu miał świetny początek zeszłego sezonu, a później raczej cienko prządł. Liczę, że w tym sezonie Walijczyk pobije wszystkie swoje rekordy. 8 mln to dość kusząca cena jak na potencjał tego zawodnika. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczyłem na Szarla i wymieniłem Bartona. Widzę, że dobrze zrobiłem bo dzisiaj gruchnęło jak z nieba, że odchodzi z Newcastle. "Sroki" praktycznie na własne życzenie rozbiły swój zespół i skazały go na spadek. Sprzedali za ogromne pieniądze Carrolla, nie ma już Nolana i Bartona. Niedługo nic nie zostanie z tego składu, który w zesżłym roku grał tak przyjemnie dla oka.

Ciekawe co będzie teraz - za słaby na mocne kluby, za drogi dla większości w Premier League.

Idealny dla Evertonu :thumbsup:

Zastanawiam się nad wymianą VDV, ale staram się trochę kusić los. Tottenham gra pierwsze spotkanie z Evertonem, więc a nuż powinie mi się noga, a niebiescy przy okazji wygrają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zainteresowałem się właśnie Fantasy Premier League. Akurat dobry okres bo chwila przed początkiem sezonu. Teraz próbuję sobie jakoś skład dobrać. Ale wydaje mi się, że opcja auto jest najbardziej praktyczna. Używaliście jej? Jakby ktoś miał czas, z osób ktore grają, to mógłby na PW, wysłać ogólny zarys i podstawowe zasady w tej grze? Byłbym wdzięczny, to na początek, bo teraz nie bardzo mam czas na przeczesywanie poradników. ;)

Również chętnie bym się dołączył do ligi. Moja drużyna to Incredible Eleven FC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko bo padam ze zmęczenia po meczu Legii ...

Marvilton FC

Skłąd obecnie wygląda tak, i za nic nie zamierzam go już zmieniać, bo uważam iż Ci zawodnicy pomimo roszad w klubach są nadal wystarczająco dobrzy aby pociągnąć mnie do wysokiego miejsca... W tamtym roku były ogony, ale teraz mierze w 1900+ pkt i nie spocznę póki tyle nie osiągnę :D

Robinson/El Habsi

Samba - Enrique - Skrtel - Luiz/Huth

N'Zgobia - Taarabt - Bale/Nani/Sinclair

Suarez - Odemwingie - Holt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKS Gwarek Olkusz po złożeniu wszystkich wymaganych dokumentów też ma w tym roku nadzieję na otrzymanie licencji na grę w lidze H2H od TZPNu (Turowego Związku Piłki Nożnej :wink:).

Na ten moment udało się zakontraktować następujących zawodników:

Given-Ruddy

Luiz-Kompany-Gibbs-Shawcross-Givet

Bale-Arteta-Sessegnon-Sinclair-Jarvis

Rooney-Suarez-Zamora

Negocjacje ze śmietanką Premier League wciąż trwają i skład na pewno nie jest ostateczny.

Słyszeliście? Joey Barton odszedł z Newcastle. Powodem jest ponoć jego krytyczne wypowiedzi o klubie i w związku z tym rozwiązali z nim kontrakt. Tak więc Barton jest do wzięcia za darmo.

Do wzięcia za darmo powiadasz? Szkoda, że nie w FPLu, bo chętnie bym skorzystał :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon, węc trzeba zacząć ;D

Na razie taki skład

Schwarzer

Luiz Clichy Simpson

Bale Dempsey Wilshere Ramires

Rooney Suarez Drogba

Zatsanawiam się nad zmianą bramkarza na Givena, hmmm ?

Tak samo nie wiem czy Ramires będzie grał w pierwszym składzie, bo jest też Kalou, ale w FPL jest on pomocnikiem, a mi się wydaje, że częściej gra w ataku jak wchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mam mętlik w głowie i nie wiem co robić. VdV, Odemwingie, Suarez i Skrtel podobno mogą nie zagrać w pierwszym meczu, Chicharito nie wystąpi na bank. Nani przekonał mnie, że warto na niego postawić, ale przy tylu kontuzjach, to już sam nie wiem kogo kupić. Być może już po pierwszych paru kolejkach będę musiał wykorzystać dziką kartę, bo skład na pierwszą kolejkę może być całkowicie awaryjny przez tyle absencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że mogą mecze odwoływać jeżeli tego bajzlu z bandytami do weekendu nie opanują.

Też możliwe, ale to chyba w Londynie taka krytyczna sytuacja? Tak czy siak, zagrożone byłyby wtedy aż 3 mecze - QPR, Fulham i Tottenham grają u siebie. Szkoda... Mam nadzieję, że terminarz nie rozleci się już na początku, bo to bardzo denerwujące. Przez ostatnią zimę odpadłem z pucharów już na początku, bo miałem bodajże 8 punktów w kolejce.

P.S. Mecze WHU, Charltonu i Crystal Palace w Carling Cup już przełożone... Czarno to widzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie co dowiedziałem się o FPL i z chęcią pograłbym w forumowej lidze.

Nazwa drużyny: FC Sochaczew United, tak więc prosiłbym o kod.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym się Was jeszcze zapytać co sądzicie o moim składzie, jako doświadczeni gracze FPL:

Hart

Hutton, Assou-Ekotto, Simpson,

Sinclair, Jarvis, Nani, Dempsey

Rooney, Suarez, Bent

Ławka: Ruddy, Alcaraz, De Laet, Dyer

Obronę zrobiłem dosyć tanim kosztem, bo raczej najwięcej punktują gracze ofensywni (przynajmniej z tego co czytałem). Dlatego zaoszczędzone pieniądze wydałem na bardzo dobrych piłkarzy ofensywnych i mam nadzieję, że dobrze zrobiłem. Dodam jeszcze, że Benta będę chciał w przyszłości wymienić na Chicharito, bo wydaje mi się, że ten zawodnik ma ogromny potencjał i może zdobyć wiele punktów.

Bardzo prosiłbym o sugestie, podpowiedzi i wytknięcie moich błędów, bo i te pewnie się w moim składzie pojawiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że mogą mecze odwoływać jeżeli tego bajzlu z bandytami do weekendu nie opanują.

Jak oglądam wszelkie wiadomości to myślę o tym samym. W niektórych dzielnicach podobno było naprawdę nieciekawie. Londyn jednak jest teraz trochę opanowany. W innych miastach się zaczyna trochę burd też. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i będziemy mogli cieszyć się meczami :D

Z racji, że startuje sezon, ponawiam swoją prośbę o przyłączenie się do forumowej ligi. Proszę o priv. Moja drużyna to: Incredible Eleven FC

Z góry dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zaczynam ogarniać tą grę, jakby ktoś miał jakieś uwagi do mojego składu (noob here) to mówić :). Oto on :

Foster

Hughes Clichy Sagna

Yaya Toure N'Zogbia Meireles Brunt

Odemwingie Bent Gyan

ławka :

Howard Riise Kompany Davies

Można zapro do ligi ? Mój klub to WhiteRedWhite Power.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to będzie mój pierwszy sezon w FPL (i pierwszy post na forum CDA).

Mój skład:

Reina

Baines Hughes Cahill Enrique

N'zogbia Nani McCarthy Downing

Campbell Odemwingie

Ławka: Mucha, Samba, Wilshere (kontuzja?), Suarez (prawdopodobnie nie zagra w pierwszej kolejce)

Jakby ktoś miał jakieś uwagi co do tego składu to pisać :P

Proszę o wysłanie do mnie kodu do ligi, pozdrawiam ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zespół: WirusCrack Team, tak jak i w poprzednim sezonie.

A zaczynam takim ustawieniem:

Al-Habsi - Rafael, Hangeland, Kompany - Cleverley, Dempsey, Malouda (V), N'Zogbia, Jarvis - Davies K, Rooney ©

Na ławie na razie przesiadują:

Hennessey, Best, Huth, Jagielka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja drużyna to Dunajec.

Skład:

Szczęsny(ARSNL)

Sagna(ARSNL) Jagielka(EVR) Cahill(BOL) Johnson(WOL)

Bale(TOT) Wilshere(ARSNL) Maxi Rodriguez(LIV) Pennat(STO)

Hernandez(MU) Rooney(MU)

Ławka:Al-Habsi, Samba, Brunt, Ameobi.

Wyślicie priva z numer.

P.S

Wilshere będzie grał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Wydaje mi się, że posłałem już kody wszystkim, którzy się zgłosili. Jakby co pisać na PW. Kuba i Adi sprawdźcie swoje skrzynki. Udało się też przesłać PW Sir Zirowi, czego wcześniej nie mogłem uczynić przez zapchaną skrzynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... RVP wyzdrowiał i trzeba znaleźć dla niego miejsce w drużynie. Z drugiej strony Torres nie zagra, co oznacza, że Drogba znowu może zaliczyć hat-tricka na otwarcie sezonu. Trzeba będzie jeszcze się zastanowić kogo wybrać.

P.S. Myślę, żę TO może się wam przydać. Mam nadzieję, że nie trzeba instrukcji obsługi ;) Mogą być błędy, bo nie chciało mi się sprawdzać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogba znów stał się ciekawym wyborem. Troch podobnie jak dwa lata temu, kiedy jako jeden z nielicznych wybrałem go do składu. Wtedy strzelił dwa gole w wygranym przez Chelsea 2:1 meczu z Hull. Teraz jest po trochę gorszym sezonie, w drużynie do której ściągnięto Torresa i Lukaku. Najlepszy asystent w lidze, po Nanim, a przed rokiem 12 trafień. Tylko 5 zawodników strzeliło jednak więcej niż 13 goli w całej lidze. Chociaż biję się z myślami. Jak na razie mam Suareza, który na Copa udowodnił, że może być jedną z większych gwiazd tego sezonu, a do tego wciąż jest dość tani. Oprócz tego Gervinho, który może brylowac w Arsenalu. Pierwszy ma jakiś drobny uraz i jego występ w pierwszym meczu stoi pod znakiem zapytania, natomiast drugi musi przekonać do siebie Wengera. Już nie raz Francuz swoją rotacją psuł mi plany...

Trochę zaryzykowałem kupując do obrony Johna Arne Riise. Ma potencjał, żeby strzelić kilka bramek w sezonie, a przy paru asystować. Fulham posiada ponadto całkiem niezłą defensywę. Jestem ciekaw jak the Cottagers będą się spisywali pod batutą nowego trenera Martina Jola. Do tej pory uważałem Holendra za całkiem niezłego fachowca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja drużyna to Dunajec.

Skład:

Szczęsny(ARSNL)

Sagna(ARSNL) Jagielka(EVR) Cahill(BOL) Johnson(WOL)

Bale(TOT) Wilshere(ARSNL) Maxi Rodriguez(LIV) Pennat(STO)

Hernandez(MU) Rooney(MU)

Ławka:Al-Habsi, Samba, Brunt, Ameobi.

Wyślicie priva z numer.

P.S

Wilshere będzie grał.

Hernandez ma kontuzję i nie zagra prawdopodobnie do 31 sierpnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...