Skocz do zawartości

Konkurs cyckowy - ogłoszenia, pytania, zapowiedzi i zasady.


bielik42

Przyszłość Konkursu Cyckowego  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak długo powinniśmy kontynuować tradycję Konkursów Cyckowych

    • Po wsze czasy (aż zabraknie gier albo cycków)
      17
    • Do rocznego jubileuszu - nawet najlepsze pomysły mogą się z czasem przejeść
      8
    • Nic mnie to nie obchodzi, bo i tak nie uczestniczę
      0
  2. 2. Jeżeli Konkursy Cyckowego powinny być kontynuowane - czego od nich oczekujesz?

    • Tej samej, niezmiennej formuły
      7
    • Zmian co jakiś czas
      18
    • Więcej nagród
      3
    • Lepsze nagrody
      3
    • Innego prowadzącego
      3


Polecane posty

  • Odpowiedzi 551
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

XII edycja zakończona, więc pora ogłosić termin i temat kolejnej edycji

(pechowa) XIII edycja rozpocznie się 21 Listopada

Temat Przewodni (specjalnie dla SilentBoba): Supermoce, Superbohaterki, Superbohaterowie, Supercycki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supercycki? O nie, aż boję się pomyśleć, jak zrozumieją to niektórzy użytkownicy confused_prosty.gif.

Cóż, z miejsca odpadną oblechy. Może i ktoś na urlopik się załapie? tongue_prosty.gif Bo ostatnio tylko bany i bany. Na urlopik bym kogoś wysłał.

Da się załatwić- wrzucę takie zdjęcia że nie starczy urlop do końca roku :-)

Myślałem że obecny temat przewodni jest super, ale następny będzie jeszcze super :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

welp. ostatecznie zabawy z cykaniem screenów skończyłem o 5 w nocy (rano?) i nie dość, że nie spałem dobrze, to jeszcze o 10 musiałem wstać żeby jechać po nową kuchenkę, więc jestem cokolwiek przytyrany i niewyspany i nie mam ochoty na szukanie czegokolwiek więcej. Jutro i pojutrze praca, więc też odpada, także to co tu podrzuciłem to jedyna rzecz jaką mam do zaproponowania na tę edycję. Ilość może rozczarowywać, ale napracowałem się przy tym naprawdę niemało (wiesz jak ciężko ustawić z poziomu gry taką kompozycję, która będzie idealnie zasłaniała to co trzeba?). Czuję się spełniony i niczego więcej już nie pragnę (choć trzy propozycje z nagród bardzo kuszące :P).

:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...