Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

O ile dobrze pamiętam to przynajmniej w dodatkach za jakieś zbierajki lub inne roboty poboczne w naszych kryjówkach pojawiały się nowe rzeczy choć głównie były to bronie :=) Nie za mocne w przeciwieństwie do innych trzeba przyznać. Co do małej ilości domków - popieram... jeszcze fakt, że samemu nic nie kupowaliśmy sprawiał, że nie było co robić z tą kasą. Tak samo popieram postulat o tym limicie amunicji. W poprzednich częściach go nie było & gra nadal była fajna. Tutaj już jest co trochę wymusza większą celność, ale gdy ktoś właśnie chce zrobić sobie wesołą zadymę? ;D Zawsze zostają kody bądź trainer. Na koniec nt. mitów... bodajże z San Andreas ktoś zrobił film jak Carl chodził sobie przez las w poszukiwaniu Yeti bądź czegoś innego. Nie muszę dodać, że w pewnym momencie wyskakuje twarz & masywny ryk z głośników. Dobrze, że przeczytałem komentarze i zdjąłem słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Mam mały problem.

Teraz gdy włączam GTA IV i w menu klikam rozrywka to zamiast ostatni zapis włącza się pierwsza misja :/

Oczywiście mogę ręcznie wczytać ale wolałbym automatycznie.

Wie ktoś co mogę z tym zrobić?

Może spróbuj zapisać gre ponownie, i wtedy powinno się wczytać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow... epicki filmik xd

Aż mnie naszła chęć ponownie zagrać i popróbować takie efektowne wypadki.

CO do 100%... to udało mi się osiągnąć w VC. Fakt, pomęczyłem się nieźle ale satysfakcja była.

Do San Andreas nie miałem już chęci, za dużo cholerka tego było :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywrócę temat do życia, pochwalę się, że w końcu udało mi się skończyć GTA 4 :D powiem tylko, że ostatnia misja (po wyborze

zemsty na Dimitrim

) jest trochę głupia - otóż

na samym końcu musimy ścigać motorówkę helikopterem, jednocześnie próbując w nią strzelać. w międzyczasie ktoś strzela do nas z rakietnicy, w końcu trafia, musimy awaryjnie lądować, a nasz uciekinier TEŻ musi się zatrzymać, bo motorówka TEŻ mu się zapaliła, kiedy ja właściwie ANI RAZU W NIĄ NIE TRAFIŁEM!

muszę zobaczyć, jak wygląda druga końcówka, po wybraniu

pomocy Dimitriemu

:)

a skoro przy tym jesteśmy... która misja wam się najbardziej spodobała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poor_leno - drugie zakończenie też jest głupie, przechodziłem GTA IV dokładnie 5 razy i zawsze wybierałem naprzemian zakończenia :) A najlepsza misja? O kurczę, trochę tego było. No cóż - najlepsza, to wg. mnie ta, w której

napadamy na bank (jeśli ktoś grał w EfLC to wie, że właśnie tam rozpoczynamy grę bohaterem z TBoGT), uciekamy policji pod ziemią i zawijamy się samochodem już na powierzchni. Jest jeszcze jedna, która mi się spodobała, a mianowicie ta z rozmową o pracę, kiedy to wstajemy i nagle strzelamy goścowi w czaszkę

:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poor_leno

Sprawdź z statystykach ile ci zajęło przejście gry.

Muszę się pochwalić ja przeszedłem w 14 godzin.

Za pierwszym razem za drugim nie pamiętam a teraz od czasu do czasu gdy mi się bardzo nudzi odpalaj GTA IV i przechodzę sobie kilka misji :D

@Kruczek11

Mi też ta misja w której

obrabiamy bank

bardzo się podobała :D

Ta w

muzeum

też była super, chyba tylko w tej misji wszyscy bohaterowie się spotykają, super że mogliśmy ją zobaczyć z trzech różnych perspektyw.

Ale chyba najwięcej strzelania w tej misji było w podstawce...

W jakim GTA najbardziej podobały wam się misje? mówię tu o GTA IV, TLaD lub TBoGT

Mi ciężko powiedzieć.

Ale mogę wymienić kilka które najbardziej zapadły mi w pamięci.

W GTA IV ta misja z

napadem na bank

czułem się trochę jak w grze K&L :D

W TLaD misja w której jechaliśmy na motorze jako

pasażer i naparzaliśmy do policji

, tak mi się spodobała że z 5 razy ją przeszedłem. I ta ostatnia misja.

A TBoGT ta w której musieliśmy

ukraść wagon

i ta z w której trzeba było

ukraść pojazd APC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja GTA 4 przeszedłem najszybciej w 11h. :D

Co do misji to mi najbardziej podobały się w :

GTA 4 -

napad na bank, w muzeum, z zabiciem Vlada i ratowaniem Romana

TLAD -

z wrobieniem Billiego i w więzieniu czyli ostatnia

TBoGT -

misja z pociągiem, No. 3, misja z transporterem opancerzonym, Sexy Time(rozwalanie statku bomba

:D )

Ogólnie to najbardziej mi się podoba taniec w TBoGT, a szczególnie w Maisonette 9, bo w tańcu grupowym jest zaczepista piosenka. :D Po prostu uwielbiam ja tańczyć. :D Holy YEA. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobały się misje:

Gta IV -

ostatnia misja, misja po której zostaje zabity Roman

:(

Gta TLAD -

każda misja była fajna

:P

Gta TBOGT -

misja w której niszczymy chelikopterem luksusowy jacht, misja z kradzieżą APC

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kujawa

A wiesz czemu Roman został

zabity

? Bo poszedłeś na układ z tą

gnidą Dimitrim

:/

A co do misji z jachtem to mało na niej klawiatury nie rozwaliłem :D

Strasznie ciężko się steruje tym helikopterem...

Ale potem zmieniłem taktykę naparzałem cały czas i w minutę rozwaliłem te

uciekające motorówki

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej spodobały mi się :

Blood Brothers-której musimy zdecydować czy mamy zabić Francisa czy Derricka(ja zabiłem tego drugiego

:tongue: )

Undertaker-jednym słowem kontynuacja misji Blood Brothers w której uczestniczymy

w pogrzebie jednego z braci McReary(zależy którego zabiliśmy :P)

Tunnel of Death-misja w której musimy odbić jednego więźnia,aby go potem zabić

Narazie EFLC nie mam,ale wkrótce się to zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w statystykach ile ci zajęło przejście gry.

60 godzin :D nie grałem jak najszybciej się dało, tylko się delektowałem :) muszę przyznać, że granie w kręgle i rzutki było całkiem fajne, dlatego dosyć często zapraszałem znajomych na nie (ale bilard to kompletna porażka :dry:), wycieczki motorówkowe i helikopterowe z Bruciem też były przyjemne. gdyby nie one, naprawdę oceniłbym grę niżej, ze względu na natarczywych znajomych i kochanki (które rzuciłem pod koniec, nie chciało mi się do nich jeździć), którzy w dodatku pisali do mnie sms-y, czy byśmy się nie spotkali, a kiedy zaraz po przeczytaniu wiadomości do nich dzwoniłem - automat... beznadzieja!

gdyby nie było limitu noszonej amunicji (8 sztuk pocisków do rakietnicy to czysta KPINA i zbrodnia dokonana na duchu i klimacie poprzednich części! :mad:), pewnie jeszcze dłużej by mi to zajęło. tak to nie można zrobić większej rozwałki, bo wiesz, że naboje się skończą wkrótce, do sklepu z bronią nie można wejść, jeśli masz na karku gliny, bronie porozrzucane po mieście uzupełniają tylko jeden magazynek (aczkolwiek mogę się mylić). można przez to tylko zrobić małą, nieplanowaną zadymkę gdy się gliniarz przyczepi, że ukradłeś auto...

najlepsze misje? hmmm, na pewno te z lataniem helikopterem - najpierw z Jacobem

pościg za drugim śmigłowcem, gdy LJ próbował zestrzelić go z rakiety

, potem ostatnia, gdy

ścigaliśmy Dimitriego, ale po wejściu na pokład wszystko było w naszych rękach - i latanie między wieżowcami po Algonquin, i strzelanie z miniguna. wcześniejsza jazda motorkiem po wybrzeżu w pogoni za łódką też była niczego sobie

. poza tym - misja "I'll take her", czyli najpierw

porwanie dziewczyny - nieźle się uśmiałem, gdy babka łapała za kierownicę i się szarpała

:D potem, po kilku misjach, wydanie dziewczyny za diamenty, które niestety straciliśmy...

. była też misja, w której trzeba było komuś (chyba temu gościowi z UL Paper, ale nie pamiętam dokładnie) "dotrzymać towarzystwa" podczas gdy on

płynął gdzieś motorówką, i zaatakowali go... Wietnamczycy? Koreańczycy? na pewno ktoś z Dalekiego Wschodu, o ile nie pomyliłem misji

:)

przedostatnia misja - po wybraniu

pomocy Dimitriemu musieliśmy odzyskać z Pegorino forsę ścigając ciężarówkę - lawirowanie motorkiem (wiem, że obok stał samochód, ale wolałem bardziej hardkorowo

:P) między rozrzucanymi beczkami było cokolwiek adrenalinogenne ;)

i jeszcze jeden temat poruszę - najlepsze teksty/rozmowy/sytuacje :)

1: sam początek, Niko i Roman znaleźli się w mieszkaniu, Niko zaczął opowiadać o tym, co się wydarzyło w czasie wojny, a Roman...

zasnął

:D Niko słyszy, że Roman chrapie, uderza w stół i krzyczy: Roman! You fat [beeep]!

2: Roman ukrywający się w koszu na śmieci, bo myślał że jest śledzony.

i rzeczywiście był

3: przed misją, w której

zabijamy Vlada, taki dialog między Niko a przyszłą ofiarą:

N - I told you to stay away from Mallorie!

V - Go away!

N - And now Roman is upset!

V (mocno ironicznym tonem) - Oh, Roman is upset!

4: po ostatniej pobocznej misji dla Jacoba, facet mówi, dlaczego ta była ostatnia: "There's too much Babylon". padłem :happy:

5: Florian/Bernie chcąc zabrać Niko na przejażdżkę, żeby się zabawić: "honey... you... are... STRESSED!" :P

6: przed misją "The blood brothers", Francis

tłumaczy Niko, dlaczego ma on zabić Derricka, ale Niko zamiast słuchać... ziewa i ogląda paznokcie

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najszybciej przeszedłem "czwórkę" w dziesięć godzin. Pamiętam, jak kupiłem ją w dzień premiery i szczerze mówiąc myślałem, że mi nie pójdzie. Ale kiedy pokazał się znaczek Rockstar byłem tak uradowany, że całą noc pykałem i w tą jedną noc zdążyłem dojść do końca. Do wszystkich misji dojazd taksówką, filmiki pomijane, kody na bronie i ogólny pośpiech. Ostatnim razem w 21 godzin (licznik xfire), z jeżdżeniem po mieście, oglądaniem filmików i ogólnym delektowaniem się grą. Same dodatki dosłownie w parę godzin każdy, ale także bez oglądania filmików. Mogę powiedzieć, że (według xfire) GTA IV jest prawie takie samo pod względem długości głównego wątku fabularnego jak GTA SA, które to przeszedłem w 23 godziny i stwierdzam, że gdyby nie częste powtarzanie niektórych misji, to na moim liczniku xfire, obie części GTA miałyby po tyle samo godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam problem . Ściągnąłem sobie spolszczenie z GTA Poland , najnowsze , w 100% spolszczone , v0.96 . Włączam żeby zainstalować , aż tu wyskakuje mi komunikat , że "posiadam nieaktyalną wersje spolszczenia , i mam se poszukać nowszej" . Hello ..... coś tu chyba nie tak . Mam zassaną najnowszą wersje spolszczenie , a tu wyskakuje mi taki komunikat ? .... Macie jakieś pomysły , dlaczego tak sie dzieje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - z tego co pamiętam ostatnia wersja spolszczenia przestała działać po 1 czerwca, zmień datę w systemie jeśli chcesz, żeby działało, lub czekaj na następną wersję.

A tu coś baaaaaaardzo klimatycznego.

Miłego oglądania.

@Kruczek, dokonałeś 'gwałtu' na tej grze. IMO tą grę tworzą filmiki, reszta (strzelanie, jeżdżenie) jest miłym dodatkiem. Gram obecnie drugi raz w GTA4 i znowu oglądam każdą scenkę ^^.

Najlepsze momenty dla mnie? 'Three leaf clover'

(szczególnie przy pierwszym odpaleniu TBoGT)

, 'Snowstorm' (za filmik po misji), pierwszy raz gdy grałem i

zabiłem Mikhaila

po czym wsiadłem do auta, na Vladivostoku zagrało Kino - Gruppa Krovi, a nad Dukes przechodziła burza.

Ślub Romana i śmierć Kate, wiedizałem, że po zemście na Dimitrim to wszystko wygląda zbyt pięknie, ale tego się nie spodziewałem

Jeszcze misje związane z

diamentami

ale tylko gdy mamy możliwość spojrzenia z wszystkich trzech stron.

I jeszcze każdy filmik z Bruciem.

Hit me! Come on, hit me! Oooowwwwww'

Brucie jest asem, świetna postać.

TLaD? Finał oraz jedna misja od Elizabety, gdzie

siedzimy na motorze Malcolma

no i spotkania z

Niko.

TBoGT? Praktycznie całe, od intra (no może z wyłączeniem misji z lataniem, kiedy nie szło mi za dobrze, oraz spotkaniami z Hernando i Armando(?) :P). Szczególnie spotkania z Yusufem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak mogłem zapomnieć o Bruciem? :D to jak się Niko naśmiewał o, hmmm... efektach stosowania sterydów, to, jak Brucie ćwiczył (thirty four... thirty five... thirty seven...), jak Brucie wymachiwał przed nosem Niko łokciem (I'm big, but I'm also fast. Wake up, boy! -Oh, I'm sorry. Can you show me that again?); w internecie też (tym w grze) czytałem wywiad z Bruciem, podczas którego ten zaczął uderzać głową o ścianę :D genialny na swój sposób chłopak.

cholera, muszę niedługo te Epizody kupić w końcu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruczek, dokonałeś 'gwałtu' na tej grze. IMO tą grę tworzą filmiki, reszta (strzelanie, jeżdżenie) jest miłym dodatkiem. Gram obecnie drugi raz w GTA4 i znowu oglądam każdą scenkę ^^.

Że soproshe? :D Nie no, wiem że tak się nie robi, lecz jeśli pierwszy raz przechodzę jakąś grę i gdy jest ona dobra, to wiem, że na 100% będę ją przechodził jeszcze raz, a jeśli już to wiem, mogę stwierdzić, że za pierwszym razem pobiję swój rekord, zmierzę się z grą i zobaczę, ile jest samego "mięcha" (akcja, czyli strzelanie, bieganie, jeżdżenie itd.), a ile do tego dołożono upiększaczy, czyli filmików i wymienionej przez Ciebie, szeroko pojętej reszty (zaiste :)). Zawsze najpierw cisnę i popędzam samego siebie żeby zobaczyć, czy twórcy gry mnie czymś zaskoczyli, czy zrobili grę, która na swoją długość składa się z samej akcji, czy pomaga sobie różnymi innymi rzeczami. To dość skomplikowane rozumowanie, ale ja już taki jestem - muszę udowodnić sobie i innym to, że jestem w stanie zrobić coś szybciej, lepiej niż większość graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...