Skocz do zawartości

Typer Ekstraklasy 2014/2015


mateusz(stefan)

Polecane posty

Zawisza 0:2 Lechia - Oba zespoły ostatnio nie punktują, ale różnica polega na tym, że Lechia przegrała dwa razy po dobrych spotkaniach, a Zawisza gra obecnie najgorszą piłkę w całej lidze. Z tym trenerem nie wróżę im sukcesów.

Pogoń 1:1 Wisła - Wisła lubi remisować na wyjazdach, a jeszcze meczu w tym sezonie nie przegrała. Pogoń złapała lekką zadyszkę i od pewnego czasu nie może wygrać. Zdaje się, że wszystko wskazuje na podział punktów w tym spotkaniu.

Cracovia 0:1 Podbeskidzie - Cracovia nie imponuje swoją grą, w przeciwieństwie do Podbeskidzia. Górale jak zwykle powinni spisać się solidnie w defensywie, a być może Korzym znajdzie sposób na pokonanie bramkarza rywali i będzie można wracać z Krakowa z trzema punktami.

Górnik Zabrze 2:0 Górnik Łęczna - Dobra, zabrzanie mi zaimponowali. Mam nadzieję, że nie przejadę się na tym typie. Zespół Warzychy w tyłach spisuje się znakomicie, a Łęczna nie ma najlepszej defensywy. Augustyn ze Steinborsem powinni zapewnić spokój w obronie, a w przodzie coś powinno wpaść.

Jagiellonia 2:1 Śląsk - Oba zespoły nie prezentowały się najlepiej w ostatnich kolejkach. Jagiellonia będzie chciała sobie powetować niepowodzenie z Legią, natomiast w Śląsku najlepiej gra bramkarz Pawełek. To może być za mało na gospodarzy i na zdobycie choćby jednego oczka.

Legia 4:1 Korona - Legia wygrywa w lidze jak chce. Na Wojskowych wychodzi jeden ze słabszych zespołów Ekstraklasy i podejrzewam, że to będzie mecz do pierwszego gola. Jeśli w pierwszej połowie legioniści szybko obejmą prowadzenie, to może się rozwiązać worek z golami.

Ruch 1:0 Lech - Lech gra dramatycznie słabo, a Ruch jakby zaczynał łapać właściwy rytm. Podopieczni Kociana będą podbudowani dobrą grą z Metalistem Charków i powinni postarać się o zwycięstwo przed własną (?) widownią w Gliwicach.

GKS Bełchatów 2:0 Piast - Piast należy wg mnie do grona głównych kandydatów do spadku. GKS prezentuje kulturę gry i spokój tak jakby należał do czołówki ligi, a nie był beniaminkiem wracającym do najwyższej klasy po rocznej nieobecności. Defensywa powinna zatrzymać piastunki, a z przodu być może Mak pokusi się o kilka ciekawych akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 659
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 1-1

?Ciężki mecz do wytypowania - każdy wynik można uzasadnić. Obie ekipy grają poniżej moich oczekiwań i chciałbym, żeby w tym meczu pokazały, że grać w piłkę potrafią. Liczę na dobre widowisko po obu stronach boiska.

Piątek, 20:30: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 0-2

W ostatnich trzech kolejkach ekipa ze Szczecina na własną prośbę musiała dzielić się punktami z rywalami. Teraz o ewentualnym remisie Pogoń może chyba zapomnieć. Biała Gwiazda ma problem ze skutecznością i jeśli nad tym elementem gry popracuje, to trzy punkty pojadą do Krakowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Obie jedenastki nieźle się spisują, ale to Podbeskidzie gra ostatnio lepiej niż gospodarze. Obie drużyny są bardzo wyrównane i ciężko wskazać faworyta, w takiej sytuacji stawiam na remis.

Sobota, 18:00: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 3:1

Górnik Zabrze gra znakomicie, i jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Goście to niebezpieczny zespół, jednak na Górnik mam nadzieję że nie wystarczy. Stawiam na pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Sobota, 20:30: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-0

Śląsk gra w kratkę tak jak gospodarze. Ciężki i wyrównany mecz, ale postawie na gospodarzy wyłącznie dlatego że grają u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Cracovia Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2

Podbeskidzie w tym sezonie wygląda lepiej niż ekipa z Krakowa i wszystko wskazuje na to, że to goście będą się cieszyć z kompletu punktów.

Sobota, 18:00: Górnik Zabrze - Górnik Łęczna 1-0

W zasadzie to przyjezdny Górnik będzie faworytem tego spotkania, jednak to zabrzanie zagrają na własnym stadionie i będą bardzo chcieli pokazać się z bardzo dobrej strony.

Sobota, 20:30: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0-0

Obie ekipy ostatnio grają bardzo słabo i wydaje mi się, że podział punktów po nudnym starciu jest bardzo prawdopodobnym rezultatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 18:00: Górnik Zabrze 3:1 Górnik Łęczna

Łęczna gra lepiej, niż się spodziewałem, ale i zabrzanie wystartowali zaskakująco dobrze. Stawiam na gospodarzy, bo to jednak lepsza drużyna.

Sobota, 20:30: Jagiellonia Białystok 1:1 Śląsk Wrocław

Obie ekipy zdobyły do tej pory po siedem punktów. Jagiellonia doznała dwóch wysokich porażek w ostatnich spotkaniach i nie widzę jej zwycięstwa w tym starciu. Remis jest bardziej prawdopodobny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Legia Warszawa 3:0 Korona Kielce

Legia ogrywała ostatnio swoich przeciwników wysoko, a Korona jest ostatnia w stawce. Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy.

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów 1:1 Lech Poznań

Nie wiem, z czego wynika tak słaba postawa Ruchu w lidze. Może wszystkie siły rzucili na Ligę Europejską? Myślę, że z Lechem są w stanie zremisować.

Poniedziałek, 18:00: GKS Bełchatów 2:0 Piast Gliwice

GKS Bełchatów nie przegrał jeszcze spotkania - to spore zaskoczenie. Za to pięć meczów bez zwycięstwa gliwickiego Piasta mnie zupełnie nie dziwi. Bracia Mak i spółka powinni pewnie zgarnąć 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Legia Warszawa - Korona Kielce 3:0

Prawdopodobnie Legia zagra w rezerwowym składzie, ale nawet rezerwa Legii jest bardzo silna niż pierwszy zespół Korony który w tym sezonie gra marnie. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy,

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów - Lech Poznań 1:1

Ruch ostatnio gra lepiej niż Lech, który nadal nie może się pozbierać i grać na poziomie do jakiego nas przyzwyczaił. W tym spotkaniu nie widzę faworyta, więc stawiam na remis.

Poniedziałek, 18:00: GKS Bełchatów - Piast Gliwice 2:0

Bełchatów jak na beniaminka rozpoczął sezon znakomicie i w tym spotkaniu również jest faworytem. Piast gra ostatnio źle, i nie sądzę żeby w Bełchatowie coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Legia Warszawa - Korona Kielce 1-2

Legioniści wystąpią w bardzo nietypowym ustawieniu i na pewno będzie im brakować ogrania boiskowego. I to będzie szansa na zwycięstwo kielczan, którym bardzo potrzebny jest dobry mecz z mistrzem kraju.

Niedziela, 18:00: Ruch Chorzów - Lech Poznań 1-1

Lechici ostatnio mieli mnóstwo okazji na zdobywanie bramek, jednak brakowało im skuteczności. Ruch będzie chciał udowodnić, że dobry występ w pucharach nie jest tylko przypadkiem. Stawiam na podział punktów po ciekawym starciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek, 18:00: GKS Bełchatów - Piast Gliwice 3-0

Bełchatowianie to jak na razie największa pozytywna niespodzianka tego sezonu i na własnym stadionie nie będą oni mieli żadnych problemów z rozbiciem będącej w kiepskiej dyspozycji ekipy z Gliwic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki VI kolejki: http://imgur.com/0AXCPF8

Klasyfikacja generalna: http://imgur.com/dOVWC38

VII kolejka (29-31 sierpnia 2014 roku):

Piątek, 18:00: Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - GKS Bełchatów

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin

Sobota, 18:00: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Sobota, 20:30: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Cracovia Kraków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29.08 18:00 Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz : 1-1

Oba kluby grają bardzo słabo. Trener Zawiszy ma postawione ultimatum. Ciężko wskazać tu faworyta

29.08 20:30 Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów : 2-1

GKS na razie nie przegrała meczu. Wisła może przerwać tę serię. Ekipa Smudy prezentuje się bardzo dobrze

30.08 15:30 Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin : 0-0

Oba zespoły przegrały swoje ostatnie mecze. Remis zadowoli obie ekipy.

30.08 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze : 0-1

Będzie to ciężki mecz na Górnika. Liczę jednak na minimalne zwycięstwo ekipy z Zabrza

30.08 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok : 0-0

Kolejny mecz w którym ciężko wskazać faworyta. Obstawiam że po nudnym meczu, padnie bezbramkowy remis

31.08 15:30 Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów : 2-0

Ruch będzie miał za sobą trudny mecz w LE. Lechia powinna pewnie wygrać ten mecz

31.08 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa : 0-2

Legia w poprzedniej kolejce pokazała, że grając nawet rezerwami jest w stanie wygrywać mecze w naszej lidze. Szykują się kolejne 3 punkty dla Legii

31.08 18:00 Lech Poznań - Cracovia : 1-0

Skorża został trenerem Lecha. Piłkarze Kolejorza powinni pokazać się trenerowi z dobrej strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 1:0

Spotkanie drużyn z dołu tabeli którym w tym sezonie jak na razie idzie jak po grudzie. Zawisza jest rozbita w całości, i ciężko będzie im się podnieść. Piast również gra kiepsko, ale lepiej niż Zawisza i dlatego postawie na ich zwycięstwo.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - GKS Bełchatów 2:1

Jedni i drudzy to silne zespoły, ale Wisła ma lepszy skład i do tego gra u siebie więc stawiam na ich zwycięstwo, a pierwszą porażkę w tym sezonie Bełchatowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 2-1

Ciezko wytypowac wynik. Piast od 3 meczow nie zdobyl bramki z kolei Zawisza ostatnie 5 spotkan przegrala. Teoretycznie powinien pasc remis ale zaryzykuje i postawie na gliwiczan.

Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3-1

Wisla gra najlepsza kombinacyjna pilke w lidze i posiada bezsprzecznie najlepszego pomocnika w Polsce - Semira Stilicia. Pewna wygrana, ale ze strata bramki, bo krakowianom gra na 0 jeszcze nie wychodzi.

Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 1-1

Pogon i Gornik to nie sa zle druzyny, ale ostatnio radza sobie przecietnie. W tym sezonie zdarzaja im sie mecze dobre jak i fatalne. Remis.

Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2-2

Kusi mnie postawic na Gornik, ale w poprzednim meczu zagrali juz troszke slabiej + teraz nie wystapi Augustyn. Slask co prawda nie zachwycil tydzien temu ale wysokie zwyciestwo w Bialymstoku moze robic wrazenie.

Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2-0

Postawie na megasensacje ale Korona w koncu musi wygrac, Jaga w ostatnich 3 meczach stracila 9 bramek a teraz w bramce stanie nieopierzony junior Dragowski. Licze, ze Korona to wykorzysta i siegnie po pierwsze 3 oczka w sezonie.

Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2-1

Ruch odczuje 120 minut w nogach po czwartkowym boju w el LE. Ogolnie w mojej opinii Ruch jawi sie jako lepszy zespol pilkarsko, jednak maja wezsza kadre i tylko przez to polegna w Gdansku.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1-3

Podbeskidzie strasznie mi sie podoba, maja swietnego fachowca, ale Legia to Legia. Powinna wygrac, choc duzo zalezy od tego, jaki Berg wystaw sklad.

Lech Poznań - Cracovia Kraków 1-0

Lech w tym sezonie jest slaby, ale jakos uda im sie jedna bramka wygrac, Cracovia ciagle uczy sie ciezkiej do ogarniecia taktyki 3-5-2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Piast Gliwice 0:0 Zawisza Bydgoszcz

Piast ostatnio nawet zremisował! Obie ekipy prezentują fatalną dyspozycję, więc bezpiecznie będzie postawić na bezbramkowy remis.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków 2:1 GKS Bełchatów

Bełchatów raczej nie zagości na dłużej w okolicach 3-4 miejsca. Świetna współpraca Stilicia z Brożkiem dla Wiśle 3 punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Piast Gliwice 2-1 Zawisza Bydgoszcz

Postawię na gospodarzy. Niby obie drużyny nie grają na miarę swoich możliwości i mają swoje problemy, ale gra obronna Zawiszy woła o pomstę do nieba.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków 2-1 GKS Bełchatów

Wisła gra przyjemny dla oka futbol, ale co najważniejsze jest on skuteczny. Nie będzie to łatwy mecz, lecz Biała Gwiazda powinna sobie poradzić.

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna 1-2 Pogoń Szczecin

Myślę, że Pogoń powinna poradzić sobie z drużyną z Łęcznej. Jedni i drudzy grają przeciętnie, ale większe szanse mają goście.

Sobota, 18:00: Śląsk Wrocław 1-3 Górnik Zabrze

Śląsk gra strasznie nierówno i ciężko mi spodziewać się po jego grze czegoś konkretnego. Większe zaufanie mam do Górnika i to on wywalczy korzystny rezultat.

Sobota, 20:30: Korona Kielce 0-2 Jagiellonia Białystok

Korona walczyła poprzednio z Legią, ale ta grała w mega rezerwowym składzie. Teraz tak nie będzie, więc i o dobrą grę będzie trudniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast - Zawisza 1:1

Obydwie drużyny nie zachwycają i typuję nudny remis.

Wisła - Bełchatów 3:1

Gospodarze grają wyśmienicie, wraca doping, więc muszą być te trzy punkty.

Łęczna - Pogoń 1:1

Też remis. Obydwie ekipy grają w kratkę i żadna nie będzie potrafiła wygrać.

Śląsk - Górnik 1:2

Goście grają bardzo dobrze i nie sądzę, żeby Śląsk był w stanie przerwać ich passę.

Korona - Jagiellonia 0:1

Goście przegrywali ostatnio, ale jednak Korona gra słabo i mogą przerwać tą serię.

Lechia - Ruch 2:1

Goście trochę zmęczeni po meczu w LE, więc Lechia powinno wygrać ten mecz.

Podbeskidzie - Legia 1:3

Goście spokojnie awansowali do LE, więc czas na ligę. W podstawowym składzie ograją każdego.

Lech - Cracovia 1:0

Piłkarze będą chcieli pokazać się przed nowym trenerem i powinni sobie poradzić z Cracovią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piast 1:0 Zawisza - Pożegnalny mecz trenera Paixao, którego wkrótce ma zastąpić Mariusz Rumak. Portugalczyk zaczął z przytupem od wygrania Superpucharu, ale z każdym kolejnym meczem jest coraz gorzej. Piast pokazywał się z niezłej strony pod względem defensywy, więc stawiam na nich w tym spotkaniu.

Wisła 2:0 GKS Bełchatów - Czas chyba uwierzyć w Wisłę. Krakowianie są w niezłym gazie, póki co zdrowie dopisuje, do tego wyrzucono Bednarza i chyba będzie trochę więcej ludzi na stadionie. GKS jeszcze nie przegrał, ale to beniaminek i z rozpędzoną Wisłą może nie dać rady.

Górnik Łęczna 1:1 Pogoń - Pogoń złapała dość szybko dołek formy. Górnik Łęczna pokazał w poprzednich meczach, że będzie walczył z każdym i już zdążył zdobyć sporo punktów. Zanosi się na remis w tym meczu, gdzie nie ma wyraźnego faworyta.

Śląsk 1:2 Górnik Zabrze - Górnik idzie od zwycięstwa do zwycięstwa. Z taką formą podopieczni Warzychy nie muszą się obawiać nikogo w tej lidze. Śląsk niby wygrał ostatni mecz, ale długimi fragmentami nie pokazywał dobrej gry.

Korona 2:1 Jagiellonia - Kiedyś w końcu trzeba wygrać. Koroniarze nie popisali się z rezerwami Legii, ale jak nie zdobyć punktów z zespołem, który przegrał już kilka spotkań z rzędu i nie spisuje się najlepiej na wyjazdach?

Lechia 2:1 Ruch - Lechia dysponuje trochę większym potencjałem od Ruchu. Niebiescy nie zachwycają w ofensywie. Wynik może być nawet odwrotny, bo Lechia nie zachwycała w ostatnich tygodniach, ale postawię na gospodarzy.

Podbeskidzie 0:2 Legia - Legia już awansowała do Ligi Europy i pewnie Berg nie wystawi po raz kolejny rezerwowego składu. Podbeskidzie gra znakomicie jak na naszą Ekstraklasę, ale wydaje się, że jakość będzie po stronie Legii.

Lech 3:1 Cracovia - Starcie dwóch zespołów, którym wybitnie ostatnio nie idzie. Jednak Skorża powinien dodać nowego ducha gospodarzom i zanosi się na wysokie zwycięstwo z Cracovią, która w defensywie spisuje się jak na razie fatalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 2-1

Sercem będę za drużyną z Bydgoszczy, ale w tym sezonie jak na razie nie mam za dużo dobrego do powiedzenia o ich grze. Piast u siebie jest mocny i pewnie w tym meczu również to pokaże.

Piątek, 20:30: Wisła Kraków - GKS Bełchatów 0-2

W każdej kolejce musimy mieć jakąś niespodziankę lub nawet sensację i bardzo chciałbym taki niespodziewany rezultat obejrzeć dzisiaj w Krakowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 2:1

Dwa bardzo wyrównane zespoły gdzie nie ma faworyta. Na papierze Pogoń jest lepszym zespołem, ale Górnik już nie raz pokazał że jest groźnym zespołem. W tym spotkaniu wydaje mi się że wygra Górnik który powinien pokonać rozbitą Pogoń.

Sobota, 18:00: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:0

Górnik gra znakomicie u siebie jak i na wyjeździe. Śląsk ostatnio złapał formę i gra coraz to lepiej. Liczę na jakiekolwiek punkty Górnika, ale coś mi podpowiada że niestety Śląsk ten mecz wygra, obym się mylił.

Sobota, 20:30: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:1

Korona gra słabo, Jagiellonia również nie zachwyca swoją grą. Ten mecz jest na remis i tak postawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna 1:1 Pogoń Szczecin

Stawiam na remis, bo choć Pogoń jest silniejszą ekipą, własne boisko łęcznian nieco zniweluje różnicę w sile obu ekip.

Sobota, 18:00: Śląsk Wrocław 1:1 Górnik Zabrze

Kolejny mecz na remis, uzasadnienie jak wyżej, tylko nazwy podmienić trzeba.

Sobota, 20:30: Korona Kielce 1:2 Jagiellonia Białystok

Obie drużyny wysoko przegrywają swoje mecze. Z drugiej strony - 2 porażki każda z nich zaliczyła z Legią i Górnikiem Zabrze, czyli czołowymi ekipami Ekstraklasy. Więcej szans na wygraną daję Jagiellonii, bo coś jednak w tym sezonie uzbierała, a Korona dostaje wciry niemal zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 1:1 Oba kluby ostatnio potraciły punkty, więc mobilizacja będzie spora. Myślę, że czeka nas podział punktów.

Sobota, 18:00: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:2 Wydaję mi się, że to Zabrzanie będą cieszyć się po końcowym gwizdku, gdyż to właśnie oni są jedną z rewelacji początku tego sezonu.

Sobota, 20:30: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:0 Korona srogie baty od każdego dostaje, więc w końcu pora na przełamanie. Jak nie dziś to kiedy?

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2:1 Stawiam na Lechię, bo gra tego zespołu nie jest zła, ale chłopakom brakuje skuteczności.

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 1:2 Trudny wyjazd do Bielska, gdzie zawsze gra się ciężko. Lider będzie musiał się postarać.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:0 Nowy trener powinien dać sporo świeżości drużynie, która zagra bez kompleksów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin 1-1

Górnik będzie minimalnym faworytem tego starcia, ale na pewno mecz będzie bardzo wyrównany i remis jest mocno prawdopodobnym rezultatem.

Sobota, 18:00: Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2-1

?Śląsk gra w tym sezonie bardzo przeciętnie, ale teraz zagra u siebie z Górnikiem, który też nie zachwyca. Stawiam na minimalne zwycięstwo gospodarzy.

Sobota, 20:30: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 2-0

?Moja ekipa mogła ostatnio spokojnie powalczyć nawet o wygraną z mistrzem kraju, ale w pierwszej połowie nie wykorzystała kilku świetnych okazji. Teraz będzie już tak jak powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk 2-1 Ruch Chorzów

Ruch spisuje się nie najlepiej, a za tym idzie niska pozycja w tabeli. Lechia z kolei może grać lepiej, ale nie jest najgorzej i z pewnością poziom wyżej od gości tego spotkania.

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 Legia Warszawa

Stawiam na dosyć łatwe zwycięstwo Legii, choć gospodarze z pewnością będą starali się uprzykrzyć rywalom grę jak tylko będzie można.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań 2-1 Cracovia Kraków

Lech jest jednym z rozczarowań początku sezonu, ale z każdym kolejnym meczem powinno być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 2:1

Oba zespoły są wyrównane i tu jest każdy wynik możliwy.Jednak Ruch ma dobry i zarówno ciężki mecz w L.E, więc może być zmęczony, i tu upatruję szansę gospodarzy.

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 0:2

Podbeskidzie gra ostatnio bardzo dobrą piłkę, i jest groźne dla każdego zespołu oprócz Legii która złapała na dobre wiatr w żagle i notuje zwycięstwa. W tym spotkaniu nie daję szans gospodarzom na dobry wynik.

Niedziela, 18:00: Lech Poznań - Cracovia Kraków 2:1

Lech w tym sezonie przeplata swoje mecze, ale jeśli myśli realnie o pucharach takie mecze musi za wszelką cenę wygrywać. Ma dużo lepszy skład niż Cracovia, a do tego gra u siebie więc wynik powinien być tylko jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...