Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

witam mam pytanie czy mozna korzysatc z modów do ubran w gta 4 legalnie ? http://gta.net.pl/011009,downloadcat.html bo chce sobie pobrac jena z tych wersji. Ma problem bo nie mogo znalesc Ileyna Faustin by zaliczyc wyzwanie NO MORE STRANGERS ale nie ma jej tam gdzie powina być czy mozna ja tylko spotkac przed zabiciem faustina ? czy póżniej tez sie moze tam byc czy jest w innyym miejscu ? oto mapa http://gta.net.pl/385,artykul,gta.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy mozna korzysatc z modów do ubran w gta 4 legalnie ?

Samo słowo "mod" wyjaśnia, że możesz robić to legalnie, wszak po to są, aby z nich korzystać.

EDIT: Przy słowie "mod" z kolei nie może być słowa o nielegalności, bo samo tworzenie moda jest legalne, nie mówiąc o ich późniejszym udostępnianiu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam zeby uzywacmodow trzeba miec zcrackowana wersje czy cos takiego dlatego sam nie modowalem gry.

A Ileyna pojawai sie dopiero po zabicu faustina i mozna ja spotkac w dzien (takmi sie zdaje ;p) do konca gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam zeby uzywacmodow trzeba miec zcrackowana wersje czy cos takiego dlatego sam nie modowalem gry.

Naprawdę? To raczej niemożliwe, aktualnie modding trzyma przy życiu wiele gier, więc jeśli GTA IV byłaby nastawiona na jakikolwiek modding to takie przypadłości można wykluczyć, ale nie wiem, jak się trzyma sprawa z GTA, jednakże twardo staję na swoim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie używać tagów

[spoiler][/spoiler]

jak piszecie o dosyć ważnym wydarzeniu jakim jest

zabicie Faustina

? Jestem już jakiś czas po zakończeniu GTA4, ale zapewniam, wciąż są jeszcze ludzie, którzy nie grali, lub dopiero zaczynają grę w GTA4, a takie rzeczy trochę psują zabawę.

BTW, ma ktoś jakieś wskazówki jak w misji od Yusufa Amira

z Little Birdem (Buzzardem) szybko i sprawnie wyeliminować motorówki? Albo chociaż jak ułatwić nieco sterowanie... Zatopienie jachtu jeszcze pół biedy, bo był celem stacjonarnym, z motorówkami mam nieco więcej problemów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz na padzie czy klawiatura + myszka? :) Mnie ta misja nie sprawiła żadnych problemów, bo owszem, lekko się napociłem aby utrzymać poziom

Buzzarda nad wodą podczas ataku na jacht wespół z unikaniem wystrzeliwanym RPG, ale statek zatonął tak czy siak

:happy: Z łodziami również problemów nie było, bo wystarczyło odpowiednio obniżyć lot, wajcha do przodu i pruć non-stop, żeby zobaczyć jak tracery lecą

. Może niskie fps przeszkadza w odpowiednim nacelowaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spolszczenie dopiero powstaje i znjadziesz je na tej stronie http://www.gtapolska.pl/ szkoda że ci ktorzy robia to spolszczenie nie sa dowinasowani przez jakiegos dystrybutora bo parce zapewne trfały by szybciej. Juz jakies 2 miesiące czekam na działajace spolszczenie do podstawki wiec sie jeszcze długo naczekasz zanim zrobia je do dodatkow :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem The Lost and Damned.

Strasznie smutny ten dodatek. Cała ta historia... brutalna, pesymistyczna. Zakończenie przygnębiające, wszystko wydaje się takie... bezcelowe.

Zresztą w GTA IV miałem to samo, decydując się na Revenge.

Potwornie żal było mi Niko, kiedy zastrzelili Kate.

Ale tak czy owak, bawiłem się z TLaD bardzo dobrze. Z początku misje były dość monotonne, ale potem gra złapała wiatr w skrzydła i naprawdę wciągnęła. Nie zgodzę się z tezą w CDA o braku charyzmatycznych postaci w tym dodatku - od głównego bohatera, przez Ashley (która w GTA IV pojawiała się w jednym filmiku i kompletnie nie była związana z fabułą, więc się nie liczy), Billy'ego, na pojawiającej się na chwilę i rozbrajającej Marcie kończąc.

8/10.

A przygnębienie po ukończeniu TLaD szybciutko mi przeszło, kiedy odpaliłem The Ballad of Gay Tony. Rozbraja już od początku i mam dobre przeczucia co do tego dodatku. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdecydowanie było bardziej żal gdy

przy opcji deal'u zastrzelili Romana

:/ Kate i tak nie było, bo nie chciała się potem odezwać

. Dlatego też uważam, że zemsta jest lepszym rozwiązaniem, bo

gniew i smutek Niko po stracie kuzyna jest

IMO o wiele większy. Co nie zmienia faktu, że smutny :( Natomiast TBoGT polecam za wszystko... od klimatu począwszy na efektownej rozróbie skończywszy. Przynajmniej ja bawiłem się o wiele lepiej w drugim DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo się lepiej bawiłem z Balladą. TLAD i podstawka mają taki sztywny, ponury IMO świat, natomiast w Baladzie wszytko tętni życiem. :D Świetna postać Yusufa Amira, świetny Mori i jego brat Brucie. :D

jak Brucie przywalił mu w nos w filmiku po misji No 3 to myślałem, że padnę ze śmiechu

:D

. Rockstar po raz kolejny dało czadu. :)

@Co do tej misji Sexy Time to jak lecisz za motorówkami to bardzo nisko i z karabinu rozwal jedną i potem drugą z przodu. Dwie za raz żeby były, potem poczekaj aż 3 Cię wyminie i tak samo szybko z karabinu, potem leć na dach. Ja miałęm czas 6:10 a dlatego, że jak lądowałem to za daleko o metr i nie chciało mi filmiku załączyć. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się zakończyć tą misję, wcześniej waliłem do motorówek z rakiet, a tym razem z minigunów, poszło o wiele szybciej, za pierwszym razem rozwaliłem się jeszcze koło helipadu na antenach (wirnik odpadł - ja bym przetransportował resztę śmigłowca do pay'n'spray i byłoby poi kłopocie :D), ale szybko powtórzyłem i udało mi się jeszcze szybciej :D

Dzięki za pomoc ^^, co prawda teraz mam problem z Celebrinatorem, ale dam jakoś radę :P

A co do klimatu to najbardziej podobała mi się podstawka póki co, TBoGT jest tuż za nią, TLAD następne (oczywiście), mimo ponurego klimatu TLAD miało swoje przebłyski, a podstawka miła wiele odcieni szarości i za to uwielbiam GTA4... BTW 'nienawidzę' Rockstar... Robią zbyt dobre gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę...

problem ze złapaniem?

:P Tutaj niestety już żadnych porad nie mam, bo po prostu trzeba robić to metodą prób i błędów. W każdym razie ja od razu grzałem do przodu zwiększając prędkość opadania & jakimś sposobem go złapałem

. Fajna scenka jest :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem posta, wszedłem do gry i przeszedłem misję za pierwszym razem tym razem tylko nurkując, wcześniej używałem też innych klawiszy, ale dzięki i tak, no a scenka jest pierwsza klasa :D Yusuf to jest gość, pokręcony jak nie wiem co... A jego misje są niesamowite :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We gettin' arab money! Raz, że to jedna z najlepszych postaci wykreowanych przez Rockstar w ogóle a dwa, że jego misje zawsze obfituję a akcje :)

Kradzież wagonu metra & to prucie się z helikopterami LCPD, APC sił NOOSE

, który btw. ma niesamowitą siłę ognia & robi piękną zadymę... No, gość jest diablo charakterystyczny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostke dodam, że w GTA IV robiąc misje dla Playboya X

(dokładniej mówię o wyczyszczeniu placu budowy)

wspominany jest Yusuf.

Z tego co pamiętam (mogę się mylić) z rozmowy wynika,że Playboy najpierw zorganizował wszystko tak żeby włoska mafia przejęła ten plac a później zaoferował się pomóc Yusufowi

. Ogólnie rzecz biorąc jest pełno takich powiązań pomiędzy GTA IV a EFLC. I nie chodzi mi tu wcale o takie oczywiste oczywistości jak

diamenty

. Co do samego Yusufa jest to zdecydowanie moja ulubiona postać z GTA IV a jego

somehow i lost my pants

miażdży.

PS. Yusuf Amir trialer :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązania są. I to całkiem sporo. Akurat przeszedłem podstawkę z dodatkami więc tego mi mówić nie trzeba :) Np.

w

TBoGT mamy uzupełniony obraz sytuacji misji w Chinatown znanej z TLAD, po której Billy idzie do pierdla. Jak się okazało, chciał wystawić Johny'ego

. Zresztą w rozmowach też w czwórce z imienia był Gej Tony wymieniony ;) Poza tym intra obu dodatków ukazują też "świętą trójcę" ;P A o całej sprawie z

diamentami

wliczając w to m.in

zabicie Jim'a przez Niko

nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich powiązań spodobał mi się tekst Luisa o Gracie kiedy ta

zostaje porwana - stwierdził, że musi nieźle wkurzać porywacza ^^, czy jak w TLaD zostaje wyjaśnione jak doszło do porwania Romana

Można wymieniać długo listę powiązań. Słuchając któregoś z wydań Weasel News słychać nawet informację o pewnym adwokacie z Vice City - Kenie Rosenbergu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to właśnie zadziwia genialność Rockstar. Robiąc podstawkę musieli już mieć w głowach wszystko ułożone, żeby dodatki były powiązane z podstawką. No i udało im się to znakomicie via.

kupno diamentów w dokach albo jatka w muzeum

. Obie akcje są we wszystkich 3 grach i idealnie się łączą. Wyjaśniają wszystkie niedopowiedzenia i to jest super. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz podstawki i dodatków pewnie powstawał równocześnie - w końcu na co jak na co, ale na mały budżet i brak ludzi (1000 osób zdaje się?) R* narzekać nie mogło. Efekt jest jednak faktycznie urzekający.

A ostatnio znowu krążą plotki o GTA V (jako exclusive'a na X360, hm :) ) i o GTA: Vice City HD. Pewnie na GamesCom R* coś pokaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako exclusive'a na X360, hm

Taa... Chyba nie masz na myśli sfejkowanych "list gier" które "wypłynęły" przed E3 ? Czego tam ekskluzywnego na X'a nie było...

No, chyba że masz jakąś wiarygodną informacje - chętnie poczytam :).

W sprawie Vice City Rockstar oficjalnie zdementował pogłoski, a to raczej nie wróży nic dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vice City w HD moze powstać w pakiecie gier z GTA czyli: 3, VC, SA, VCS, LCS na jednej płycie Blu-Ray na PS3. Bo Sony teraz odświeża klasyki i najlepsze gry z PS2 na PS3 więc może sie uda. Trzymam za to kciuki. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...