Skocz do zawartości

Polecane posty

lorak997: Wstrzymałbym się z ogłoszeniami tego typu - przynajmniej do jutra :P

Jeśli się nie mylę, europejska premiera (polska również) będzie 3 grudnia (środa) ;)

Złe wieści dla osób bez dostępu do internetu - nie obejdzie się bez aktywacji (LINK).

Choć bardziej niepojące są wieści o planach panów z Take-Two...

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co w tym takiego niepokojącego ? Grę trzeba będzie zarejestrować przez internet [prawdopodobnie, ale to i tak żadna nowość], granie przez Live na PC jest darmowe. Płacić jedynie musicie, jeżeli będziecie chcieli dokupić dodatki do gry.

Od lidera T2 dowiedzieliśmy się, iż w nadchodzącym czasie polityka biznesowa firmy nastawiona jest przede wszystkim na płatne dodatki, a dopiero w drugiej kolejności na pełnoprawne wyroby. Jak wiemy zalążkiem tej polityki jest kreacja Downloadable Content zarówno dla Grand Theft Auto IV jak też Bioshocka.

Czyli dostaniemy grę i w późniejszym czasie dodatki do niej - dłuższa żywotność tytułu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci co kupią oryginał będą chcieli pograć po necie, to jaka jest dla nich róznica, czy muszą zarejestrować grę, czy nie ? Zresztą i tak większość ludzi ma teraz połączenie internetowe. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem, jeśli gra będzie kosztować 130 zł to brakuje mi jeszcze tych 3 dyszek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uh... kamień z serca :rolleyes: jeden raz jakoś przeboleję, ale jakbym miał się łączyć z moim "niezawodnym i superszybkim" internetem za każdym razem kiedy zachce mi się zagrać w IV to zrobiłbym to samo co ze SPOREM, czyli po prostu go nie kupił(ale też nie spiracił[zpiracił?... według Mozilli oba są źle napisane <_< ]-to tak dla bardziej dociekliwych ;) ).

EDIT: Zapomniałbym... Dzięki za odpowiedź :D

Edytowano przez Duard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psioczyć mogą tylko na to piraci.

Piraci nie takie zabezpieczenia już obeszli. Pochlebiać im za to nie należy, ale fakty są faktami - wszystkie te zabezpieczenia są jak pic na wodę, zawsze da się obejść.

Ale rzeczywiście - dostęp do Internetu jest obecnie niemal wszędzie i na wiele sposobów, nie jest to wielki problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jest to problemem dla osób, które tego neta mają, ale uczciwy single player będzie musiał jak nic sięgnąć po pirata... Dla mnie te aktywacje przez internet to debilizm.

Myślę, że jeśli komuś kto nie ma neta zależy na tej grze to znajdzie jakiś legalny sposób żeby aktywować grę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO O co biega z tymi niepokojącymi planami panów z TakeTwo?? :unsure: Nie strasz!

Z GTASite.pl

Na zakończenie Pan Zelnick stwierdził iż jego zdaniem inicjatywa pobierania od graczy dodatkowych opłat za przywilej do użytkowania produktu jest w stu procentach trafiona. Dodał iż format tak wielkiego dzieła jakim jest GTA IV zmusi graczy do uiszczania tych dodatkowych płatności.

Pytanie - tu chodzi tylko o płatne dodatki?

Nie jestem do końca pewien, ale jeśli ktoś wie, mógłby się podzielić swoją wiedzą :D

Co do aktywacji przez internet - przypomnijcie sobie felieton Smugglera o "Mass Efect".

Nie każdy ma dostęp do internetu i co ma w takiej sytuacji zrobić? ;)

Dzisiaj już można powiedzieć: "Już za 2 tygodnie"! :)

A więc (nie zaczynamy zdania od "a więc" :P ): Już za 2 tygodnie!

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie jest to problemem dla osób, które tego neta mają, ale uczciwy single player będzie musiał jak nic sięgnąć po pirata... Dla mnie te aktywacje przez internet to debilizm.

Myślę, że jeśli komuś kto nie ma neta zależy na tej grze to znajdzie jakiś legalny sposób żeby aktywować grę ;)

"Myślę, że jakiś..." to akurat łatwo napisać/powiedzieć, w takim razie jeśli to takie proste podaj jaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...