Skocz do zawartości

Polecane posty

Traffic density czyli w dosłownym tłumaczeniu gęstość ruchu ulicznego. Wydaje mi się, że chodzi właśnie o natężenie ruchu.

Czyli dobrze, że mam to ustawione na 60. Jeszcze by mi brakowało korków w GTA :P. Wystarczy, że je mam w życiu realnym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ministrze, nie bede cie oklamywal, ze GTA dobrze chodzi, bo sam pewnie to juz wiesz. A, czy bedzie ci sie cielo na 20% widocznosci to zlaezy od sprzetu. Ja mam kompa intel core 2 1.8 ghz, 2 gb ramu, XP, geforce 7950gt 512 mb VRAM i laguje mi sie gra na najmniejszych ustawieniach (low/low/800x600, minimum zasieg). Po prau misjach szczerze mialem dosc i pomyslalem, ze nie warto grac w taka swietna gre na takim sprzeciorze ;P no dobra teraz to na upgrade trzeba czekac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym poprosić kogoś z Was o przesłanie mi skserowanych tych właśnie stron.
Równie dobrze mógłbyś poprosić na posterunku policji o wydanie broni :D

Archiwalne numery można dostać na zamówienie, o ile oczywiście są dostępne.

Próbowałeś tego wyjścia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może w jakimś sklepie dają bonusy do GTA np. jakieś smycze albo coś w promocji? Bo z powodu kataru nie byłem w żadnym sklepie od początku grudnia i nawet nie wiem jak w realu wygląda pudełko ;)

PS. Do wcześniejszych postów: Jeśli dobrze kojarzę to mają jeden rocznik od aktualnego numeru więc IMO nie powinno być problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za to ,ale box-art to chyba każdy widział a w moim poście to raczej taka przenośnia z tym o pudełku:) Ma ktoś może GTA4 i Gf7900gs w kompie bo nie wiem czy będzie tak muliło jak myślę? (Ja chyba tylko pytania umiem zadawać ;])

Edytowano przez lorak997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co dosłownie wziełem ten post o Pudełku :unsure: A co do karty to na niskich może lekko pocinać :) i radze zmiane karty na np: Radeona HD4850 osobiscie polecam radeony są tańsze a co do pytań to masz prawo to forum jest po to żeby odpowiadac na pytania :)

Edytowano przez Mariannos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za to ,ale box-art to chyba każdy widział a w moim poście to raczej taka przenośnia z tym o pudełku:) Ma ktoś może GTA4 i Gf7900gs w kompie bo nie wiem czy będzie tak muliło jak myślę? (Ja chyba tylko pytania umiem zadawać ;])
Mam 7300GT i gra nawet nie chce ruszyć :/

Przyczyn znanych brak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 7300GT i gra nawet nie chce ruszyć :/

Przyczyn znanych brak.

System operacyjny: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3

Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz, AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz

Pamięć: 1.5 GB

16 GB wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna: 256 MB NVIDIA 7900 / 256 MB ATI X1900

Hmm, ja tam widzę przyczynę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gta wczoraj przyszło i jestem grą oczarowany. Dwie pierwsze opcje mam ustawione na medium/highest - niestety więcej sie nie da. Suwaki mam ustawione róznie - gra wygląda dość dobrze i działa płynnie, ale przydałby się ten patch do wyrównania jakości i płynności grafiki. Gra jest świetna, szczególnie model jazdy i strzelaniny - można tak godzinami je urządzać.

Aha i jeszcze multi również jest świetne - spodobał mi się motyw z karetką i przejeżdżaniem nią przeciwników. Wspólnie wykonywanie misji też jest ciekawe - są to misje fabularne z singla czy osobne misje do multi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, rozumiem, że przy jakiejkolwiek grze, karta, o której jest wspomnienie na pudełku jest ostatnią, i najniższą, na jakiej dana gra ruszy? Gdzieś o tym wyczytał, kolego?

Nigdzie, jednak kupowanie gry z nadzieją, że niespełniający jej wymagań komputer ją pociągnie jest ryzykowne (zgadzam się, w wielu wypadkach starszy sprzęt też jakoś daje sobie radę, ale nie jest to zasadą). Tak czy inaczej pretensje możesz mieć tylko do siebie; producent podał wymagania, których nie spełniałeś, więc trzeba było się z tym liczyć. Rozumiem Twój zawód i to, że zostałeś teraz na lodzie, ale taka jest prawda.

Edytowano przez minister
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wczoraj zainstalowałem GTA IV, pograłem trochę. Wykonałem chyba 4 misje. Moje pierwsze wrażenia z gry to po prostu opad szczeny, ślinotok, wgniot w ziemię, etc. Ustawienia grafiki mam tak:

Rozdzielczość 1158x800 (coś około).

Tekstury - średnie

Rendering - Highest

Odległość rysowania 31

Natężenie ruchu 50 (tak po środku, jest fajnie, nie za tłoczno i nie pusto)

Ta trzecia opcja, to chyba na 60-coś

Cienie na max - 16

Na to pozwala mi mój komputer i nie mam żadnych problemów ze znikającymi obiektami, teksturami, etc. Grafika jest bardzo ładna, choć żałuję, że nie mogę dać na max wszystko. Gra raczej się nie zacinała ani nie zwalniała. Model jazdy jest świetny, w końcu realistyczny. Jeszcze muszę się do niego przyzwyczaić bo dalej zapominam, że z ok. 120kmph nie da się wyrobić na ręcznym żeby w coś nie uderzyć :P

Problemów z kamerą podczas sterowania samochodem nie mam, mogę ją obracać tak jak w San Andreas, jest świetnie. Co do tych, którzy mówili, że kamera nie nadąża za samochodem, może mieli cały czas wciśnięty przycisk śledzenia uciekającego celu.

Aha, spotkałem też Polkę. Taka szła sobie ja ją potrąciłem, a ona coś tam do mnie chrzani. Uśmieszek na twarzy się od razu pojawił. Co też spotkało mnie przez całe intro. "Kapitan zrobił Ci dziecko?" w wolnym tłumaczeniu :lol:.

Jestem tą grą oczarowany. Tyle.

Edytowano przez Rudy12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GF 8500 GT 512 2 GB RAM AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ gra działa :D nie mam problemu ze znikającymi teksturami ;) oto screen z konfiguracji w grze: dfgsdgnx9.th.jpg

jestem aż zdziwiony i wniebowzięty wygląda na to , że święta spędzę w Liberty City he he. Jeśli ktoś się waha to śmiało mogę powiedzieć kupujcie grę bo warto przy okazji wielki plus dla sklepu www.3kropki.pl wczoraj zamówiłem i dzisiaj listonosz doręczył mi paczkę ;)

Edytowano przez Ghumbas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh....odkąd do waszych rąk trafiło GTA IV to już nie nadążam z czytaniem postów o konfigurację, błędy, zwiechy,problemy itp,itd.... nie żebym atakował PC ale to właśnie jest ten plus konsol :D ja kupilem odpalilem przeszedlem bez zadnego bledu,problemu a tu juz stron jest kilkanascie spokojnie na temat samych problemow.... ;) ( i prosze mnie zle nie zrozumiec , na pc tez kupie gta iv :P )

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Chciałbym się spytać czy GTA będzie dobrze działało na Viście ????

Tak, będzie działało na Viście :]]

A mi GTA IV powinno spokojnie ruszyć [tylko kartę graf wymienię], a kompa mam prawie dwuletniego. Na onecie w dziale gry, były komentzrze jakiegoś konsolowca, który mówił, że żeby pograć w gry na kompie, trzeba co 2 lata wydawać 2 tysiące xD. Jakiś zakompleksiony gość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo

Chciałbym się spytać czy GTA będzie dobrze działało na Viście ????

Nie, no co ty? A tak serio to mnie trzymajcie bo się tutaj na kogoś rzucę z zębami! Skoro gra jest tworzona również na dobry, nowy sprzęt (więc w domyśle vistę, która jest razem z nim sprzedawana aby napsuć użytkownikom nerwów) to jak ma nie chodzić?

Po drugie: z takimi tekstami to do Pomocnej Dłoni!

Po trzecie to wszystko zależ od optymalizacji gry bo niektórym chodzi innym się nie uruchamia.

Po czwarte ostatnie: Tak, raczej powinno działać.

PS. Sorry za ten atak, ale dzisiejszy zapas cierpliwości skończył się około 15. :unsure:

PS2. Powie mi ktoś jak to jest z traffic density ustawionym na maxa bo mnie to strasznie ciekawi;) ( w sensie w jakim to stopniu wygląda, jak Nju Jork w godzinach szczytu czy jak korek w przeciętnym polski mieście?

Edytowano przez lorak997
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...instalacja..

pol godziny rejestracji w games for windows live, r*social club...

odpalam gre...po jakichs 5 minutach pojawiania sie dosowych okienek [ocb?] pokazalo sie menu gry...

opcje graficzne, texturxki zmniejszam na low, rendering na medium, shadow 1, reszta na 25...odpalam benchmark...avg fps 23 o_0 sry, ale z takimi ustawieniami to mi crysis 35-40 wyciaga...

wie ktos, czy catalysty 8.12 zwieksza wydajnosc mojego toxica w gta4 czy poki nie zmienie proca [chociaz zalecany to athlon x2 2,4ghz, a wiec wlasnie 4800+] moge zapomniec o plynnej grze [tak z 30-35fps chociaz...]?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak997=> Odpaliłem grę na ustawieniach traffic density na maxa i... zauważyłem troszkę więcej samochodów i tyle. O żadnych większych korkach nie ma mowy( przy sygnalizacji świetlnej może się zebrać sznureczek samochodów i tyle). BTW. Pytanie do tych, którym GTA chodzi podobnie jak mi (czyli płynnie, bez szarpania animacji). Chociaż w zasadzie to pytanie do wszystkich, którym GTA chodzi w miarę normalnie. Czy zdarzyła wam się już jakaś większa zwiecha gry( taka po której grę trzeba odpalić ponownie)?? Mi się zdarzyły już dwie takie( raz pomógł tylko restart kompa, za drugim poradziłem sobie kombinacją ctrl+alt+del)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smd87 => ja mam dosyć często zwiechy. Właśnie takie po których muszę wyłączać grę. Mniej więcej po dwóch godzinach intensywnego grania. Ale dzisiaj jakoś wyjątkowo grałem chyba ze 2,5h i się nie wyłączyło. Może przez nowe stery do grafy... :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek14=> Na razie grałem dosyć mało( nauka niestety:( ) i zauważyłem, że te zwiechy rzeczywiście występują okresowo co parę godzin. Sterowniki najnowsze 180.48 mam posadzone a sama gra, jeśli chodzi o płynność, radzi sobie naprawdę bardzo fajnie. Wnioskuje z tego, że to raczej nie jest wina sprzętu lecz samej gry. Mam nadzieje, że patch coś z tym zrobi.

Edytowano przez smd87
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...