Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziomal4826

Najlepsza gra na komórkę!

Polecane posty

Oczywiście: 1). Wiedźmin: Krwawy Szlak - walki na miecze, lokacje, przeciwnicy.... Ściągnąłem na wakacjach i od tej pory gram (prawie) tylko w to... 2). Gothic 3: The Beginning - Na PC, na komórkę, wszystko jedno, bo i tak świetnie: Khorinis zimą!!!!!!!!, pojedynki, misje! 3). Prince of Persia: Classic - oryginał z 1989 roku na komórkę! I wykonanie!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym przypadku jestem tradycjonalistą i wolę starego dobrego Snake'a :D żadna gra nie dostarcza takich emocji, szczególnie gdy cała klasa gra na lekcji i próbuje pobić rekordy :rolleyes: Jeszcze na Nokiach jest taka gra, gdzie porusza się kulką po planszach, nie pamiętam jej nazwy, ale jest kozacka. :P A tak z nowszych, to chyba tylko wyścigówki, bo sportowe, strzelanki i strategie na komórkę to bardziej katorga niż przyjemność.

Edit: byłbym zapomniał o Milionerach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem (a może właśnie nie?) zaskoczony popularnością gierek, które bazują (w zasadzie głównie tytułami) na głośnych premierach "dużych"platform. Moim zdaniem są to przeważnie dość schematyczne produkcje - vide Prince of Persia, Wiedźmin i Assassin's Creed - abstrahując od tego, że akurat te tytuły dają radę, to jeden od drugiego różni się w zasadzie designem postaci i lokacji. Samochodówki na komórkę? Fajnej jeszcze nie znalazłem - w każdej w które grałem jazda samochodem była równie ekscytująca jak prowadzenie taczki. Reasumując - większość gier, jakie wymieniacie to w zasadzie elementy kampanii reklamowych. Przyznaję, że ja też jak głupi łapię się na to i ściągam je, ale żadnej nie przeszedłem - nie wiedzieć czemu większość z nich (może za wyjatkiem Wormsów) zupełnie bez sensu stara się być podobna do gier komputerowych.

Za to z czystm sumieniem mogę polecić każdemu platformówkę "Buddy the Shark" - sprawdźcie sami. Gra w pełni wykorzystuje potencjał graficzny telefonu, więc wygląda ładnie ale nie usiłuje udawać gry na PC. Dynamika jest dopasowana do specyfiki gry na telefonie, lokacje są zróźnicowane i z każdym etapem rośnie poziom trudności. Dla mnie - ideał gry na średniej klasy komórkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma ulubionej gry... są tylko ulubione ;)

Mam na myśli:

Pro Evolution Soccer 2009 - zawsze mi umila czas jak nie mam co robić

Assassin's Creed - wciągająca gierka, przeszedłem i na tym koniec

CoD 5 - po włączeniu tej gry byłem zaskoczony :P jedna z lepszych w jaką grałem, przeszedłem i zostawiłem

CoD 4 - podobnie jak "piątka" tyle, że steruje się grupą, a nie pojedynczym żołnierzem

Need For Speed Undercover - najlepsza ścigałka na komórkę, niezła grafika, przeszedłem tryb kariery, gram w wolnych chwilach

Snoop Dogg Cruisin' - ciekawa gra, wciągająca, polega na tańczeniu samochodem (hydraulika), umila mi wieczory

V-Rally 3D - ładna grafika i przede wszystkim gra przez bluetooth, przydaje się na nudnych lekcjach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione gry na komórkę dla mnie z:

wyścigówek jest Rally Master Pro. w to po prostu trzeba zagrać

platformówek to Wiedźmin (nie pytajcie się dlaczego :D)

strategi to missile island, i Naval Battle (bardzo fajnie zrobione)

sportowych to Bikini beach volleyball i Jamdat air hockey. (obydwie bardzo fajne. Polecam!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubione gry na komórkę dla mnie z:

wyścigówek jest Rally Master Pro. w to po prostu trzeba zagrać

platformówek to Wiedźmin (nie pytajcie się dlaczego :D)

strategi to missile island, i Naval Battle (bardzo fajnie zrobione)

sportowych to Bikini beach volleyball i Jamdat air hockey. (obydwie bardzo fajne. Polecam!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno ściągnełem sobie Wolfenstein' a RPG. Gra jest naprawdę niezła, ma w sobie mnóstwo smaczków. Na przykład: napisy na nagrobkach lub miejsca pojawien się kurczaków. Zawiera w sobie 9 misji, a każda to gdzieś około 20 minut grania. Dostarcza więc mnóstwo naprawdę dobrej zabawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Gangstar 2 (ver.1.0.7 - to ta z motorami i qadami i nowymi misjami)

2.Nba pro basketball 2009

3.Spore

4.Spyro - New Beggining

5.Real football i RF manager

6.NBA Smash

7.Zombie infection

8.Stalker

9.Star Wars: Imperial Ace

10.Windows Cleaner (świetny pomysł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ogłoszenia


×
×
  • Utwórz nowe...