Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

albo jak ostatni ********** wejdź na torrenty i niczym się nie przejmując ściągnij..... <_< :angry: ( ironia)

Powstrzymaj się od pisania takich rzeczy dobrze Ci radzę. Jak nie masz nic mądrego do napisania to wstrzymaj się i wróć na forum dopiero jak coś wymyślisz. Takie posty są traktowane jako statsiarstwo.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ruhishu czyżby Twoja siostra była fanką GTA? :D

A żebyś wiedział :D

Nikt inny nie kocha tak jak ona robienia totalnej roz**** w mieście i siekania ludzi ze snajperek.

Tu nie chodzi tylko o GTA :)

Ona ogólnie lubi też FPP i i wyścigi. Pomogła w dylemacie (kupić Far Cry 2 czy BiA:HH) mówiąc, że chce FC2 bo jest więcej snajperek. W CoD4 potrafiła kilkanaście razy przechodzić misję z Prypecią byleby tylko z M21 postrzelać :D.

Ogólnie to kiedyś zapoczątkowałem taką politykę w naszym rodzeństwie. Jeśli dana gra interesuje tylko mnie lub siostrę to kupujemy ją osobno ale jeżeli jest coś na co się obydwoje napalamy to obowiązkowo ona musi się dołożyć do gry bo to byłoby nie fair gdybym miał wydać pieniądze podczas gdy ona by sobie w to grała za free :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby kosztowała 200 zł to nie jest dużo - Medal of Honor Airborne da się ukonczyć w 3 wieczory - do wakacji kosztował 129 zł (ostatnio zszedł do EA Classic, więc i cena jest adekwatna do jakości produktu). A GTA to kilkadziesiąt godzin grania - czemu miało by kosztować mniej? Jakby to przeliczyć - cena za godzinę zabawy (i to dobrej - bo gra jest już znana i zrecenzowana - nikt nie kupuje kota w worku) - to wyjdą jakieś grosze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiedziawszy wogóle nie dziwie się cenie, ponieważ myślałem, że będzie sięgać nawet pod 150, ale 134,90 za murowany hit, czemu nie??? ;) Tylko szkoda, że nie powiedziano co znajdzie się w pudełku z grą, myśle tu może o jakiejś mapce, instrukcji no nie wiem byle by coś w tej cenie było poza grą... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena musi być wysoka, bo jak robią raz na kilka lat DOBRĄ gierkę to mogą ją wycenić wysoko, bo wtedy duży zysk wpada. Gdyby FIFA kosztowała np. 80 zł co roku to by więcej ludzi ją kupiło. A tak jak GTA jest wycenione moim zdaniem to i tak troszkę mało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na wirtus.pl GTA 4 PC Pre Order na coś koło 130 zł. Ale ja i tak nie kupię, bo nie ma sensu i tak by nie jechało na moim złomiku. :( W sierpniu w przyszłym roku mam kupić nowy to już GTA 4 na pewno stanieje (koło 50 zł na pewno) i będę w nie ciął jak już wyjdą mody i inne bajery (nigdy nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło). No to czekamy i zacieramy recenz... ręce. Sądząc po wideo recenzji zamieszczonej na youtube'ie jest na co czekać. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha... W sierpniu to moze SA bedzie tyle kosztowac... Ile to juz lat minelo, a ono nie schodzi ponizej szesciu dych <_< . Jezeli chcesz kupic IV za 50 zl to musisz sie uzbroic w cierpliwosc... duzo cierpliwosci ;) .

[joke]

Edit: Slyszalem, ze dodatek ma byc jeszcze bardziej wypelniony szczegolami. Bedzie sie nazywal GTA Warsaw - wieksze korki w godzinach szczytu, wiecej dziur w nawierzchni, ale niestety powroca dlugie podroze miedzy miastami znane z SA... tyle, ze tym razem bez autostrad :lol:

[/joke]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha... W sierpniu to moze SA bedzie tyle kosztowac... Ile to juz lat minelo, a ono nie schodzi ponizej szesciu dych <_< . Jezeli chcesz kupic IV za 50 zl to musisz sie uzbroic w cierpliwosc... duzo cierpliwosci ;) .

Z 4 lata spokojnie... ale wtedy se nie pograsz, bo w 2012 jest koniec świata :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 4 lata spokojnie... ale wtedy se nie pograsz, bo w 2012 jest koniec świata :lol:

Ciekawe co będzie za te 4 lata, czy IV wytrzyma próbę czasu i czy okaże się równie ponadczasowa co poprzedniczki. Tak swoja drogą słyszałem opinię, że czwórka jest znacznie łatwiejsza niż SA i VC i dla wyjadaczy nie ma żadnych stresujących momentów (a te najlepiej sie zapamiętuje), wiecie coś na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najtrudniejsza jest trójka ;p. Potem już żadna nie była tak wymagająca (nawet sławetna szkoła latania i wysadzanie placu budowy), a czwórka rzeczywiście nie jest jakaś wymagająca. Najtrudniejsza, paradoksalnie, jest misja, w której nie oddajemy ani jednego strzału. Chociaż to pewnie też tylko moja opinia. Rzeczywiście w czwórce trudno o trudne momenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że stanieje o 50 zł, ale teraz zwątpiłem.

Nawiązując do tego, że kolega powiedział coś o dodatku GTA Warsaw (celowo nie cytuję), chciałem zauważyć, że grupka idiotów (bo jak ich nazwać, żaden z nich się na tym nie zna) z mojej miejscowości wymyśliła, że zrobi moda zamieniającego San Andreas na Ząbkowice Śląskie (moją rodzimą miejscowość). Oprócz tego wymyślili sobie, że jak wyjdzie GTA 4 i będzie łatwe do modowania i ich mod będzie na nim bazował. Śmiech na sali. Oprócz tego, że moda robią jakiś 3 rok to zaprezentowali jeden punktowiec. Swoją drogą bardzo przypomina on Save House z Shoreside Vale, bo widać screenie jakieś dziwne pozostałości po Claudzie Speedzie. Może to tylko moje wrażenie ale sami zobaczcie:

http://nasza-klasa.pl/profile/14358405/gallery/2

(zalogujcie się a potem wklejcie link jakby ktoś nie wiedział)

PS. Jeśli dałem to do złego tematu to sorry nie wiedziałem gdzie to wrzucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johny: Ci koledzy to myślą, że modowanie jest łatwe. GTA 4 ma świetną grafikę, więc będzie im bardzo ciężko. A z tym safe housem to masz rację w 100%.

A z tą ceną to będzie pewnie tak jak z GTA:SA, najpierw drogo, później tak samo, aż do spolszczenia i tak dalej. Szkoda mi takiej polityki, ale ona coś w sobie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... Chciałem jeszcze zauważyć, że nie rozumiem tej wielkiej "paniki" wśród ludzi "GTA 4 nie wyjdzie na PC". Ludzie tak było z GTA 3, GTA VC i GTA SA. Więc po dowiedzeniu się, że GTA 4 wyjdzie na PC słowa "A nie mówiłem" same pchają się na język. Przecież Rockstar zrobił zbyt duży biznes na poprzednich częściach na PC żeby z niego zrezygnować. A wracając do ceny. 130 zł jest niedużą ceną w porównaniu do Crisis: Warhead, który kosztuje 90 zł, a daje jakieś 10 razy mniej godzin gry. I trzeba zauważyć, że GTA 4 będzie grą, która nawet po przejściu głównego wątku fabularnego będzie do siebie przyciągać. A ile razy Warheada można przejść? Niech będzie 6. To i tak godzin gry mniej niż w samym głównym wątku w GTA 4. Dziękuję za uwagę. :)

Btw. A gdzie mieszkasz Rudy12?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w ostatnim numerze Hut wymienił kilka powodów, dla których wydanie pecetowej wersji GTA IV wcale nie było tak pewne. Gra bazuje na zupełnie nowym silniku graficznym, konwersja na komputery wcale nie musiała być łatwe. Ponadto, GTA IV jest projektem o znacznie większej skali niż poprzednie odsłony serii, koszty produkcji miały wynieść powyżej 100 milionów dolarów, pracować przy grze miało 1400 osób. Piractwo efektywnie zmniejsza potencjalne zyski każdego producenta, więc przenoszenie "czwórki" na pecety mogło być najzwyczajniej nieopłacane. Na szczęście, obecnie nie mamy się już czym martwić. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Cena Crysis Warhead jak na tak krótki dodatek jest za wysoka.

Blacken3d: ano właśnie wtedy kiedy jeszcze było cicho o GTAIV PC to martwiłem się najbardziej piractwem, przez które przeniesienie czwórki na PC byłoby nie opłacalne jednak szybko tak samo uświadomiłem sobie, że Rockstar osiągneli spory zysk na poprzednich częściach i, że wydanie na PC to tylko kwestia czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. już prędzej nie przejdę GTA IV w ogóle (buuhaha, dobre) niż Crysisa sześć razy. We wszystkich grach z serii GTA stosunek cena/długość zabawy zawsze był baardzo korzystny. Zresztą mimo wszystko porównywanie shootera do.....tego, czym jest GTA jest niezbyt fair (no chyba żeby nagle strzelanki zaczęły pozwalać np. odłozyć broń i iść na kręglę). A co do tej wersji PC, to rzeczywiście było to raczej jasne, że czwórka zawita na blaszaki (to że wersja konsolowa odniosła wielki sukces - moim zdaniem - tylko zaostrzyło apetyty Rockstara, a nie spowodowało, że nie będą mieli po co robić konwersji). Poza gry na pieca dłużej zachowują świeżość (mody!) i nie schodzą ze sklepowych półek po miesiącu (sporo osób nie kupuje gry z dniu premiery, tylko, powiedzmy, po roku, z uwagi chociażby na zbyt słaby sprzęt).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...