Skocz do zawartości

dziwne rzeczy których baliście się w dzieciństwie


kiceg

Polecane posty

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

580_resident-evil-3-nemesis-art.jpg

STARS... STARS...STARS

Całe dzieciństwo od kiedy wujaszek grał na PS1 w RE3 mnie prześladował...

Dostałem też kiedyś ataku paniki przy scenie z "Obcego" w której mały obcy wygryza się z brzucha podczas kolacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... kiedyś pamiętam, że raz się kładłem późno spać (przedszkole) z jakiegoś powodu i byłem przy telewizorze, gdzie rodzice coś oglądali. I akurat w tym momencie, kiedy oglądałem, był wampir, który wysysał krew z jakiejś kobiety. Przez kilka lat później zawsze jak spałem, to podciągałem kołdrę najwyżej jak mogłem, żeby wampir nie dobrał się do mojej szyi. Najgorzej było w wakacje, bo gorąco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakatu z czarami z harego potera szarego portiera

siostra przeczytała zaklęcie i powiedziała mi, że teraz wyrosną grzyby zamiast włosów

mojaej cioci, której dawno nie widziałem, a która przestała w tym czasie malować włosy (znaczy siwa była)

gościa o imieniu Wacław, który miał wąsy

filmiku animowanego, który w sylwestra pokazał mi kuzyn

niewiele kojarzę, ale wszyscy tam kończyli z urwanymi dłońmi i ostentacyjnie pokazywali zakrwawione nadgarstki

pamiętam tylko, że to miało być śmieszne

http://xp.cdn02.imgw...1D,w300h223.jpg

^ tego gościa, który wciąż trzyma tą $@#$# rękę w górze

mam księgę rekordów gwinensa rocznik 2000, tam go znalazłem

przez pół roku krzyczałem jak ktoś podnosił rękę do góry, co było wykorzystywane m.in. przez powyższego kuzyna

goryla z turoka (tego oryginalnego, pikselowanego), w którego grał mój tata (EDIT: grał w turoka, nie w goryla)

golluma... zawsze jak ktoś szedł gdzieś po ciemku i ja to widziałem/słyszałem, to wyobrażałem sobie jak ta mała łysa menda łazi i chce mnie udusić

i tysiąca innych dziwnych rzeczy, o których nie pamiętam

- pani Danusi z przedszkola,

you've seen some shiet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...