Skocz do zawartości

Polecane posty

A cenega nie wie jak to naprawić potem włączamy, Single a tam Maluch Racer.A teraz poważnie, nie mogę już się doczekać premiery.Boję się jakie będą kolejki w Media Markcie po GTAIV ale premiera tak wspaniałej gry nie dzieję się codziennie.

Edytowano przez eddy1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już sobie to wyobrażam parędziesiąt tysięcy osób z polski 3grudnia kupuje gta4 i okazuje się, że nie można grać w Polsce w multi i te parędziesiąt tysięcy osób wysyła maile do cenegi :lol: strach się bać

Będzie można grać, jeżeli kilkadziesiąt tysięcy użytkowników Xbox360 poradziło sobie z tym problemem, a oni dodatkowo za usługę płacą, więc bardziej ryzykują [MS nie banuje kont z polski zarejestrowanych na fikcyjne adresy] to myślę, że w przypadku GTA IV również zastosuje się tego rodzaju rozwiązanie i już.

Jest pozytywna strona, trudniejsza dostępność, mniej chamstwa na serwerach, ale z drugiej strony mniej doświadczeni ludzie, tacy niedzielni gracze stracą, nie każdemu będzie się chciało męczyć w zakładanie kont, adresami itp.

Petycje, maile nie dadzą niczego, jeżeli do tej pory nie zrobili tego dla bardziej opłacalnego rynku [konsola] to i dla jednej gry nie zmienią planów.

Saturn i premiera GTA IV - wersja PC - 149 zł [rozumiem, że to GTA, ale bez przesady] PS3/Xbox360 - 199 zł [podrożało ze względu na premierę PC]

Edytowano przez r0l3k
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już pre-ordera zamówiłem, tylko mam mały problem, ponieważ, że został mi on "zafundowany" nie otrzymam go w dniu premieru tylko dopiero na święta, no świetnie ja chyba nie wyrobie do tego czasu... ;) Tylko się zastanawiam co będzie zawierać to normalne opakownie z grą??? Kurcze mogliby już nam co nieco powiedzieć, acha no i czy będzie recka w CDA w grudniu, jak myślicie, ja jestem zdania, że raczej tak...choć pewny nie jestem... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczujemy :P

A propos zawartości opakowania z grą - Cenega na swojej stronie podzieliła się paroma ciekawymi informacji, co do wydania "GTA IV PC".

Pozwolicie, że zacytuję :P

Gra ukaże się w Polsce już 3 grudnia, równocześnie z premierą światową. GTA IV PC dostępne będzie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej w polskim opakowaniu wraz z dokumentacją w języku polskim oraz specjalnymi dodatkami:

? Polskim egzemplarzem ?Głosu Liberty City?, czyli przewodnikiem po najciekawszych miejscach w mieście bezprawia,

? Dokładnym planem miasta Liberty City, wraz ze szczegółowymi, polskimi opisami każdej z dzielnic,

? Polskim poradnikiem gracza opisującym nowe funkcje, niedostępne wcześniej w wersji konsolowej,

? Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,

? Eleganckim opakowaniem w języku polskim z wytłoczonym logo gry oraz rozkładanymi skrzydełkami.

PAMIĘTAJ! Tylko kupując edycję wydaną przez Cenega Poland dostajesz te wyjątkowe, oficjalne elementy przetłumaczone na język polski oraz wspierasz rozwój polskiego rynku.

Całkiem nieźle jak na "normalne" wydanie, ale w końcu cena zobowiązuje ;)

O multiplayera się nie martwcie - Zakompleksiony ma rację.

Microsoft tylko straszy :P

I na koniec małe pytanie - czy zamawiał ktoś z Was pre-order na empik.com?

Jeśli tak - czy wiecie, kiedy ma zostać zrealizowany w Empiku?

Jeżeli w dniu premiery, chyba skorzystam z ich oferty.

15 złotych różnicy to jakby jeden numer CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? Unikatowym kodem do gry wieloosobowej w ramach usługi Games For Windows LIVE,

Zabawne, toż to nic innego jak zwykły cd key i od kiedy coś takiego traktowane jest jako dodatek ? Mapka, poradnik i ładne opakowanie to standard, w dalszym ciągu nie tłumaczy to wysokiej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy ryzykować możliwą konfrontację z innymi graczami i iść w dzień premiery do Media z nadzieją, że nie pobiję się z innymi, którzy wyczekiwali tytuł czy zadzwonić i poprosić o schowanie dla mnie jednej kopii :D.

A co do wydania to powiem, że jak na taką cenę to jest bardzo fajnie bo pamiętam EK GTASA, które posiadało tylko książkowy przewodnik po całym stanie a cena wynosiła bagatela 245zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o EK??Bo w CD-action była o tym wzmianka... Czyż by nas oszukali?:P

Naucz sie czytać <_< Na tej samej stronie pare postów wyżej napisałem o tym <_<

Ale tam piszę że Rockstars nie ma zamiaru wydawać EK. Przecież Cenega mogła by zrobić EK. Np. EK G3 CD-projectu było przecież ich własnym EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie martwił tą całą aferą z usługą Na Żywo dla Okna - Polak potrafi więc pogramy jako Brytole albo inni.

Fajny był komentarz szefa marketingu Cengegi - Microsoft nie wspiera oficjalnie w Polsce GfW ale dając kod raczej zezwala na korzystanie... :P

Mi powinni dać w sklepie rabat na GTA4 bo przekonałem kumpla do kupna oryginału ^_^ Co prawda zniechęciło go głównie długie ściąganie ale wyszło na dobre.

p.s. Dowiedziałem się ,że już od tygodnia czwórka jest niestety spiracona i leży na necie. Jest tylko po angielsku lub rosyjsku i nie ma żadnych filmików fabularnych. -.- Trzeba być skończonym ciulem i desperatem żeby coś takiego robić i w to grać...

Edytowano przez Adie13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do wydania to powiem, że jak na taką cenę to jest bardzo fajnie bo pamiętam EK GTASA, które posiadało tylko książkowy przewodnik po całym stanie a cena wynosiła bagatela 245zł.

A ta książka nie była w zwykłej edycji też? Jeśli nie to jestem nieświadomym posiadaczem EK SA (niestety już zepsutego przez kolegę, przez to teraz na hasło "Pożyczysz grę?" reaguję warczeniem i pianą z ust + stosowna odpowiedź gratis)

Ja się nie spieszę z zakupem bo po pierwsze mam chyba kłopoty z kartą graf. albo tylko z Assassin's Creed'em i wolę najpierw poczekać na reckę w CDA, przeanalizować ją i zobaczyć komentarze na temat multiplayera bo jak (tfu, tfu! oby nigdy!) usunęli to z gry to trzeba zamówić z Amazon.uk wersję normalną. Ja w najlepszym przypadku w sobotę 6 grudnia jadę do MediaMarkt nie jestem idiotą, żeby gdzieś płacić więcej :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się ,że już od tygodnia czwórka jest niestety spiracona i leży na necie. Jest tylko po angielsku lub rosyjsku i nie ma żadnych filmików fabularnych. -.-

No to do kitu ;p Nawet nie wiadomo o co w misji chodzi.

A poza tym to mało prawdopodobne, przecież oni tą grę jeszcze robią podobno... Optymalizacja i te sprawy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zawartość zbyt bardzo się nie zdziwiłem, ponieważ za tą cenę mniej dostać przy takim tytule nie szło, ale nie można mówić, że jest to produkt który ma wypasione dodatki bo o takowym można mówić chociażby w przypadku Wiedźmina, którego cena (ze względu na Polską grę) była o 30 zł niższa... Ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolony, no i może przekonam fundatora, żebym już mógł pograć na "mikołaja" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... No też racja.

Tak czy siak to niemożliwe, że gra pojawiła się w sieci i to jeszcze w takiej wersji.

Jeśli gry na torentach są już tydzień przed premierą lub kilka dni to mnie to specjalnie nie dziwi.

Więc na grę w multi jest taka, żeby rejestrować się jako Anglik lub Amerykanin i sprawa będzie załatwiona.

Czekam nadal na potwierdzenie ze sklepu czy mój przelew dotarł. Jestem dobrej myśli.

Czy recka GTA będzie w nowym CDA ? Chyba nie - wątpię w to...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zapewnione, że GTAIV otrzymam w dzień premiery już jako wczesny prezent pod choinkę. A co! Dzieciak już nie jestem bym miał czekać na wigilię :P więc teraz tylko czekać do środy.

Ano zarejestrować się na pewno zarejestruję choćby po to bym mógł grać po necie i uploadować filmiki na social club.

Mi to tam nie robi czy jako anglik itp. ale i tak bzdura według mnie wielka z tym LIVE bo decydując się na sprzedaż w różnych krajach powinno się brać pod uwagę wszystko a nie, że jakiś kraj nie jest obsługiwany przez tą funkcję mimo jej zaimplementowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu ostatnich straszliwych wydarzeń, do których doszło w Indiach, R* zostało zmuszone do przesunięcia premiery Grand Theft Auto IV w tym państwie. W bardzo niejasnej sytuacji znalazł się dystrybutor R* na ten kraj, czyli e-Xpress Interactive, ponieważ miało to być wyjątkowe wydarzenie, gdyż GTA IV w tym regionie miałoby być sprzedawane za jedyne 499 INR, co jest równowartością 10 $ ! Innym czynnikiem odpowiadającym za to przesunięcie może być szerzące się piractwo w Indiach, które występuje już w bardzo rozległej skali. Z wielką ochotą oczekujemy na premierę Grand Theft Auto IV w naszym kraju i mamy ogromną nadzieje, że przez te kilka dni nie zmieni się już data wydania "czwórki" w naszym kraju. Jednocześnie łączymy się w cierpieniu z ofiarami terroryzmu w Indiach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wiadomość o SecuROMie w GTA IV podziałała na mnie jak zimny prysznic. Wprawdzie ilość instalacji jest nieograniczona, ale sama myśl o tym &%$nie przyprawia mnie o mdłości. Jak zwykle piraci będą mieli jakąś wersję super zripowaną do 3 GB, bez zabezpieczeń i bez aktywacji, a ktoś kto będzie chciał legalnie pograć to dostanie mega kopa w dupę. Nie wiem jaki jest cel &^%&$* wszędzie tego SecuROMa, bo tylko całkowicie skretyniały debil nie zauważył by, że zupełnie nic to nie daje i w żaden sposób nie wpływa na zmniejszenie piractwa, a wręcz zachęca do ściaganięcia przyjaźniejszych nielegalnych wersji. Myślałem, że 3 grudnia, rano, w euforii wylecę w piżamie do MM... Teraz zastanawiam się czy w ogóle to kupić. Brawo R*... :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wiadomość o SecuROMie w GTA IV podziałała na mnie jak zimny prysznic. Wprawdzie ilość instalacji jest nieograniczona, ale sama myśl o tym &%$nie przyprawia mnie o mdłości. Jak zwykle piraci będą mieli jakąś wersję super zripowaną do 3 GB, bez zabezpieczeń i bez aktywacji, a ktoś kto będzie chciał legalnie pograć to dostanie mega kopa w dupę. Nie wiem jaki jest cel &^%&$* wszędzie tego SecuROMa, bo tylko całkowicie skretyniały debil nie zauważył by, że zupełnie nic to nie daje i w żaden sposób nie wpływa na zmniejszenie piractwa, a wręcz zachęca do ściaganięcia przyjaźniejszych nielegalnych wersji. Myślałem, że 3 grudnia, rano, w euforii wylecę w piżamie do MM... Teraz zastanawiam się czy w ogóle to kupić. Brawo R*... angry.gif

Zgadzam się. To jest tak denne zabezpieczenie, że nikt nie powinien w to inwestować. Piraci szybko sobie z tym dają radę, a legalni gracze mają tylko z tym utrapienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wiadomo, że można z tym żyć. Tylko powstaje pytanie czy to na pewno jest sprawiedliwe? SecuROM z tego co pamiętam stwarza niekiedy spore problemy i ogólnie jest upierdliwy, a przy tym mało skuteczny (jak każde tego typu zabezpieczenie). Jaki jest sens inwestowania w niego kasy, skoro nic nie daje, prawdopodobnie zwiększa cenę gry, a także nęka uczciwych graczy?

A potem biedni producenci się skarżą, że im piractwo zyski zabiera... A tak naprawdę przez takie pierdoły jak SecuROM tracą kasę, to nie jest przecież OpenSource - muszą za to zapłacić. Są producenci, którzy robią świetne gry na peceta, nie pakują do nich tych debilnych zabezpieczeń i nie paplą non-stop tej samej gadki, że piraci im zysk wysysają. Po prostu robią gry, to im wystarczy.

Może jestem niedoinformowany, ale chyba jeszcze żadna gra nie została tak zabezpieczona (no może z wyjątkiem only-sieciowych), żeby nie dało się jej spiracić. Syzyfowa robota i tyle. Lepiej skupić się na rzeczach, które do kupna gry zachęcą, a nie zniechęcą jak te SecuROM'y i podobne, czyli np. obniżanie wymagań systemowych, kosztów produkcji, tak aby gry były tańsze, jakieś ciekawe dodatki do zwykłych pudełkowych wersji (kiedyś to chociaż instrukcje były porządne, a dziś to w większości karteczka jak zainstalować, płyty i pudełko dvd, nic więcej) itd. Ktoś mądry wymyśliłby tego dużo więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...